Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mój chlopak chce seksu oralnego

Polecane posty

Gość gość

Z Adamem jestem 3 miesiące. Mam 23 lata, on 25 lat. Współrzyjemy od 2 miesięcy. Dotychczas było tradycyjnie, jak Bóg nakazał. Od tyłu żadne z nas nie chce, w tym jesteśmy zgodni. Niedawno on poprosił mnie o loda, ale ja trochę się brzydzę. Jednak mogłabym się przełamać, ale na to potrzebuję troche czasu. Niestety on coraz bardzoej naciska i boję sie, ze jak sie nie zgodzę, on zerwie. Poza tym, nigdy tego nie robiłam i nie wiem jak to się robi. Pomocy! Nie wiem, czy się zgadzać? Czy Wy już to robiłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rób tylko to co Ty chcesz. Jestem chlopakiem, i nigdy na nic nie nalegalem w łózku.. najwyzej delikatnie. Nie wyobrazam sobie zebym mogl zerwac ze swoja dziewczyna przez to ze lodzika nie chce zrobic. Jesli by to zrobil to nawet dobrze by bylo dla Ciebie bo bys wiedziala ze on dla seksu z Toba jest. Szkoda tylko ze moja mnie rzucila... ale coz ja tez dobry aparat bylem i glupio mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymaga loda, ale c**eczki to c***ewnie nie wylizał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydzisz się? a nie brzydzisz się uprawiać z nim seksu? jestes pewna że go kochasz? Oczywiście nic na siłę, rob to co uważasz za słuszne. PS. Seks przed ślubem też jest nie po bożemu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty dobra jesteś jak po miesiącu już stukasz się z facetem i pewnie wielce zakochana jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty no własnie... ja ze swoja reczne robótki zaczałem po 6 miesiacach... a tu miesiac i stukanko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na co ma czekac jak sie zestarzeje i nikt ja juz nie porypie, ja tez na drugim spotkaniu juz faceta sprawdzilam czy warta z domu wychodzi i sie podniecac, a ze mial takiego jak mi pasowal to przez pare miesiecy ladowal az jaja czulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moj to zapewnij, chryste, ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mu to zapewnij, chryste, ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób mu loda, to nic strasznego - jak mu się spodoba to i Tobie będzie fajnie :) Jeżeli masz opory to się zastanów czy go pragniesz, tzn. czy Cię pociąga. Jeżeli tak, ale tylko loda nie chcesz mu robić to widocznie taka Twoja natura, ale jeżeli nie czujesz tego czegoś, to się w ogóle zastanów czy chcesz z nim dalej być. Zastanów się, bo potem będzie ciężej , jeżeli wejdziecie w głębszą relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale masz robić po same jaja, pamiętaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×