Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Werniqa

Biuro rachunkowe WARSZAWA

Polecane posty

Jeżeli szukacie dobrego biura rachunkowego w Warszawie w centrum miasta, to polecam Tax Expert 24, obsługują naszą firmę już kilka lat z zakresu ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów, deklaracji podatkowych, usług z zakresu kadr i płac, rozliczenia z ZUS, itp. Wszystko jest bardzo profesjonalne, papiery uporządkowane. Pracujemy na platformie Taxxo. Mam stała kontrolę przychodów, kosztów i wyników mojej firmy, monitoruje księgowanie dokumentów i realizację spraw zlecanych do biura rachunkowego w mojej firmie, bardzo wygodne narzędzie, polecam

 

Lokalizacja:

taxexpert24.pl

biuro@taxexpert24.pl

03-186 Warszawa

ul. Modlińska 129 lok. U10 (3 piętro)

+48 22 1219077

Biuro czynne

pn - pt: 08-17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotek

Polecam warszawskiego Księgowego w airmaxach, który oferuje kompleksowe usługi w zakresie prowadzenia księgowości. U mnie zajmuje się moją księgą przychodów i rozchodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś będzie szukał dla siebie księgowych to moim zdaniem warto nawiązać współpracę między innymi z effepro.eu. To świetnie przygotowane biuro rachunkowe, które działa na wysokim poziomie. Podejście do klienta w pełni profesjonalne, dbają o to, by każdemu zaproponować rozwiązania odpowiadające jego oczekiwaniom. Biuro funkcjonuje faktycznie na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś z Was jest chętny do podjęcia pracy jako sprzedawca kosmetyków przez internet serdecznie zapraszam do kontaktu. Poszukuje osoby zaangażowanej i sumiennej. Z mojej strony zapewniam dobre zarobki elastyczny grafik oraz prace całkowicie zdalna. Decydując się na prace ze mną otrzymasz możliwość odbycia darmowych kursów i szkoleń oraz pomoc przez cały okres pracy  Kontakt a.karczewskalr@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś z Was jest chętny do podjęcia pracy jako sprzedawca kosmetyków przez internet serdecznie zapraszam do kontaktu. Poszukuje osoby zaangażowanej i sumiennej. Z mojej strony zapewniam dobre zarobki elastyczny grafik oraz prace całkowicie zdalna. Decydując się na prace ze mną otrzymasz możliwość odbycia darmowych kursów i szkoleń oraz pomoc przez cały okres pracy  Kontakt a.karczewskalr@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, agnieszkakarlr napisał:

jeśli ktoś z Was jest chętny do podjęcia pracy jako sprzedawca kosmetyków przez internet serdecznie zapraszam do kontaktu. Poszukuje osoby zaangażowanej i sumiennej. Z mojej strony zapewniam dobre zarobki elastyczny grafik oraz prace całkowicie zdalna. Decydując się na prace ze mną otrzymasz możliwość odbycia darmowych kursów i szkoleń oraz pomoc przez cały okres pracy  Kontakt a.karczewskalr@gmail.com

Avon , oriflame albo inne tego typu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×