Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irek1983fdv

Jestem 31 letnim facetem i w nowym roku znajdę sobie młodą 17 20 lat dziewczynę

Polecane posty

Gość irek1983fdv

mądrą i uroczą,w której się zakocham ze wzajemnością.Jak myślicie spełnią się moje marzenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byc moze. Ja mam 21 lat i mam faceta 31 lat od roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irek1983fdv
A kwestia wieku była dla ciebie na początku istotna,czy podchodziłaś do niego jak do rówieśnika i nie miało to dla ciebie znaczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj mily nieznajomy chetnie bym Ciebie poznala jestem troszeczke starsza mam 57 lat i w tej chwili samotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja poznasz to od razu zapytaj: wiek I ile wazysz....hahahha Oj polaczki polaczki....hahahahha Ale powodzenia, kazdy ma prawo do marzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla takiego mlodzienca najlepsza jest kobieta starsza przynajmniej 20 lat potrafiaca nauczyc wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 19 lat, mój chłopak 21, dziękuję za uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslalam ze jest mlodszy, bo mlodo wygladal, nie podchodzilam do niego jak do rowiesnika bez przesady, w kazdym aspekcie zycia jest bardzoej doswiadczony, widac czasami miedzy nami ta roznice wieku w mysleniu ale nie mam zamiaru zgrywac dojrzalej na sile, kiedy wychodzi ze mnie infantylnosc to wychodzi i juz, przynajmniej facet sie nie nudzi :) w lozku ogien :) bo ja nie jestem grzeczna dziewczynka a i on jest bad boyem :) a w zyciu codziennym burzliwie, namietnie, czule, i w ogole :) uwazam ze lepiej jak kobieta jest mlodsza od faceta niz starsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysiek to ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha...i nie jestem z nim dla pieniedzy czy z powodow materialnych. Poprostu zawrocil mi w glowie i nie umiem bez niego wytrzymac :) on ma z reszta podobnie. Nie jest ze mna dla mlodego cialka. Przedstawil mnie calej rodzinie, znajomym doslownie cale jego otoczenie wie ze jestem jego dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisz tak dalej plissss teraz sobie trzepie gruszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irek1983fdv
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikimora_25
Ja mam 25 lat a mój mężczyzna 39. Jesteśmy razem trzy lata i chwilami ciężko mi bo rodzina i znajomi nie akceptują go.. Musisz wziąć to pod uwagę że będziecie postrzegani jako: ojciec z córką albo licealistka ze "sponsorem". Ale powodzenia =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też dużo rzeczy bym chciała, ale nie dla psa kiełbasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×