Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jaka dobra i niedroga karma dla kota ?

Polecane posty

Gość sallii

A znacie te kanadyjskie karmy 1st Choice? To dopiero dobre karmy, najlepsze składniki, dużo mięsa. Dla swojego psiaka kupujemy od nich karme z jagnięcina i rybą, nie ma w składzie drobiu, a mamy psa uczulonego więc tylko taka karma wchodzi w grę  https://genus.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mashhaa

A gdzie kupujecie karmy Bozity? macie jakis sklep w Warszawie godny polecenia z duzym wyborem ich karm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotfryd de bouillon
4 minuty temu, Gość mashhaa napisał:

A gdzie kupujecie karmy Bozity? macie jakis sklep w Warszawie godny polecenia z duzym wyborem ich karm?

zooplus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Anonim-

u mnie super sprawdza sie bozita. szwedzka marka, sprawdzona jakosc. maja dobre ceny a produkty sa wartosciowe i zgodne z opisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas kociak na karmie z Josery, tak nam polecił hodowca i w sumie juz na Joserze jest. W chwili obecnej podajmy karmę z kaczka Crispy duck ale sa tez inne karmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bozita jest super. Bardzo zdrowa, nie ma żadnych zbędnych dodatków. No i mojemu kotu smakuje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam miejsce gdzie kupuje bardzo tanie pożywienie dla swoich kotów. Ale zapewne nie mieszkacie w moich okolicach to nic Wam to nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tania i dobra to chyba niemożliwe. Jeśli tania to kiepski skład. A jeśli kiepski skład to kot nie będzie dobrze odżywaiony. Jakiś balans trzeba zachować i szukać karm z dużą ilością mięsa, bo koty to mięsożercy. Ja swoje karmię podrobami kurzymi oraz karmą empirę gdyż ona ma w składzie b. dużo mięska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra jest ta mokra karma Josera Filet, nasz kot ją uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nasz też tą karmą sie zajada 🙂 nie wiem co ma w sobie ale kot od miski nie chce odejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GUSSTO (jagnięcina) Love Cat (indyk), Applaws z krewetkami w rosole (ta rzadziej) . Te dwie pierwsze wspaniale składy , ostatnia tez niezły , kot ją kocha , ale to karma uzupełniająca . Suchych nie je, ale jak miała to suszone mięso 100%

Z uwagi na ceny warto jset zamawiać karmę w sieci:

https://www.czterylapki.pl/dla-kota/karma-dla-kota

 Od siebie polecam sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×