Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile godzin dziennie spędzacie oglądając TELEWIZJĘ ?

Polecane posty

Gość gość

chodzi mi nie tylko ze siedzicie i oglądacie ale nawet jak telewizor jest włączony i "chodzi w tle", ile to będzie godzin dziennie? Prosze o szczere odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
średnio wychodzi mi mniej niż godzina dziennie, ale w święta przyjadę do rodzinnego domu, to pewnie z 6 godzin będzie włączony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z 3 godziny dziennie max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caly dzien, od ok. 6. Przerwa, kiedy jesteśmy w pracy i potem do 23-24. Jak mamy wolne- non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co ten tv tak ciągle jest u was włączony? Boicie się ciszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze 2 godziny wieczorem. Nigdy nie "chodzi" w tle, włączam tylko, żeby coś obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem ciekawa po co ten telewizor jest non stop włączony, u nas się włącza tylko jak chcemy coś obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie są dwa włączone, ojciec okupuje jeden, matka drugi a ja nie mam spokoju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie od rana do nocy no chyba że mnie w domu nie ma po to żeby coś brzęczało zawsze inaczej niż głucha cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawość to 1 stopień do piekła;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi rodzice zawsze mają włączony tv od rana do nocy. Mam do tego taki wstręt, że u siebie w domu nie oglądam prawie wcale. Czasem z mężem jakiś film wieczorem gdy dziecko śpi i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jestesmy u siebie to sa dni ze w ogole,co jakis czas ze 2h na film wieczorem. A u rodzicow ok 4-6 h dziennie. Rano ogladaja jakies informacje i wieczorem wlaczajana dziennik jeden,drugi i jak cos jest do obejrzenia to tak do 22-23 gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0, nie mam telewizora. za to nadrabiam to marnowanie czasu z komputerem ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jakiś film, to wyjdzie i jakieś 2, 3 h, ale normalnie, to 30, 40 min dziennie, albo wcale...nigdy nie jest włączony w dzień, nie wychowuje dziecka w tle TV...to jest uzależnienie, jak u kogoś ciągle gra, ale da się z tego wyjść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 16.32 Ja to samo :) Komputer mi zżera kupę czasu! Sam telewizor mam - używam do oglądania filmów i seriali - ale telewizji jako takiej nie mam. W tle często mi brzęczy radio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też tylko komputer jest, oglądam filmy rzadko, może raz na miesiąc i nowe odcinki Chirurgów. Komp włączony cały dzień ale siadamy przy nim różnie.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak po 15 przyjdziemy do domu to wlaczamy i tak do 1-2 w nocy Ogląda się z doskoku a jak cos ważnego to się siedzi i ogląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez caly dzien od 9.00 rano do 2 w nocy, z przerwami jak idę na spacer z synem,ok. 3 godz.,lubie jak jest wlaczony nawet jeśli nie ogladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17,13. jestes uzalezniona:D wg niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie nie ma w ogle tv w domu, tylko jakies audycje radiowe czy talk-show mama czasem slucha w radio a ja sie czasem podlaczam i tak sobie sluchamy, pijac kawke, gotujac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo dobre pytanie. Od ok 16, 17:00 do 23:30 lub dluzej. Jak musze sie z corka uczyc to wlaczam telewizor pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 18.24 Pewnie jestem, kłócić się nie będę :) Ale przynajmniej od ciekawszych rzeczy niż proponują w telewizji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×