Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jakie polecacie rośliny do ogrodu?

Polecane posty

Gość maly labrador
Ja tam w ogrodzie tylko trawę mam posianą ale i tak wygląda spoko :) http://e-prom.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź koniecznie realizacje firmy Ogrody od A do Z gdzie przygotowali dla mnie projekt całego ogrodu i prezentuje się naprawdę niesamowicie. Bujna i kolorowa roślinność uspokaja mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz124
Ja też miałem problem z roślinami w ogrodzie ale poradziłem się https://www.zgarden.pl i mi doradzili kupiłem jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelinka
W ogrodzie najlepiej porobić skalniaki z kwiatami wieloletnimi.ciesza oko a nie wymagają zbyt dużo uwagi.Można sobie skalniaki pooddzielać palisadami albo elementami skarpowymi.Ja takie kupiłam w firmie joniec,bardzo fajne.Poza tym mają też gazony ,w których możecie posadzić wogrodzie pelargonie albo surfinie ,bardzo ładnie sie komponuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jnakeieji3
A do roślin polecam bardzo meble ogrodowe z tej strony http://pufy.pl bardzo ładne i dobra jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele ciekawych i oryginalnie wyglądających roślin ogrodowych. Polecam wam wybrać się do sklepu ogrodniczego www.ogrodslaski.pl Znajdziecie tam szeroki wybór roślin w bardzo dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie rośliny jakie kupowałam do ogrodu były z polecenia różnych dziewczyn z yt. Oglądałam filmiki o tej tematyce i poszerzałam swoją wiedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Świetnie w ogrodzie sprawdzają się różnego rodzaju drzewa iglaste. Nie gubią liści jesienią i nie rozrastają się w niekontrolowany sposób na wszystkie strony. Polecam wam zapoznać się z ofertą firmy www.choinki.in Tam znajdziecie fajne drzewka iglaste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oprócz iglaków lubię też kwiaty. Mam kilka magnoli i w tym roku dokupiłam pigwowca i migdałek na Podkarpackich Sadach. Bardzo podobają mi się ich kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta Kobacka

Pamiętajcie też oczywiście o ochronie roślin :) Ja się zawsze zaopatruję w sklepach internetowych - szybko i do domu dostarczają, nie trzeba targać. Ostatnio kupuję tutaj: https://www.sklepdlaogrodu.pl - mają dobre ceny i już mam rabat VIP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ogród i sprawy z nim związane, to polecam zakupy na www.sklep.swiatkwiatow.pl

Konkurencyjne ceny, szeroki wybór nasion, kwiatów, cebulek, akcesoria ogrodnicze. Profesjonalna obsługa i szybka dostawa.

Ja korzystam od kilku lat, zamawiam tam produkty i jestem bardzo zadowolona. Mam swój ogród marzeń. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda

Ja polecam drzewka i krzewy owocowe :D nie dość, że piękne to i praktyczne, bo można coś smacznego i zdrowego zjeść :) wiem, że to wymagające zadanie, posadzić u siebie w ogródku jakieś owoce, ale chyba warto :) sama mam jabłoń, sporo truskawek i malin :) koktajle letnią porą to cudowna opcja :D  chce posadzić teraz czarną porzeczkę, i zastanawiam się jaką odległość między jednym, a drugim krzewem zachować? tu wyczytałam, że około 2 metry http://www.syneko.pl/ogrod-owocowy-jakie-krzewy-do-ogrodu-wybrac ale nie wiem czy nie za mało? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annetelle

Zarówno ja oraz moje dzieciaki - jesteśmy fanami wszelakiej maści owoców. Staram się co roku mieć trochę bezpośrednio z " krzaka" bo tylko wtedy, mam pewność co daję swoim dzieciom. Ostatnio złapaliśmy bakcyla na borówki. Kupiłam parę sadzonek od gospodarstwa ogrodniczego Szetyńscy szetynscy.pl i problem rozwiązany. Przyjęła się bez większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Z mojej strony polecić mogę sklep maxgrowshop.pl/ Mają w sprzedaży zarówno coś dla początkujących jak i dla zaawansowanych w temacie osób, które od dawna prowadzą uprawy. Jednocześnie można liczyć na fachowe porady osób tam pracujących więc wybór sprzętu będzie łatwiejszy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić ten sklep: e-szmaragd.pl mają bardzo duży wybór roślin ozdobnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×