Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rustykalna suknia slubna

Polecane posty

Gość gość

Witam pisze nowy wątek poniwaz nigdzie nie ma informacji na ten temat. Otóż szukam sukni slubnej innej niz wszystkie oferowane w sklepach. Nie lubie gorsetow wielkich puszystych materialow ciagnacych sie za panna mloda od ołtarza do końca kościoła. To po prostu nie moj styl. Interesuje mnie bardziej retro badz rustykalny znalazlam nawet kilka projektow ktore mi sie niezmiernie podobaja midzy innymi laure de sagazan http://www.lauredesagazan.fr/collection/robes-de-mariee-2015 niestety w polsce ich kupno jest niemozliwe w dodatku zabijaja swoja cena. Czy sa moze jakies panie które rowniez szukaly czegos ciekawego i oryginalnego w tym stylu i udalo im sie znalezc? bardzo bym prosila o jakies rady i namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo interesujące, sama o czymś podobnym myślałam ale ja potrafię uszyć coś takiego sama :) poszukaj w swojej okolicy dobrej krawcowej, koszt szycia nie powinien powalać, materiał może być droższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem z krawcowymi polega na tym ze nigdy nie wiadomo jaki bedzie efekt koncowy mieszkam za granica i nie moge kontrolowac postepów w szyciu. Zazdroszcze ze sama potrafisz sobie cos takiego uszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz szukac krawcowej specjalistki w szyciu sukien slubnych,przeciez te suknie w salonach to chyba ktos uszyl prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzyj projekty Anna Kara, niekoniecznie z tego sezonu, ale i z wcześniejszych. Mają ciekawe projekty, bez bezowatości i kiczowatej księżniczkowatości, z dobrych gatunkowo materiałów. I możesz zmierzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos uszyl ale nigdy nie ma pewnosci ze nas nie rozczaruje efekt koncowy. Kolekcje Anny kary widzialam z tego co wiem ceny tez od 5 tys w gore? pozatym suknie sa rzeczywiscie wporzadku ale nie urywaja tego i owego jak na taka cene:) jakby ktos mial jeszcze jakies propozycje to prosze pisac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam suknię Anna Kara Rachel za 3500zł. Będę miała ją do odsprzedania w lipcu 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz też suknie z kolekcji Papilio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo tego jest no i zawsze mozna uszyć u krawcowej coś nietypowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta Trojanowska szyje piękne, niespotykane suknie w stylu rustykalnym i boho. Obserwuje jej fanpage na fb ,,suknie boho'' i tam można się z nią kontaktowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VanKola

Viola Piekut - suknie w tak różnych stylach, że z pewnością znajdziesz odpowiednią dla siebie. Ja miałam bardzo prostą i elegancką a jednocześnie czułam się najpiękniejsza na świecie. Jednak coś jest w tym powiedzeniu, że największe piękno tkwi w prostocie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×