Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Justyna19808

Pracowałam w Niemczech jako prostytutka

Polecane posty

Gość Justyna19808

Witajcie! Pracowałam 8 lat jako prostytutka w Niemczech, nie z przymusu a z własnej woli. Odpowiem na wszystkie wasze pytania. Pytania możecie kierować też na gg: 4 3 0 3 2 7 0 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile zarabiałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna19808
od 120 do 180 euro dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowalas w agencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze zarabiałaś. Wychodzi jakieś 500 zł dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500zł dziennie to zarabiają prostytutki na prywatach w PL, więc żadna rewelacja, zresztą masz się czym chwalić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje w niemieckim sauna club. Stoję na bramce. Dawno temu pracowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy odczuwałaś przyjemność w trakcie seksu z kilentami? Miałaś orgazmy czy musiałaś udawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutki981
Super. Ja na studiach miałem starszą panią, która mi płaciła za zabawy. Lepsze to niż tyranie w markecie za grosze. milutki1981@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milutki ile ta starsza pani miała lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tyle co ja?43,hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milutki baranie, ja mam 46 i czuję się młoda, jak możesz o nas pisać starsza pani głupku;) Jestem zadbana i bardziej zgrabna niż niejedna 18 stka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutki981
A gdzie mieszkasz moze bysmy sie spotkali jeszcze w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spotykam sie z takimi, którzy mówią o mnie starsza pani, ani też nie płacę za zabawy chłopcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutki981
Ktoś tu się podszywa pod mój nick. Ja mam 33 i jestem z Łodzi. Najlepiej napisz maila. milutki1981@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna19808
gość 2014.12.24 Procowałam do kwietnia 2014 roku gość 2014.12.24 Ogólnie odczuwam przyjemność z sexu ale jednak nie zawsze odczuwałam z tamtymi klientami. Niektórzy mieli dość dziwne wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czułaś czasem obrzydzenie do tego co musiałaś robić z klientami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uprawiałaś w tym okresie też seks dla przyjemności - np. z chłopakiem? miałaś chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jak to jest z dużymi kujtasami Murzynów? Ze mną taki dość przystojny studiuje i od dłuższego czasu podrywa, na razie do niczego nie doszło.Głównie dlatego,że pomimo kilku partnerów wcześniej boję się opinii o ich wielkich sprzętach.On jest postawnym facetem i może mieć coś sporego w gatkach a ja jestem drobną dziewczyną 170 wzrostu i tylko 55 kg,szczupłe bioderka.On jest całkiem fajny i coraz bardziej mnie kręci,ale chciałabym zasięgnąć twojej opinii,bo nie chcę koszmaru w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc--13,24 Nie masz sie czego bac, ja jak w belgi pracowalam to poznalam murzynka na wyglad byl ciacho, i po paru spotkaniach nie wytrzymalam,Kupilam sobie intymna zel i jak juz tak daleko bylam w ten wieczur co sobie zaplanowalam to po lodziku ktory mu zrobilam calego penisa mu zelem nasmarowalam i moja balbinke tez, Powiedzialam mu zeby na poczatku wchodzil wolno, nawet nie bylo tak strasznie jak myslalam,a pozniej to juz sama rozkosz, az odlatywalam juz mu kazalam zeby wchodzil wemnie ile moze, wczesniej nigdy takiego seksu nie przezylam i tak przerznieta nie bylam jak on to zrobil.Wzielam sobie wtedy od niego tel. tak na wszelki wypadek bo nikogo nie mialam. Za pare dni ten tel wykorzystalam i znow wydymana bylam ze az wylam zrozkoszy. Do konca mojego pobytu tylko on w mojej pisiulce swoim ku/tas/em grzebal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kilka razy sie krztusiłam gość dziś nie czułam obrzydzenia, sama chcialam to robic. Czasami brzydzili mnie nieumyci klienci albo po prostu mieli ohydne ciało. Zaraz ktoś pewnie powie że przecież w budelach klienci muszą się umyc ale u nas tak nie było, niby był obowiazek ale to od klienta zalezało czy che sie umyc czy nie. Tak samo bylo z pracownicami, jeśli chcialy to miedzy stosunkami sie myły ale jeśli nie to nie. gość dziś Miałam narzeczonego przez większosć okresu mojej pracy i dość czesto uprawiłam z nim sex gość dziś Miałam kilka na prawde dużych penisów ale to kwestia przyzwyczajenia, ja akurat bardzo lubilam jak mnie duzy penetrował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I narzeczony nic nie podejrzewal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narzeczony duupczyl mnie kiedy chcial jak bylam w domu, a on byl szybki to nie bylo problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny,uspokoiłyście mnie. Będę pamiętała o żelu,na wszelki wypadek i po Nowym Roku poprowadzę tego znajomego Murzyna do łóżka. Skoro tak usilnie mnie podrywa a mnie też coraz bardziej kręci, to zobaczymy co los przyniesie.Może rzeczywiście odnajdę przyjemność w bzykaniu się z nim.Coraz bardziej podoba mi się myśl o dużym kujtasie w mojej ciipce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży penis w cipce hahaha się nie dziwię. I uważajcie co piszecie panie i panowie bo dużo dzieci tu sę patrzy np. Ja .ja mam tylko 11lat. Aaaa dzięki za porady prostytutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko co wiem o prostytutkach, dowiedziałem się od Purpurowej :) Obyś skończyła tak jak Ona, w co trochę wątpię, :O bo nie masz tej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uj ci do tego Nóweczko,jak kto kończy. Obyś ty nie skończył za wcześnie jako pokarm dla rybek lub robali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0308
szukam siostry ktora byla uprowadzona 15 lat temu do domu publicznego slad po niej zagina czy mozesz mi jakos pomuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×