Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość welurka

Jak znaleźć ucziwego i bogatego sponsora

Polecane posty

Gość welurka

Wiem, że źle robię, ale wierzcie nie mam wyjścia, mam bardzo zadłużoną firmę i to jest jedyne wyjście, proszę o poradę dziewczyny które znalazły uczciwych i wypłacalnych sponsorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry w fabryce. 🖐️Złodziei najpierw wywal na zbity pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam hojnego faceta na poprzez ogłoszenie się na portalu Datezone. Dałam tam kiedyś ogłoszenie,nie wyuzdane,normalne,fajne fotki. Miałam sporo odpowiedzi.Spotkałam z z trzema facetami nim zostałam przy jednym.Z tamtymi był seks,była kasa,ale nie do końca iskrzyło. W końcu z tym obecnym jestem prawie rok.Lubię go i seks z nim a także przebywać w jego towarzystwie.Dużo rozmawiamy, robimy wypady po kraju i Europie.Jest naprawdę hojny. Opłaca mi mieszkanie i mam stałe ,wysokie wynagrodzenie. Swoje ogłoszenie wycofałam.Jestem jego kochanką i nie szukam innych wrażeń.Jest dużo starszy,ale daje poczucie bezpieczeństwa i w łóżku mimo wieku jest bardzo sprawny. Ma 53 lata a ja 23,więc jeszcze przez kilka lat mogę liczyć i na seks i na kasę.Dzięki jego pieniądzom przez 3 lata stać mnie będzie na duże mieszkanie lub domek.A w dalszym ciągu będę młoda i będę mogła ułożyć sobie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gospodarz zostań moim sponsorem . Nie będę się gniewać jak mnie od curfuf wyzwiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rabat ci dam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może? ale szału nie będzie ze sponsoringiem, uprzedzam ;) może ci zakupy czasem zrobie w hipermarkecie: ziemniaki, wędliny, zgrzewke mleka itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgrzewka mleka najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech będą te zakupy . Przynajmniej nie będą się śmiać, że ostatnia na roku sponsora nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, pieniądze się rozchodzą, a tak to przynajmniej będziesz miała zakupy z dowozem no ale może podrzucę czasem jakąś srebrną biżu czy szminkę, wiesz, takie gifty na możliwości polskiej średniej klasy niższej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz , jaka curefka taki sponsor ale chociaż młodsza od tej starej autorki jestem i bimbuśki mam twardsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gospodarzowi z 10.32. Tak,przez prawie rok mam życie jak z baśni. Wyrwałam się dzięki niemu z bylejakości,szarzyzny która jest udziałem moich koleżanek.One uwikłane w lepsze lub gorsze związki,często już dzieciate a ja przynajmniej na razie żyję bezproblemowo. Mam nadzieję,że dalej też tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, tak na dobrą sprawę to rzeczywiście wiele kobiet ma takie możliwości: sponsoring albo np praca na kasie w biedronce, albo bezrobocie. Wybór jest trudny, ale każdy ma plusy i minusy. Ty widzisz same plusy tylko, może to i lepiej dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest jak za biznes biorą się osoby nie mające o tym pojęcia, jak firma nie przynosi dochodów, a tym bardziej jak przynosi straty, to się ją zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaję sobie sprawę z minusów,lecz może patrzę przez zbyt różowe okulary.Nie chcę też dopuszczać do siebie czarnych myśli, że ta baśniowość się skończy i że może być gorzej. Chcę zatrzymać te wspaniałe swoje 5 minut,które mam. Dobrze się budzić w mieszkaniu co prawda wynajętym,ale w fajnej dzielnicy,czyściutkim,dobrze wyposażonym. Lepiej niż w obdrapanej kamienicy,gdzie każdy lokal przypomina spelunę,gdzie za ścianą nie milkną pijackie libacje. Zrobię wszystko by nie wracać do takiego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i kolezanki maja mniej pieniedzy,ale za to wiecej godnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gospodarzowi z 12.45 Tak właśnie myślę i robię. Odkładam ile mogę. Odcięłam się od poprzedniego życia. W moim domu niestety wszystko szło na alkohol i lekkie życie a ja nie chcę tego powielać. Może mu się nie odwidzi lub przynajmniej nie prędko. Gdyby był młodszy to bym dążyła aby na zawsze był ze mną. Gdy jesteśmy razem to są to naprawdę szczęśliwie przez nas spędzane chwile. Znam jednak swoje miejsce. Jestem tylko kochanką,ale zadowoloną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to calkiem zrozumiale, ze nie chcesz powielac lekkiego zycia.. i wybralas ciezkie zycie. wyrazy wspolczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukasz bogatego sponsora...zadzwon zajme sie wszystkim:) 695. 084. 489

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy jak mi stuknie 50-tka i będę starym prykiem z kasą to tez tak łatwo będzie mi znaleźć laskę na sponsoring :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak piszesz ze w domu alkohol itd no to widać że nic się nie bierze z niczego teraz jest niby lekko, ale mogą problemy się pojawić gdy będziesz chciała zerwać z teraźniejszym życiem, no ale sama pewnie wiesz jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do frida6 z 13.50. zalecam pani(u) więcej empatii a mniej zgryźliwości oraz żółci,czytanie ze zrozumieniem i chwilę zastanowienia przed ocenianiem i wydawaniem werdyktów. Przytyk ze zdaniem "jak ktoś taki jak ja śmiem upominać" przyjmę ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki z troske.. watrobe mam w porzadku. woreczek zolciowy rowniez. empatia razem z etyka zamieszkaly w grecji, jak widac na przykladzie autorki tematu. wcale im sie nie dziwie.. klimat cieplejszy od naszego.. a moze lubia po prostu podrozowac po swiecie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fridka :* :* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frida jak zawsze z nutką złośliwości,umiejętnie zamierzonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
Autorko zapomnij o kimś takim. Dzisiaj nie ma takich ludzi. Na czym w tym kraju można się najbardziej zbogacic jak nie na wykorzystywaniu innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×