Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość autorka18

Pytanie do Panów.Czy lubicie jak wasze partnerki jęczą, krzyczą itd podczas sexu

Polecane posty

Gość autorka18

Wiec panowie, lubicie gdy kobieta jest głośna czy jednak wam to przeszkadza i wolicie żeby zachowała ciszę

Gość gość
głośna

Gość autorka18
Nawet gdy słyszą ja sąsiedzi? :P

Gość gość
Mnie to nie pszeszkadza ja swoja robote robie i w nia pakuje az jej duupa podskakuje Tylko nie nawidze jak mnie gryzie

Gość gość 777
No w zasadzie to jest mi to bez różnicy. Chociaż lubię jak lekko postękuje czy np lubię rozmawiac pod czas seksu. Lubię do niej mówi uwielbiam byc w twoim gorącym wnętrzu czy jak ona mówi co mam zrobic. Ona zaś mi mowie czy mógłbyś zrobic mi zastrzyk swoją wielką strzykawką.

Gość autorka18
Czyli takie pikantne słówka wchodza w grę podczas stosunku

Gość gość 777
Owszem I nam to odpowiada. Głośne stękanie czy jęczenia jest prawie zawsze udawane. A takie rozmowy pod czas seksu podniecają. np nas!!

Gość autorka18
A nie czujecie nudy gdy dziewczyna mimo że się rusza i przejmuje inicjatywę to jest cicha?

Gość gość 777
No właśnie nie!! Wystarczy że czuję że jest jej dobrze po przez jej oddech. Czy wyraz twarzy uśmiech. Tego raczej udawac się nie da. Lubimy też gry wstępne różnego typu zabawy akcesoriami.

Gość autorka18
Ja lubię pojeczec w trakcie, bo czuję ogromną przyjemnosc

Gość gość 777
No Ania też lubi pojęczec Ale jest to lekkie pojękiwanie. A ty autorko udajesz że jęczysz bo lubisz pojekiwac Czy rzeczywiście jęczysz z rozkoszy??

Gość autorka18
No oczywiście ze jęcze z rozkoszy ;) Nie chciało by mi się udawać orgazmu :P

Gość gość 777
Czyli Autorko 18 twoje ciało a właściwie wnętrze twojej muszelki jest bardzo mocno odczuwa penetrację. To bardzo dobrze. Moja kobieta też odczuwa podobnie gdy się kochamy.

Gość autorka18
Mam ten tak zwany kobiecy wytrysk wiec z pewnością mocno odczuwa i nie udaje :)

Gość gość 777
Taki kobiecy wytrysk Jest dla was bardzo przyjemny. Podobnie jak nasz męski wytrysk!!

Gość autorka18
Ja tam nie czuje jak że mnie tryska dopiero jak z niego zejde to widzę to na jego ciele, raz się zdarzyło ze tak trysnelam ze aż na podłogę dolecialo, byłam wpierw zaskoczona a potem zaczęłam się z tego śmiać nie wiedząc czemu :P

Gość lalanananana
Jestem kobietą, nie wyobrażam sobie, żebym była cicho podczas seksu! To jest taka przyjemność, że trudno być cicho. Uwielbiam stekac i jeczec, krzyczeć mi się nie zdarzyło. Uwielbiam wzdychac i pojekiwac facetowi do ucha, wiem że go to bardzo podnieca. A jeśli chodzi o facetów to Uwielbiam kiedy on tez pojekuje. Np. kiedys podczas palcowki zaczęłam jeczec i po kilku minutach facet tak się nakręcił, zaczal wzdychac i cicho jeczec że odplynelam w kilka sekund! Faceci pojeczcie czasami :))) ja to uwielbiam, strasznie mnie to kręci!!!

w czasie stosunkiu wchodzą do głowy rozmowy w jezyku obcym. znam z widzenia kolesia który w ogo nie mówi bo jak jest tak inteligentny że z kobietam z którymi uprawi sex nie rozmowia bo nie ma o czym 🙂 po prostu nie chce aby dostały ataku

zależy, ogólnie może być cicho, jak lubi jęczeć to wporzo, chociaż zależy też kiedy

Och tak, tak, tak. Bardzo.

I dostaję od Niej to!

Głośno krzyczy i chrypi.

Swobodnie, bo mieszkamy ponad kilometr od najbliższych ludzi.

Wiem, że prawdziwie, bo ma wtedy bardzo szybkie skurcze pochwy. Świadomie to nie potrafi aż tak szybko.

• Haha 1

ogólnie to za jęczenie j...bym krzesłem, ale wstydzę się do tego przyznać, więc pozwalam. nie musi jęczeć, jak ją dobrze znam, jak jeszcze nie za dobrze, to niech parę razy stęknie, żeby dać sygnał, że parówka jest w bułce i czy jeszcze doprawiać. oczywiście renia nie jęczy, wiec czasami sobie włączę jakieś marcowanie na lapku, żeby nie czuć się samotnie.

w czasie stosunkiu wchodzą do głowy rozmowy w jezyku obcym. znam z widzenia kolesia który w ogo nie mówi bo jak jest tak inteligentny że z kobietam z którymi uprawi sex nie rozmowia bo nie ma o czym 🙂 po prostu nie chce aby dostały ataku

ja dość często podczas orgazmu wzywam Matkę Boską .... i często nie kontroluję tego jak i ekspresji głosowej w ogóle

To Ty jesteś wierzący, że skończysz i się uda albo nie uda? W sumie ok😆😆😆

Wiec panowie, lubicie gdy kobieta jest głośna czy jednak wam to przeszkadza i wolicie żeby zachowała ciszę

Mam z tym problem. Uwielbiam jak jest głośna, tylko wtedy mnie to tak nakręca, że bardzo szybko dochodzę. Tak na mnie to działa. Przerąbane.

Mi osobiście strasznie się podoba gdy doprowadzam partnerkę do stanu w którym nie kontroluje jak się zachowuje (krzyki, jęki) i najlepiej gdyby wtedy otwarte było okno 🙂

Dodatkowo jeśli ona dostaje "kobiecego wtrysku"  to mi wystarczy. Nawet ja nie muszę dochodzić. 

To co ja odczuwam kiedy wiem że ona ma dobrze wystarczy mi. 

OK wiem że jestem dziwny ale.... 

Mi osobiście strasznie się podoba gdy doprowadzam partnerkę do stanu w którym nie kontroluje jak się zachowuje (krzyki, jęki) i najlepiej gdyby wtedy otwarte było okno 🙂

to nie jest nawet kwestia lubienia czy nie lubienia ale ekspresja głosowa (tak to nazwijmy) powoduje, że orgazm jest silniejszy. Dotyczy to obu płci ale chyba nawet bardziej kobiet. Dlatego jęki i krzyki są bardzo przydatne. Aczkolwiek jest pewna grupa kobiet, która przeżywa to w ciszy lub prawie w ciszy i jedyne co widać i słychać to sapanie i przyspieszenie oddechu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się