Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Daj mi całusa i weź mnie przytul

Polecane posty

Gość gość

Pragnę tego i wiem że ty też. Widzę po oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcę Marto,na resztę życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D b;echehehehehe ic stont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto?Jesli ja , to sie mylisz ! Nigdy :) nie jestem błyskawiczna w tych sprawach .Musze wiedzieć na czym stoję , co trzymam w dloni :P to nie tak ,,,jak myslicie ,jak wam sie zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zykle smirdzi ci z japy ale przetrzymuje, no daj calusa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem nie żadna Martą przyj***e..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my Marto zbudujemy coś bardzo solidnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro Ty jej pragniesz i ona Ciebie to dlaczego nie jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta ma cie w piczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli Martek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:59 Nie wiem ale będziemy tak czy inaczej. Nie odpuszcze póki nie umrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogoda jest nieodpowiednia:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary pierdziel do domu zona wola na wiadro fasoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam żony frajerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie masz żony to co stoi wam na przeszkodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 cm :) w portasiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piertole tyż masz mażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam Marto 16 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
um Życie uczucioweDaj mi całusa i weź mnie przytul Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Daj mi całusa i weź mnie przytul gość dziś Pragnę tego i wiem że ty też. Widzę po oczach. gość dziś chcę Marto,na resztę życia gość dziś smiech.gif b;echehehehehe ic stont gość dziś Kto?Jesli ja , to sie mylisz ! Nigdy usmiech.gif nie jestem błyskawiczna w tych sprawach .Musze wiedzieć na czym stoję , co trzymam w dloni jezyk.gif to nie tak ,,,jak myslicie ,jak wam sie zdaje gość dziś zykle smirdzi ci z japy ale przetrzymuje, no daj calusa jezyk.gif gość dziś Jestem facetem nie żadna Martą przyj***e.. gość dziś my Marto zbudujemy coś bardzo solidnego gość dziś Skoro Ty jej pragniesz i ona Ciebie to dlaczego nie jesteście razem? gość dziś Marta ma cie w piczy gość dziś Czyli Martek oczko.gif gość dziś 17:59 Nie wiem ale będziemy tak czy inaczej. Nie odpuszcze póki nie umrę gość dziś Pogoda jest nieodpowiedniajezyk.gif gość dziś stary pierdziel do domu zona wola na wiadro fasoli gość dziś Nie mam żony frajerze gość dziś Skoro nie masz żony to co stoi wam na przeszkodzie? gość dziś 6 cm usmiech.gif w portasiach gość dziś ja piertole tyż masz mażenia Inne tematy z tej kategorii mam nieuleczalną wadę wymowy Blokada emocjonalna gość dziś ja mam Marto 16 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze sexy
Właśnie co stoi?a może nie stoi i tu jest ten problem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej fagas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
um Życie uczucioweDaj mi całusa i weź mnie przytul Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Daj mi całusa i weź mnie przytul gość dziś Pragnę tego i wiem że ty też. Widzę po oczach. gość dziś chcę Marto,na resztę życia gość dziś smiech.gif b;echehehehehe ic stont gość dziś Kto?Jesli ja , to sie mylisz ! Nigdy usmiech.gif nie jestem błyskawiczna w tych sprawach .Musze wiedzieć na czym stoję , co trzymam w dloni jezyk.gif to nie tak ,,,jak myslicie ,jak wam sie zdaje gość dziś zykle smirdzi ci z japy ale przetrzymuje, no daj calusa jezyk.gif gość dziś Jestem facetem nie żadna Martą przyj***e.. gość dziś my Marto zbudujemy coś bardzo solidnego gość dziś Skoro Ty jej pragniesz i ona Ciebie to dlaczego nie jesteście razem? gość dziś Marta ma cie w piczy gość dziś Czyli Martek oczko.gif gość dziś 17:59 Nie wiem ale będziemy tak czy inaczej. Nie odpuszcze póki nie umrę gość dziś Pogoda jest nieodpowiedniajezyk.gif gość dziś stary pierdziel do domu zona wola na wiadro fasoli gość dziś Nie mam żony frajerze gość dziś Skoro nie masz żony to co stoi wam na przeszkodzie? gość dziś 6 cm usmiech.gif w portasiach gość dziś ja piertole tyż masz mażenia Inne tematy z tej kategorii mam nieuleczalną wadę wymowy Blokada emocjonalna gość dziś ja mam Marto 16 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś um Życie uczucioweDaj mi całusa i weź mnie przytul Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Daj mi całusa i weź mnie przytul gość dziś Pragnę tego i wiem że ty też. Widzę po oczach. gość dziś chcę Marto,na resztę życia gość dziś smiech.gif b;echehehehehe ic stont gość dziś Kto?Jesli ja , to sie mylisz ! Nigdy usmiech.gif nie jestem błyskawiczna w tych sprawach .Musze wiedzieć na czym stoję , co trzymam w dloni jezyk.gif to nie tak ,,,jak myslicie ,jak wam sie zdaje gość dziś zykle smirdzi ci z japy ale przetrzymuje, no daj calusa jezyk.gif gość dziś Jestem facetem nie żadna Martą przyj***e.. gość dziś my Marto zbudujemy coś bardzo solidnego gość dziś Skoro Ty jej pragniesz i ona Ciebie to dlaczego nie jesteście razem? gość dziś Marta ma cie w piczy gość dziś Czyli Martek oczko.gif gość dziś 17:59 Nie wiem ale będziemy tak czy inaczej. Nie odpuszcze póki nie umrę gość dziś Pogoda jest nieodpowiedniajezyk.gif gość dziś stary pierdziel do domu zona wola na wiadro fasoli gość dziś Nie mam żony frajerze gość dziś Skoro nie masz żony to co stoi wam na przeszkodzie? gość dziś 6 cm usmiech.gif w portasiach gość dziś ja piertole tyż masz mażenia Inne tematy z tej kategorii mam nieuleczalną wadę wymowy Blokada emocjonalna gość dziś ja mam Marto 16 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypier.. synek z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze sexy
Wada wymowy?mi to nieprzeszkadza chyba ze tobie moja wada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co?? Jaka wada wymowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze sexi moja ty slodka wywloko medyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje oczy już swoje widziały bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc przytul...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łap 😘 i nie smutaj, przyjdą wspaniałe czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×