Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem kochanka i czuje sie bardzo samotna w świeta

Polecane posty

Gość gość

Dobra, możecie teraz mnie zwyzywać od takich i owakich ,ale też mam swoje uczucia... złożył mi miłe życzenia, a ja jemu ,ale teraz nawet sie nie odzywa bo siedzi ze swoją rodziną, a reszta on w ogóle w dni wolne sie rzadko odzywa bo taka ustanowił zasadę... duzo mnie kosztuje ten romans, ale sie w nim zakochałam, on we mnie nie wiem, ale wiem ,że coraz lepiej nam sie rozmawia, łapiemy coraz lepszy kontakt... chciałabym żeby tu teraz był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No,ale przeciez wiedzialas na co się piszesz,prawda?jak znam życie,to zawsze będziesz czekać..bo raczej się nie rozwiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha moj rodziny nie ma ,bo to stary ::P ale jary przystojny kawaler :P niestety , Prosił jak co roku żeby św spędzić z najbliższymi a on pracocholik zajmię sie praca zawodową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 kawalerzycho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś -Nie lepiej dawać za kase? Bez sensu twój układ, ty mu dajesz za friko a gość chwali się kolegom, że znalazł dupę za friko i ją bzyka, pewnie ma ukrytą kamerę i się chwali kolegą co mu w łóżku robisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 24, on 43 wiec dosc sporo starszy, ale to w nim mi się akurat podoba, imponuje mi i w ogóle. a w te swieta poprostu za nim tesknie... chciałabym żeby sie dla mnie rozwiodł ,ale skoro jest z zona tyle lat to wiem ,że nie bedzie proste i jeszcze maja dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce za kase, bo chce byc dla niego partnerka ,a nie jakas d******* nie mam nic przeciwko żeby np mi coś postawił czy kupił ,ale kasy bym nie chciała od niego, zakochałam sie wiec nawet jesli to dla niego tylko seks to biorac ja bym sie zle z tym czula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ci taki stary dziad???ble.... Za 10 ,15 lat to juz będzie starzec'ty wciaz młoda, Będziesz go zdradzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj tez dojrzały kawaler.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jesteś darmowa dzifffka. Postaw mu ultimatum,a przekonasz się. Ucieknie w popłochu do zonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chce takie idiotki, gdzie można was znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie się rodzą takie naiwne:-)rozwod?hahahahaha..ma młode ciało do bzykania,za darmo. A ty kretynko ludz się ,ludz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą myślę że to prowo, bo nie wierzę że są takie idiotki, chyba że są megapasztetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kawaler do żonki :D oj ty analfabeto qrwiszon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 24, on 43 x Żonaty facet po 40 bzyka moją rówieśnice a ja młody zdrowy jestem prawiczek heh Kobiety są jakieś dziwne. Nie tylko facet przed 50 ale i żonaty a później jedna z drugą będzie mi gęgać, że biorę się za młodsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak cie zadna nie chce to jestes prawiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckja
szkoda, Malutka, Ciebie na taki układ to Ci sie odbije czkawką w przyszlości, ale kto ma za Ciebie popełnić Twoje błędy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie chce za kase, bo chce byc dla niego partnerka ,a nie jakas d******* nie mam nic przeciwko żeby np mi coś postawił czy kupił x Za kase czy prezenty i tak jesteś dziwką. Nawet jesteś gorsza od d***** bo ona nazwie rzeczy po imieniu a ty chcesz być partnerką będąc dziwką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SA takie głupie ,SA. p/i/e/r/d/o/l/i się z facetem co mógłby być jej ojcem. Ohyda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckja
jak sie czuje samotna to znaczy, że się zakochala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogłabym mieć faceta w moim wieku, ale starsi mnie jakoś bardziej pociagaja... wiem ,niektorzy tego nie zrozumieją. Ale starszy mi po pierwsze imponuje, stanowiskiem, doswiadczeniem- nie tylko w łózku. poza tym czuje sie przy nim bardziej doceniona jako ta o wiele młodsza, po trzecie jest bardziej meski niz moi rowiesnicy, można z nim pogadac na wiele roznych tematow, nie tylko o jakis imprezkach itd, no i zawsze juz jako nastolatce podobali mi sie starsi faceci ode mnie , tacy po 30-stce , ale zawsze byli takim " zakazanym owocem", oni byli "dorosli" , ja dzieckiem i do teraz mi troche cos takiego zostało ,że bardziej mnie to pociaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym potrafi mi doradzic... naprawde madrze. co do mojej przyszłości, pracy, róznych problemów. Patrzy na to wszystko inaczej, tak dojrzale. Potrafimy się też pośmiać, duzo się smiejemy, żartujemy. Ogólnie to łapie z nim lepszy konatkt jak z moimi rowieśnikami, no i cos w zyciu osiagnął...nie jest jakimś przystojniakiem, ale jest bardzo meski, ambitny, ma wysokie stanowisko, zadbany...Kiedys mi powiedział ,że to dla niego niesamowite szczescie ,że ma taka kobiete jak ja za kochanke. Własnie przy nim czuje się taka doceniona jak przy żadnym rówieśniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś SA takie głupie ,SA. p/i/e/r/d/o/l/i się z facetem co mógłby być jej ojcem. Ohyda.. x Później będzie narzekać, że jej rówieśnicy mają młodsze :P Jak każda na kafe co najpierw chcą starszych a później żałują równolatkom, że są w podobnej sytuacji ale odwrotnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mogłabym mieć faceta w moim wieku, ale starsi mnie jakoś bardziej pociagaja x Już wiadomo, że chodzi o kase :P i wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To on ci chyba tatusia zastępuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie,ze ma szczęście. Wali młode ciało za darmo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, mam dosc dobre relacje z ojcem, ale nie zmienia to faktu ,że naprawde potrafi mi dobrze doradzic i jest odpowiedzialny . dla mnie to jest nawet pociagajace... miałam już takich nieodpowiedzialnych gówniarzy co mnie namawiali np na rzucenie szkoły czy ucieczke z domu, żenada to była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys mi powiedział ,że to dla niego niesamowite szczescie ,że ma taka kobiete jak ja za kochanke x Aspiracje rozwojowe współczesnej kobiety _ Być kochanką tylko to jest ważne a i hajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on mi nie daje kasy, powtarzam, owszem stawia mi nie raz np obiad, ale na to mnie akurat stać ,ale nie jestem z nim dlatego ... pociaga mnie jaki jest i super mi sie z nim spedza czas nie tylko na seksie ,ale i w rozmowie ,w przytuleniu, lubie jak jest blisko mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×