Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zespół na wesele z Warszawy

Polecane posty

Gość gość

Mamy wesele w maju i tak się potoczyło, że nasz zespół nie może zagrać i szukamy teraz kogoś na zastępstwo z wolnym terminem na 9 maj. możecie polecić kogoś kto fajnie gra i umie rozruszać także starsze towarzystwo? rejon - warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia90
Byłam na weselu niedaleko Warszawy i mogę polecić zespół Haliśka Band, może będą mieć jeszcze wolny termin. Było na prawdę elegancko i wszyscy się bawili. Tak jak nie przepadam za weselami, bo zawsze mi się kojarzą z disco polo i głupimi zabawami na oczepinach, tak tutaj na prawdę była fajna muzyka i fajne prowadzenie. Myślę, że wszyscy goście się super ubawili, bo parkiet był pełen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na obecną chwilę,jeden z lepszych zespołów w Warszawie to Travelling Band. Wczoraj bawiliśmy sie na 60-ce mojego wujka w restauracji Podzamcze w Górze Kalwaria i bardzo mi sie podobało. Mnie to mnie,ale podobało sie także mijej 83 letniej Babci i 19-letniej kuzynce,która ufarbowana na rudo szalała na parkiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojego brata grała kapela-na-wesele. Ludzie super się bawili,bardzo mało przerw, ogólnie naprawdę super. Teraz ja szukam na swoje wesele, niestety oni termin który mnie interesuje mają zajęty, więc nadal szukam i również czekam na opinie, bo czas mnie nagli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bawiłam się na weselu z zespołem Czader. Są super . Porywają gości do tańca, bawią za stołami i mają niespodziankę dla młodych, co było dużym zaskoczeniem dla wszystkich. Sprawdź może mają jeszcze wolne terminy . www.zespolczader.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół na wesele Lublin - Zespół Voiceband Zespół weselny Lublin - Zespół Voiceband Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą naszego zespołu: www.voice-band.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szczerze polecam zespół http://www.zespolformat.com/ - są fantastyczni. Świetnie prowadzą wesele, a do tego wokalistka ma fantastyczny głos. Ja byłam nimi zachwycona na weselu brata. Posłuchaj sobie na ich stronie jak aranżują kawałki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrym zespołem jest Damy Radę, grają bardzo dobrze, nogi same rwą się do tańca;) mają fajne zabawy dla gości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś jeszcze dokopał się do tego wątku, to ja z ręką na sercu polecam Zespół Muzyczny Focus (J. Klimek) , który w naszym przypadku wyczarował niesamowitą atmosferę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbujcie do zespołu Izba Przyjęć jak mają wolny termin to w ciemno bo są świetni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Muzyczny Focus Janusz Klimek. Wg mnie najlepsi. Przetestowałam już różne zespoły, ale ten wg mnie najlepszy. Na weselu naprawdę się popisali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z łukowa obok jest bardzo ok, Format, grają super. W tym wodzirej, który super daje radę, zna się an rzeczy, ale nie jest nachalny, potrafią się wczuć w klimat i dostosować od wymagań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek

u siostry gral zespół Fiesta z Lublina, ale grają też w warszawie. Mają super kawałki i są przesympatyczni - warto zalukać ich stronkę zespolfiesta.net gdzie mają sporo ciekawych materiałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena

U córki też grał zespół Fiesta z Lublina, a wesele odbywało się pod Warszawą. Stworzyli naprawdę fajny klimat i gości bawili się super, nawet ja pomimo początkowych stresów bardzo wyluzowałam się przy fajnych piosenkach. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient
16 godzin temu, Gość Helena napisał:

U córki też grał zespół Fiesta z Lublina, a wesele odbywało się pod Warszawą. Stworzyli naprawdę fajny klimat i gości bawili się super, nawet ja pomimo początkowych stresów bardzo wyluzowałam się przy fajnych piosenkach. Polecam!

Placicie podatki? Pijecie na weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×