Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DOhANDLARZY

Po jaką holerę haldlarze z allegro w dziecięcych aukcjach

Polecane posty

Gość DOhANDLARZY

dla dziewczynek wystawiają kolory bure i sraczkowate? qr/wa już mnie to wqur/wia serio! Po jaki hu/j się pytam? Po to żeby na drugi dzień dzwonić do klienta i płakać że brakło różowego! Przecież te 2%v dziewczynek która wybrałaby kolor zielony, być może nigdy na allegro niczego nie zakupi bo, są niestandardowi i pewnie bywają częściej w galeriach niż na zakupach w sieci! Przecież to oczywiste że 97koma9% dziewczynek wybierze kolor różowy! Nie brudny róż nie łososiowy tylko barbie!-No nie oszukujmy się w wieku 2-5lat liczy się róż barbie a nie sraka w kolorze brudu! Czy handlarze oc***eli? Z JAKIEJ OBCEJ PLANETY PRZYBYWACIE ŻE TEGO NIE WIECIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy ma zj****y gust analfabetko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Podpisuję się pod postem obiema ręcami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napisz to handlarzom a nie ludziom na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:52Qr/wa ale nie każdy to 2% debilu kafeteryjny z planety melmag! 10:53 Witam Człowieka i Serdecznie Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasiamama
Ja popieram autorkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa razy to przeczytalam i nic praktycznie nie zrozumialam.Autorka wyslowic sie nie potrafi albo jest pijana :P .Zrozumialam tylko ,ze lubi oczojebny roz :P Bleeeeeee i fuuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:19 nie zrozumiałaś bo poprawnie pisać nie potrafisz! Nie zrozumiesz poprawnego testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D uwielbiam kafe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:19 Analfabetko autorka miała na myśli to, że dziewczynki w wieku 2-5lat wybiorą oczo/jeb/ny róż bo taki podoba się 97koma9% dziewczynkom na całym bożym świecie! Moim zdaniem ma ona 100%rację i wzorowe wyczucie rynku a niektórzy handlarze popełniają błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od kiedy male dziewczynki korzystają z allegro? Jest jakaś nowa platforma allegro kids czy jak? Ty autorko zawsze pytasz córkę jaki kolor wybiera? No tak, a potem tak chodza te dziecivw ubraniach różowych z postacia z ktetynskiej bajki. I fakt- naucz się pisać i pohamuj bluzgi, bo rozowizna dziecku nie pomoze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.20 no wlasnie nie rozumiem prostego TESTU.Ale tekst bym zrozumiala.Co za pustaki tu siedza.I by the way ,wiem ,ze odpowiedziala mi autorka .Heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOhANDLARZY
11:26 Zawsze pytam dziecka co chce i w jakim kolorze sobie życzy. Pozwalam decydować i realizować się dziecku w jego młodym życiu! Ty tak nie robisz? Współczuję twoim dzieciom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:28-spróbuj pisać nieco składniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybacz moje dziecko ma prawie 3 latka i wybrała sobie czarno czerwone buty nike chciałam kupić bardziej dziewczęce z dodatkiem fioletu lub delikatnego rozu wiec widzisz moja corka znajduje sie w 3 % dziewczynek które ubia inne kolory niz tylko pstrokaty róż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha no tak dziecko sie realizuje po przez wybor ubrania .Hhahaha ty lepiej daj jej wybrac ksiazke do czytania a nie ciuch. Jak dziecko ci powie ,ze woli isc gole, tez sie pozwolisz realizowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.29 i znow autorka sie odzywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakos wole od czasu do czasu pozwolić zdecydowac, nie będę potem tak jak ty zakladala tematow pt. "Niegrzeczne dziecko w sklepie, pomocy! ", " Ten bahor mnie wykonczy, wszyscy uważają mnie za wyrodna matke". A już na pewno wole zeby wychowywalo się przy spokojnej uśmiechnietej mamie, ktora kupujac na allegro dostaje szalu, bo kolorek jej się nie podoba:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOhANDLARZY
Moja wybrała sobie czerwoną kurtkę ale czerwień malinowa więc jednak ciągnie ją w kierunku odcieni różu I też zestawia to z czernią Lubi też całą gamę odcieni fioletu. Jednak spróbuj dziecku pokazać aukcje z pluszową maskotką furby, taką na której dostępne są wszystkie kolory i zobaczysz co wybierze. Wybacz ale porywasz się z motyką na księżyc chcąc obalić moją tezę że 97% dziewczynek wybierze róż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dostaje szalu*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego dziecko nie może powiedzieć w jakim ubraniu chce chodzić? dlaczego nie może wybrać? współczuje twojemu dziecku wogóle nie ma zdania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze nie miała do wyboru matki po porodzie. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOhANDLARZY
róż czy fiolet ale nieliczne zażyczą sobie żółty czy zielony i tego nikt nie podważy Więc zamawianie jednakowej ilości z wszystkich kolorów baletek przeznaczonych dla dziewczynek w wieku 3-5lat jest szaleństwem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOhANDLARZY
Nie będę się spierała co do tego, czy pozwalać dziecku decydować o kolorze czy nie bo, ktoś, kto twierdzi że, sam powinien zadecydować za dziecko to, skrajny idiota dla mnie! Jednak fakty są takie że handlarze zostają później z tymi żółtymi i zielonymi i sprzedają to za 10% ceny i często to widzę na allegro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko stwierdzam ze nie powinnaś byc matka jesteś wulgarna i pyskata pokazałaś to zakładając ten temat, dlaczego tak sie unosisz? masz problem napisz do sprzedającego na allegro, robisz problem z niczego bo nie ma takiego koloru rzeczy czyt. nudnego różu i fioletu jaki ty chcesz masakra nie masz większych problemow kobieto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOhANDLARZY
Często taka aukcja jest zakamuflowana i w głównym oknie widnieje właśnie ten kolor który zszedł najszybciej, czyli różowy! A w aukcji drobnym druczkiem gdzieś w niewidocznym miejscu jest dopisek ,,aukcja dotyczy kolorów-żółty i zielony. Tak się to kończy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:45 Ale jestem i będę zakładała takie tematy żeby wam coś uzmysłowić! Tacy ludzie jak ja są potrzebni żeby wprowadzać radykalne rozwiązania dla wygody innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam wole kupić córce rzeczy w innych kolorach niż róż, dziewczynka ubrana od dołu do góry w róż wygląda śmiesznie jak dla mnie to samo z chłopakiem ubranym całym na niebiesko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ciebie to obchodzi skrajna kretynko, ze ktos cos sprzedaje poniżej średniej ceny? Boli Cię to, bo myslalas ze kupisz za grosze jakas różowizne dla córci, a tam same stonowane kolory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak macie do wyboru spódniczki w 7 kolorach i jest adnotacja ,,przy braku decyzji dotyczącej koloru wysyłamy losowo" To jaki kolor wam przyślą- różowy? Nie! Taki którego, schodzi najmniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×