Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki tani SMARTFON polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Co do Nokii to na dziś nie ma to sensu póki co. Niedawno klieci robili za testreqów dla Win10, a teraz Microsoft pozbywa się działu smartfonowego. Może jeszcze się ułoży i marka się odbije, ale na razie Nokii nie polecam. Ale wyżej też opisałem zawirowania z Androidem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W grudniu Nokia startuje ze smartami na Androidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, starego telefonu nie wyżucaj, nigdy nie wiadomo czy się nie przyda. I jak jest możliwość to też zainstaluj na nim Operę Mini, choćby w wersji np. 4.5. Lepsze to niż stare OpenWave'y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry i taki smartfon to teraz nowy alcatel pop4, fajny telefon muzyczny który ma wszystko czego potrzebujesz i do tego rewelacyjnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie alternatywą dla Nokii z QWERTY jest Blackberry. Używam od jakiegoś czasu i jest intuicyjny i wcale nie przeszkadza mi ograniczona ilość aplikacji na OS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyka
Ze smartfonów fajna jest Luna II, no i w przyzwoitej cenie. A ze zwykłych to MyPhone też ma niezłą ofertę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od niedawna jestem posiadaczką telefonu MAXCOM Smart MS505 . Ma fajny duży wyświetlacz i jest naprawdę intuicyjny. Kosztował ok 300 zł, więc cena niska, a smartfon naprawde fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeraldaa9
fajny jest też Prime Plus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo tanio zamówiłam swojego smartfona na avans.pl . Wybór tam mają bardzo duzy i wzybko wysyłają więc może tam warto spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszeka
Ja posiadam Lunę II już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Nie żałuję kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lottas
Ja mam X Pro i wg mnie to naprawdę bardzo fajny telefon. Ma niezłe parametry, a bateria nieźle się trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A oglądałaś na http://bestcena.pl ? tam się opłaca zamawiać telefony bo mają w dobrych cenach, więc nie wydasz fortuny a będziesz mieć dobry smartfon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwojtek29
Zerknij na smartfony z Manty. Są bardzo tanie, a mają wszystkie podstawowe funkcje. Jakoś nie jestem zwolennikiem przesiadywania godzinami na telefonie, głównie tylko dzwonię, czasem jakieś zdjęcie cyknę. I mi manta w zupelnosci wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtelemobi
ja mam od Maxcoma i jestem zadowolona z jakości, ceny i wyglądu telefonu. Bateria długo trzyma, telefon nie zawiesza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystychna

Ja zainwestowałam w Xiaomi, super się sprawdza. Zobaczcie sobie w bestcena , mają duży wybór smartfonów i ceny ok. Szybko wysłali, tel bez żadnych wad fabrycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×