Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chce otworzyć pizzerie

Polecane posty

Gość gość

Jaki jest koszt wyposażenia pizzeri lokal swoj mam rok temu robiłem remont 40tys kosztował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz kupić mąkę, jajca (od rolnika) i drożdże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musialbys posprawdzac ceny. Nie mam pojecia ile kosztuje sam piec, do tego stoliki, krzesla, urzadzenia agd. Nawet nie bardzo wiem co tam jest potrzebne, ale fajny pomysl. Zawsze chcialam mie wlasny biznes, pracowac na wlasnym, to musi byc fantastyczne. Sprawdz czy nie przysluguja Ci jakies dofinansowania z urzedu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj też o marketingu. Pizzerii jest pełno na każdym kroku, musisz się wyróżniać, wykreować swój unikalny wizerunek. Jeśli chcesz możemy Ci w tym pomóc. Zapraszam do naszej agencji Labinteractive.pl. Prowadzimy kompleksowe działania z zakresu marketingu internetowego SEM, Social Media Marketing, Marketing Rekomendacji, Reklamę Kontekstową. Jeśli będziesz zainteresowany naszą pomocą to zapraszamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienawidze pizzy :O juz sam zapach z takiego lokalu mnie przegania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piec do pizzy, lodówki, zamrażarka, zmywarka z wyparzarka, mikrofalówki, kuchenka gazowa. Sporo tego jest. Myślę że następne 40 tysięcy może ci nie wystarczyć. Maszyna do wyrabiania ciasta, bo nie sądzę że ręcznie będzie to ktoś robil, krajalnice, dużo tych maszyn jest aby usprawnic prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pizzeria to super pomysł na biznes. Mój kolega otworzyl wlasny lokal kilka miesięcy temu, wynajął lokal, kupil specjalne piece do pizzy z http://wachtel.pl/ i interes kreci mu się super, ma wielu stalych klientow, którzy mowia ze ma najlepsza pizze w calej dzielnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giuseppe
kiedyś miałem pizzerię, niestety pewne przyzwyczajenie - ba, to był już nałóg - storpedowało mi ów złoty biznes. otóż kompulsywnie mieszałem sos pomidorowy własnym członkiem, a zamiast kiełbasy stosowałem plasterki zeschłego balasa. sanepid się przyczepił i tyle; przedsiębiorcza jednostka zawsze będzie prześladowana w tym kraju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, to wszystko tak naprawdę zależy od tego, gdzie chcesz mieć ten lokal, w jaki sprzęt miałby być wyposażony, itd. Polecam Ci w takim razie hurtownię www.gastromarathon.pl, gdzie mają sprzęty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach, dzięki temu przynajmniej na tym trochę zaoszczędzisz. Mają tam np. naczynia kuchenne, kuchenki elektryczne i gazowe, właśnie piece do pizzy, zmywarki itd. Ogromny wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżunia111
Zależy jeszcze jak duża to ma być pizzeria. Od tego jak wielu gości chcesz obsługiwać i jak wiele pizz chcesz wydawać zależy dobór wyposażenia. Na pewno warto zorientować się w cenach zastawy i sztućców. Poczytaj o robotach do ciasta: http://www.morele.net/wiadomosc/robot-planetarny-jak-wybrac-robot-do-wyrabiania-ciasta/1434/ . No i na pewno porządny piec do pizzy będzie potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adela258
U nich dostaniesz co potrzebne https://mmgastro.pl/kategoria/produkty/186,wyposazenie-pizzerii zadzwoń i popytaj o aktualne ceny. Możesz wszystko zamówić przez internet. Wszystkie szczegóły znajdziesz na ich tronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli myślicie o prowadzeniu pizzerii, to mogę podrzucić namiary na firmę, która sprzedaj***ardzo dobre pieczarki http://www.grzybylesne.eu/. Poza pieczarkami suszonymi, sama zamawiam tez u nich mix grzybowy, głownie na zupy. Mam małą knajpkę i z tego co zauważyłam to, to dania z grzybami cieszą się sporym zainteresowaniem klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grunt to dobry sprzęt. I promocja. Jak coś to ja wyposażałem swoją pizzerię w Iguanie i byłem mega zadowolony z podejscia do mnie jako klienta, a sprzęt służy po dziś. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×