Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rządzenie sie w czyims domu pod dziecko

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny ,ale mi się dzisiaj ciśnienie podniosło. Wracając ze sklepu spotkałam moją pracownice ,która poszla na macierzysnkie i wychowawczy, akurat z 21 miesięcznym synem szla, wiec zaprosiłam ją na kawe do siebie ,aby poopowiadać co tam u nas w robocie i co tam u niej Gdy weszliśmy do mnie ja robiłam kawe , moja młoda wczesiej wrocila ze szkoły i oglądała w tv jakiś program a znajoma do mojej ,aby wylaczyla tv ,bo ona dziecku nie daje dostępu do tv , bo to szkodzi i takie tam,moja mala ze nie ,bo czekala na swój program i nie zgasi tv, znajoma do mnie z pretensjami, ja mowie ,ze moja ogląda swój program ,ma prawo, nie ma szlabanu na tv , wiec jej nie wyłacze, niech nie przesadza już z tą szkodliwością jak przez krotki czas dziecko w gościach przy tv posiedzi, mloda mowi ze nie wyłączy tv , bo ogląda cos na co czekała od rana, noi atmosfera ze siekiere zawiesić można byłoby Rozmowa się nie kleiła, widziałam panike znajomej ,bo jej syn jak jak zahipnotyzowany w tv się gapil ( po raz pierwszy z tego co wywnioskowałam widział odpalony tv) ona co rusz chciała jego uwagę odwracać, w końcu spotkanie przerodziło się w dziecko centrum zainteresowania i jej wyczuwalne niezadowolenie, wypiła w błyskawicznym tempie kawei zebrala się do wyjścia . W miedzy czasie co rusz dawala mi sugestie ,ze podczas wizyty gości powinnam pod male dziecko dostosować się i wyeliminować szkodliwości ( akurat jej zdaniem wlączony TV to najgorsze zlo) No i się zdenerwowałam, czemu miałam mojemu dziecku ,kiedy odrobiło lekcje wtedy wyłączać tv , bo ktoś przyszedł z dzieckiem? jakim prawem ktoś sobie reguły w moim domu ustala? ja tez już pod koniec dobitnie się odcielam z 3-4 i dałam jej wyczuć ,ze jest panikarą do tego z tupetem , bo jej dziecko ma górować nad moim dzieckiem w moim domu? jej dziecko ważniejsze od mojej młodej? Nie rozumiem takich ludzi jak egoizmem się odnoszą. Czy waszym zdaniem to ja byłam nie fair , czy jednak moja znajoma stanowczo przesadziła i kwasy robiła z tego powodu? Dla mnie nie na miejscu zachowanie gościa i jestem szoku co się z ta kobietą zrobilo po ur. dziecka , same roszczenia, wymogi i wszystko pod nich miałoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto waszym zdaniem przesadzil
aaa i co jeszcze najistotniejsze znajoma zaproponowała ,aby moja wylaczyla tv i wziela małego do swojego pokoiku bawiąc się z nim,ale moja nie lubi małych dzieci, nie chce i nie umie się nimi opiekować, bawic, od razu odmowila i nie pozwoliła ,aby dziecko po jej pokoiku chodzilo. Przyniosła mu klocki do salonu,lecz on i tak się wpatrywal w ekran tv ,bo to było cos dla niego nowego ,nieznanego i ciekawszego Kolezanka była zniesmaczona jak to jej dzieckiem moja nie chce się bawic . Nie chciała jemu niankowac i małego zabawiać, ja nie zmuszałam , a znajoma dawala mi do wiadomości ,ze powinnam moją zmusic ,aby z jej dzieckiem się bawiła i opiekowala , mimo niechęci młodej , bo ona na 2 latkach się nie zna i żaden ciekawy dla niej partner do zabaw i rozmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko nie ogląda TV, w domu nawet go nie mamy. Ale jak jestem u kogoś, albo nawet u dziadków młodego, to jak oglądaja coś to nie proszę o wyłączenie. Ich dom, ich zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale głupia ta koleżanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmusilem sie do przeczytania tego i uwazam ze wy kobiety macie cos z glowa. gdyby taka sytuacja spotkala 2 facetow, zaden nie wpadl by na pomysl alby zalozyc na ten temat temat :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto waszym zdaniem przesadzil
w 2 zdaniach? chodzi o to ,ze kolezanka przyszla do mnie z prawie 2 l synem.Moja oglądala w tv swój program, kolezanka zarządala ,aby tv wylaczyc, bo jej dziecko ne przebywa przy wlączonym tv. Ja jednak wzielam strone mojego dziecka i nie kazałam wylaczac tv, o to się rozeszło ,ze znajoma sobie w moim domu ustala zasady , czemu koleżanki dziecko ma być ważniejsze od mojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste, jak jej to tak przeszkadzało, to trzeba było powiedzieć, że jeśli jej to przeszkadza, to niech już idzie. Dobrze zrobiłaś, że nie wyłączyłaś małej tv, bo czekała na to od rana a co jest piękniejszego od radości dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto waszym zdaniem przesadzil
No , nie wpadly żaden facet aby napisac o tym teamcie, ale o doopach, ccyckach, jakiś seksualnych gadkach to na kafee non stop sa tematy przez facetow, albo ile wychlali . Bardzo interesujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura mamuśka daje sobie prać mózg o szkodliwości wszystkiego o illuminatach i masonach a potem są tego takie skutki, że nie potrafi czerpać z życia żadnej radości a prawda taka, że doświadczasz tego czemu poświęcasz uwagę. Brawo mała, super z ciebie mama, mama na złoty medal !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym wylaczyl kurde ten telewizor, bo jak gosci zapraszam to staram sie goscic. wiele razy przychodze do kogos w gosci i jest problem z NIEWYCHOWANYM psem. lata, wskakuje na kolana, ciaga za spodnie. widac ze przeszkadza ale wlasciciele (uwazam durni) nie potrafia zamknac psa w kiblu przez co cale spotkanie jest dolujace. zapraszasz staraj sie aby bylo milo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrafisz walczyć o swoje, nie ma niczego ważniejszego niż własna rodzina. Nie możesz się dawać innym. I dobrze zrobiłaś. Ode mnie otrzymujesz złoto i tytuł mamuśki roku :P !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie tylko pod dziecko bywają takie zachowania. Moja kuzynka, babka 36 lat, też potrafi wyłączać u nas tv, bo tak uważa za słuszne. Ogólnie bardzo irytująca osoba, taki typ, była taka bezdzietna i teraz mając dziecko jest tylko gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie ma gości to telewizor sie wyłącza! Kultury troche!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się jest w gości to się nie rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rządzenie sie w czyims domu pod dziecko .. Kuzwa aż musiałam zajrzeć o co chodzi . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień kiedy w moim domu ktoś będzie mi narzucał co mam robić a ja się zgodzę będzie moim ostatnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze zacytuje klasyka - wiocha to stan umyslu a nie pochodzenie i wy jestescie totalnymi wiesniakami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak kogos zaprosicie w gosci i bedzie im strasznie zimno to tez bedziecie uwazac ze jest ok bo zawsze tak macie czy podkrecicie nieco grzanie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo zbereznik ! Masz racje ! Wiesniary .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbereźnik jesteś kompletnym idiotą, to o czym piszesz ty nijak się ma to zaistniałej sytuacji w domu tej kobiety. Od zawsze wiedziałem, że z ciebie patologia co zresztą ostatnio sam udowodniłeś zakładając 100 tematów o tym, że jakaś kobieta to k****. Poza tym, w głowie masz siano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekaj to nie ty, tylko zapent pisał te tematy, ale i tak masz kiełbie we łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie zalozylem tematu ze kobieta to k*******. w ogole nigdy nie pisalem negatywnie o kobietach tutaj. zawsze to mialo wymiar zartu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbereznik ma racje , jesteście wiesniary juz po samym tytule widać, Telewizor rządzi w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajesz innym wchodzić sobie na głowę i dyktować jak masz żyć, proszę bardzo. Jesteś miękki. A bajka na którą czekało dziecko od rana, i jego szczęście przeciw jakimś urojeniom kobiety z nadwrażliwością nie czerwiącą radości z życia i rządzącą się w domu innym nie jest tym samym co prośba o zamknięcie okna bo zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli uważasz, że autorka ma przekładać szczęście cudzego dziecka nad szczęście swojego, a właściwie szczęście koleżanki nad szczęście swojego dziecka (ponieważ dziecko koleżanki z radością obejrzałoby sobie bajkę) to coś z tobą nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat moja mama pracuje z dziecmi, ktore wychowywane sa w ten sposob, dlatego za pare lat telewizor nie bedzie twoim najwiekszym problemem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, dzieci które oglądają bajki w telewizji to patologia - złota myśl zbereźnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia dla ktorej dziecko jest oczkiem w glowie to patologia. sytuacja najpierw dziecko potem maz, czy te wszystkie tematy o zaproszeniach na wesele bez mojej 3 letniej kasi... szkoda gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ma nic wspólnego z tematem. Nie pozwoliła sobie wejść na głowę, jej dziecko jest szczęśliwe, nie zabrała mu tej radości, dla nas może i to błaha sprawa, dla dziecka to bardzo ważne. Ma wsparcie i oparcie swojej mamy, jest kochane. I to jest jak najbardziej w porządku. A to co ty egzekwujesz nijak się ma do tego o czym tu piszemy. Nie wybiegaj za daleko bo możesz się szybko potknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×