Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyna mi ta odpisała,ma mnie gdzieś?

Polecane posty

Gość gość

Od miesiąca spotykam się w pewną dziewczyna. Przyznam ,że ostatnio trochę nawaliłem bo powiedziałem ,że jadę na sylwestra do brata do Niemiec,a jej nie zaprosiłem bo krótko sie spotykamy,a po drugie ona już mówiła ,że jest zaproszona do znajomych. Wczoraj napisałem co u niej i czy ma się czas spotkać ,a ona odpisała:" Hej, a ja na szczęście mam jeszcze trochę wolnego , a teraz właśnie jestem w drodze do Krakowa bo jadę do znajomych na sylwestra. Miłego dnia usmiech.gif " Jest na mnie obrażona? często pisze w smsach jakieś " buziaczki", czy "całuję" a teraz tak jak do kolegi..A już zachowujemy się jak para choć chyba jeszcze nie jest to "związek" bo jak pisałem to dopiero miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupia,szukaj innej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego głupia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyna odpisala ci normalnie czego ty sie doszukujesz czlowieku szukasz dziury w calym?? zrozum ze ona moze ale wcale nie musi bydz toba zainteresowana tym bardziej ze znacie sie zaledwie msc, to czego ty oczekujesz ze napisze ci ze teskni i brakuje jej ciebie?? nie badz smieszny ona ma swoje zycie znajomych i jak bedzie miala ochote to zostaniesz czescia jej czasu i zycia a jak nie to nie . to za krotka znajomosc zeby ferowac takie wyroki czy ona chce czy raczej ma ciebie gdzies ,rownie dobrze mogla ci nic nie odpsiac. ogarnij sie od razu widac ze niedojrzaly jestes jak takie glupie pytania dajesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up srup durny człowieku ma dziewczyna racje olała cie ciepłym moczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Społeczeństwo idiotów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpisala bo pewnie się nieco zawiodła. Niczego jeszcze nie straciles, ale unikaj takich sytuacji. Myśl dwa kroki do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma dziewczyna racje . Nie zaprosiles jej do brata bo to za wczesnie wiec uznala ,ze na buziaczki tez jeszcze za wczesnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×