Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam dosc bycia kobieta

Polecane posty

Gość gość

Nie chce mi sie zyc jest mi ciezko bo jestem tylko zwykla kobieta. U mnie w rodzinie nigdy kobieta nie była traktowana jak czlowiek. Nie mam zadnych przywilejow. Patrze ma chłopcow i widze jak oni maja dobrze nikt nie kara ich za błedy itp. A mi jest ciezko i te swieta dla facetow pijakow zrobione a ja co mam gowno. Mam chyba nerwice czuje sie jak zwykla szmata z powodu bo jestem kobieta nawet Bug nas ma w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwolnij sie od rodziny I zacznij zyc po swojemu. Tez kiedys nienawidzilam faktu, ze jestem kobieta ale mi przeszlo. Moj kochanek swoimi szowinistycznymi tekstami uswiadomil mi, ze ja jako kobieta tak naprawde jestem lepsza niz facet......ale to duzo by pisac. Od tamtej pory czuje sie wspaniale jako kobieta, choc nie powiem nie jest latwo. To ciagle molestowanie werbalne I wizualne ze strony samcow mnie denerwuje. Jak jakies niewyzyte psy....a tfu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak a poczytaj sobie o KONWENCJI PRZECIWKO PRZEMOCY KOBIET ktorej watykan nie chciał podpisac. I jak to rozumiec kosciół pozwala na przemoc i bicie kobiet. Powidzieli jak kocha to wytrzyma milosc. a jak zostawi to nie kocha meza. a on kocha k***a(no tak jak kocha to wytrzyma kobieta a facet bije to znaczy ze kocha kobiete) Tak sie gadało na wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet babcia powtarza ze kobieta to i tamto musi usłuzyc a jak nie to poganianie jak szmate. A potem zero wdziecznosci BO OD TEGO JESTES i dziekuje nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestan przeciez wiadomo ze facet bez kobiety sobie nie poradzi. jestes warta wiecej od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie rozumiem tego że niektóre kobiety mówią że faceci traktują je jak szmaty a same dają tego dowody np.facet zwyzywa pobije swoją żonę a ta jak wierny pies przy nim i jeszcze obiadki takiemu robi to wasza wina jak ktoś was nie szanuje to się tego kogoś zostawia a nie obiadki gotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie chodzi tez o rodzine ale o wszystkich na tym swiecie. Wszedzie gdzie jestes jestes nikim i szmata. Nawet w kosciele nasza religi daje przywileje facetom. to oni maja 100% praw w kosciele i maz nad zona ma panowac bo to katolickie. A facet do koscioła nie pujdzie tylko kobieta i da rete na tace. Facet ma wieksze prawa a nawet zlotowki nie da i sie nie pomodli. Tylko kobieta ktora ma milczec i słuzyc mezowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alw kosciól nie pozwala takiego zostawic. Konwencji nawet nie podpisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygladnijcie sie drogie kobietki samotnym paniom w podeszlym wieku I samotnym panom. I kto bez kogo dziaduje? Facet bez kobiety jest nikim. Kobieta jest ponad facetem, jest silna, sama moze miec potomstwo- bez faceta, a facet po pierwsze gdyby nie kobieta, to by nie istnial, a po drugie musi urobic kobiete zeby w ogole tego potomka miec. Facet bez kobiety jest nikim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zeby kobietay by tak robiły facetom to dawno była by dla nas Kara SMIERCI I GWALTOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety we wszystkim mają trudniej: zazwyczaj musimy pracować tak samo jak oni, jak nie zawodowo to w domu, a jesteśmy słabsze fizycznie poza tym ciągle coś nas boli (np. miesiączka). W pracy mamy trudniej, bo rodzimy dzieci i nie za bardzo chcą nas zatrudniać, trudniej jest też z wynikami w pracy, bo musimy równocześnie ogarniać dom i dzieci. Sam poród też nie należy do przyjemności, a facetom wydaje się chyba, ze to lubimy. Znalezienie partnera też jest dla nas trudniejsze, bo kobiecie nie wypada samej wyjść z inicjatywą, jest to uważane za nachalność - pozostaje nam czekać, aż się komuś spodobamy,a to się może nigdy nie wydarzyć. Od dziecka zawsze marzyłam, że wolałabym urodzić się chłopcem, bo mam poczucie niesprawiedliwości. Ale czuję sie kobietą, i tak to już chyab musi zostać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biskup jakis nawet namawial do bicia kobieta Bo musi sie słuchac meza bo on zadzi w religi karzdej tak jest. A potem te pobite zony im na tace niosa kase olbo RENte i sie modla o nich a facet na takiego biskupa nasra. Teraz kosciol bardziej broni kobiet bo kobieta utrzymuje ksiedza. BAbcia ostatnie pieniadze da na msze itp. A facet na piwo lepiej wyda. Kiedys nie dawały to były garzej traktowane bo nie pracowały a teraz 200 zl na tace ostatnie da. a facet bogaty nawt grosza nie zuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wybrałam faceta bogatego i to bardzo lubiłam go. Po slubie jakis czas pokochalam. A co mi tam za to ze sprzatasz gotujesz itp nalezy mi sie. Facet wymaga od kobiety takich posług bo to obowiazek . A ja wymagam kasy bo to jego obowiazek mi zapewnic godne zycie. Kurwa i tak ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w chrześcijaństwie kobiety mają równe prawa niestety KK jest daleko od nauk Jezusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kazdym kraju religijnym kobieta jest uwazana za gorsza. Spojrzcie na kraje islamskie, Polska, wlochy, kraje ameryki poludniowej. Kosciol katolicki dopiero w XV wieku uznalaniem kobiete za czlowieka wiec do dzisiaj sie dziwie tym religijnym babom. Ja wyjechalam z tego katotalibanu I mam swiety spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie prawa ze biskub pozwala i namawia do bicia kobiet jak sie faceta nie słuchaja. Karzda religia tylko kobiety potrafi bic!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam molestowana w pracy przez kolegę poskarżyłam się kierownictwu i dostałam naganę o mało nie straciłam pracy ciężko to przeżyłam myśli samobójcze depresja a koledze wszyscy współczuli bo biedaczek został pomówiony, nawet w sądzie bym nie miała szans bo wiadomo kto molestuje tak by mieć świadków :( facet jak go spotykam dosłownie śmieje mi się w twarz :) w naszej kulturze facetom wszystko wolno dosłownie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy tej twarzy miała być smutna buźka a nie uśmiechnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie zemscij na nim sposobow jest milion. Zgwalc go jedna feministka pisaza jakiegos zgwałciła. Jak sie poskarzy to nikt mu nie uwiezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie szukajcie bogatych facetow i dojcie ich ile wlezie. Od tego oni sa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×