Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Meble do kuchni

Polecane posty

Gość arialka
A ja tam wystarczy jak zajdę do agaty i zerknę na ich inspiracje i juz wiem jak urządzę dane pomieszczenie. Oni maja taki gust i wyczucie że każdemu się na pewno spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w kuchni białe szafki, zamawiałam na topeshop.pl. Są bardzo ładne i świetnie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiejka33
My kupowaliśmy meble do kuchni w agacie , co prawda systemowe ale nawet super nam ta kuchnia wyszła. Zabudowaliśmy nimi pomieszczeni dokładnie tak jakby to były meble na wymiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zainwestowałem w fajne meble jadalniane z decorindia.pl i muszę powiedziec, że przerosły moje oczekiwania! Solidna jakość i szczypta orientu przy posiłkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak meble do kuchni to tylko z Respol Dąbrowa, wg mnie jedna z lepszych firm w Polsce, jak i nie w Europie słuchają klientów, wszystko jest dostosowane pod ich kąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio zaczełam urządzać kuchnie od nowa i powiem Wam ze znalazlam swietne rozwiazanie ktore nie znajdziecie w zadnych Agatach Bodziach i innych, pomyslalam ze bardzo praktycznym rozwiazaniem bedzie zastąpienie zwyklych paneli na szklane i powiem Wam ze genialny pomysl to byl! Latwiej sie to czyści, mniej sie ogolnie brudzi i wyglada estetyczniej, jak nie wiecie o co dokladnie mi chodzi to podrzucam linka poglądowo http://prolinea.eu/oferta/ekrany-panele-szklane naprawde swietne rozwiazanie wiec jak urzadzanie tez kuchnie to polecam sie wgłębić w ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić Schroder Kuchen. Mają bardzo fajne i solidne meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że najlepiej dopasujesz meble wybierając ofertę na zamówienie. Meble na zamówienie to przede wszystkim ogromna wygoda, bo nie musisz się martwić, że zestaw, który akurat przypadł Ci do gustu nie będzie pasował. Sama urządziłam kuchnię korzystając z tego rozwiązania mebli na zamówienie. Wszystko zrobione w trymiga u http://gammameble.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz sobie Studio Mebli Kuchennych "ROKA69" oni maja super ofertę i myślę, że mała kuchnia to nie będzie dla nich wyzwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że w kuchni sprawdzą się tylko meble na wymiar. Dlatego moją kuchnią zajęła się firma www.kuchniepinio.pl z Tych. Zaprojektowali i wykonali meble dopasowane do moich potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajne meble mają w firmie Lamix, robią na zamówienie do każdych wnętrz, solidne i nowoczesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria N
Zgadzam się, że robione na wymiar są najlepszym rozwiązaniem, moje z całą pewnością postoją jeszcze długo. Problem mam jedynie z naszym niestety ale zużytym już stołem i krzesłami, które wymagają wymiany. Wstępne rozeznanie już poczyniłam i tak prawdę mówiąc spodobał mi sie taki zestaw http://olamebluje.pl/stol-4-krzesla/287-rmz104-nowoczesny-zestaw-stol-krzesla-do-jadalni.html bardzo mi się podoba, stylistycznie i kolorem będzie mi świetnie pasował. Chyba jedna sie na niego zdecyduję, jednak co drewno, to drewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie najlepiej w kuchni mieć meble na wymiar. Ostatnio znajomy wymieniał meble w kuchni i zdecydował się na kupienie samych płyt/desek (oklejonych) i sam później wszystko poskładał. Powiem że całkiem nieźle mu to wyszło :) wiadomo, sporo czasu i własnej pracy, ale też dużo taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zamiar kupić moje meble w ikei, znalazłam bardzo fajne zestawy, a na jakość raczej narzekać nie będę bo mam szafę już kilka lat i jest okay ;) Własnie remontuje moją kuchnie i wymieniam w niej wszystko, ostatnio moja koleżanka podesłała mi artykuł o urządzaniu kuchni, może komuś się jeszcze przyda: http://blog.technikan.pl/meble-agd-kuchni/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe meble kuchenne możesz znaleźć też na www.meblesosnowe.eu. Mam od nich meble do kuchni, sypialni i salonu. Wszystkie odznaczają się dokładnym wykonaniem i solidnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zwoje znalazłam dopiero w tym miejscu www.krakow-meble.pl i rozumiem w czym tkwi problem, bo sama miałam nie małe trudności żeby znaleźć coś pasującego a jednocześnie funkcjonalnego. Wszędzie to samo. Polecam ten sklep, mają duży wybór, a przy tym są naprawdę dobrej jakości. Ceny nie są jakoś wygórowane, spokojnie za taką jakość mogła bym dać nawet więcej bo mebelki mam już od dość dawna, nie są jakoś nadzwyczajnie oszczędzane a mimo tego wyglądają nadal świetnie, jak nowe. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wybieramy meble kuchenne z http://meblowanie.com.pl - najbardziej mi odpowiada oferta firmy Qchnie.pl właśnie. Czytałam zresztą opinie i klienci są bardzo zadowoleni z wykonania i jakości mebli. A meble na wymiar to najlepszy możliwy wybór moim zdaniem - są w 100% dopasowane do potrzeb i preferencji przyszłych użytkowników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narożnik mnie kusi ze strony www.mebel-partner.pl Naprawdę robi wrażenie. Ze sklepem mam takie doświadczenia, że parę tygodni temu zamawiałem tutaj hokery do kuchni i teraz chcę coś większego stąd wziąć. Podobają mi się ich meble ze względu na dobry stosunek estetyki do funkcjonalności. Nie ma przerostu formy nad treścią, czyli sytuacji, że meble lepiej wyglądają, niż faktycznie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola773
Mam właśnie meble z firmy Schroder Kuchen od kilku lat i bardzo jesteśmy zadowoleni z mężem z naszego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika JP
Ale w kuchni to nie tylko meble się liczą ale i różne niezbędne akcesoria. Z chęcią polecam wam sklep kuchnianawidelcu.pl gdzie od dawna kupuję dużo taniej niż w tych marketach, a i muszę dodac, że są to bardzo dobre marki. Mój ostatni nabytek od nich to o 200zł tańszy taki komplet http://www.kuchnianawidelcu.pl/product-pol-2918-Komplet-garnkow-z-szklanymi-pokrywkami-stal-nierdzewna-18-10-10-elementow-TESCOMA-VISION.html z którego bardzo jestem zadowolona, a i zdobyłam kolejne punkty do programu lojalnościowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×