Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość loulou91

język angielski ... sposoby nauki

Polecane posty

Gość loulou91

Hej dziewczyny! W szkole Od zawsze uczyłam się języka niemieckiego, dzisiaj zamierzam zacząć porządnie naukę ang... znam podstawy, ale jakoś nie mogę się wybić ponad to, niestety. Macie jakieś sposoby ? Jaki jest wasz poziom językowy i ile czasu poświęcalyscie na naukę ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinika
pannakitka - fajna akcja, gdzie to było kręcone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannakitka
chyba w łodzi? no w Polsce w każdym razie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój sposób to oglądanie prostych seriali w języku angielskim - kiedyś poduczałam się w ten sposób na "Gotowych na wszystko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewnołódź
"pinika 2014.12.21 pannakitka - fajna akcja, gdzie to było kręcone? " na pewno w Łodzi - obacz na początku jak parkuje rower i potem na koszach ulicznych masz podane że to Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadczenia wiem, że najlepszym sposobem na naukę jakiegokolwiek języka jest znalezienie dobrej szkoły językowej. Słyszałam świetne opinie o http://www.ce.edu.pl/ , może warto się tam wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja angielski miałam w szkole, ale nie bardzo mi z nim po drodze, niestety nie potrafię się uczyć języków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś z Was uczestniczył w kursach językowych blended learning w Berlitz? Chodzi mi dokładnie o to - http://www.berlitz.pl/en/blended-learning A pytam, bo chciałabym zacząć uczyć się języka niemieckiego, ale używając w tym celu języka angielskiego. Język angielski mam opanowany w bardzo dobrym stopniu, nie sprawia mi on w ogóle żadnych trudności, a że od dawna przymierzam się do nauczenia niemieckiego - to może właśnie to? Niemieckiego uczyłam się w szkole średniej i mam jakieś tam podstawy, ale wiadomo, że w szkole językowej zawsze to inaczej niż w ogólniaku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszcze wam wszystkim znajomosci angielskiego, ja sie ucze ucze i nic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termoa
niezawodny sposób na samodzielną naukę - tłumaczenie napisów do kreskówek czy seriali. potrzeba tylko trochę czasu, aby takie 20 minut czy więcej przetłumaczyć, ale można poznać naprawdę dużo przydatnych zwrotów, słówek, z różnych dziedzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krulOsiedla
ze swojej strony mogę polecić dobrą książkę/podręcznik w formie ebook'a http://www.ebooke.pl/ jest to fajna alternatywa do kursów językowych i naukę możemy prowadzić w domu, bez wychodzenia na zewnątrz polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz się otaczać językiem który chcesz przyswoić. Słuchać wiadomości, oglądać programy, czytać na głos! i przede wszystkim powtarzać ile się da :) Czyli uczyć się jak małe dziecko :) www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×