Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość bombka88
Od oko tygodnia strasznie bola mnie chyba jajniki. Dziś 19dc. A dziś dokładnie czulam macicę takie gniecenie. Do tego mam gazy..... eh.... boje się ze to ten mój mikroskopijny mięśniak cos tam rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam mięśniaka... 12 mm.... jestem już po clo i po jednym monitorigu, jutro mam drugi i zobaczymy czy rosna te pęchcerzyki. W środe największy miał 10mm więc szału nie było, Dobra zostawiam dziecko z tatusiem i lece na babska impreze :D ciał laski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
To wyzej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Non stop czuje jajniki. Do tego tak mi mokro w majtach ze śluz mleczny leci jak z kranu. Dziś 20 dc. Mam wzdęcia ze hej i ogólnie jakoś słabo się czuje: (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bombka kochanie ale przecież z tego co piszesz to Ty się co miesiąc od owu do okresu źle czujesz, że hej :( może to jakieś dodatkowe problemy zdrowotne kurcze. Oby nie! U gastro byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało mi sie :) jestem w 8.tygodniu ciazy :) Iza28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Gratulacje iza 28 ja jutro zaczynam 9 tydzień :) więc jesteśmy na podobnym etapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - super :)))) Anka, i jak monitoring? I o co chodzi z tym mięśniakiem? Czy on ma jakiś wpływ na zajście w ciąże? Czy Ty go czujesz, boli? Xxxx W pt byłam u lekarza. Mam 2 cm rozwarcia, szacowana waga to 2900, ktg i usg w porządku. W sumie od 1 lipca jestem na l4 bo miałam skurcze, skracającą się szyjkę i zagrożenie przedwczesnym porodem... od kilku tygodni słyszę, że mogę urodzić w każdej chwili a tu w zasadzie nic się nie dzieje. Jakoś wciąż nie rodzę. Dobrze, bo dla dzieciątka lepiej jak jeszcze się pobyczy w brzuchu. Ale z drugiej strony męczy mnie to, że już od tak dawna jestem jak tykająca bomba. Nosz kurczaczek wóz albo przewóz a nie takie zawieszenie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Olaboga13 jak wlazło to wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Olaboga mięśnia ma 12 mm i narazie jest do obserwacji. W sobotę był 11dc i pęcherzyk miał 16 mm i jutro też jadę to będzie 13 dc i się okaże czzy juz będziemy działać czy jeszcze Nie. A Ty siedź i grzecznie czekaj aż bobas sam będzie chciał wyjść ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny byłam na wizycie. Dzidziuś jest jeden, cały zdrowy. Serduszko bije prawidłowo. Następną wizyta w pazdzierniku. To ją paula013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A drugi zarodek umarł? // olaboga ale z ciebie kretynka kochanie. Chciałabyś wcześniaka? Aż tak cię skurcze męczą, że nie możesz sobie poczekać? Zachowujesz się jak histeryczka, która nigdy wcześniej nie rodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaboga ja nie czuję tego mięśniaka i nic mnie nie boli. Dziś 13 dc i pęcherzyk 21mm. Dziś podzialalismy i jutro też będziemy działać A w środę kolejne Usg. Powiem wam szczerze ze męczący ten monitoring. ..może dlatego ze ja muszę dojechać 30 km na te 5 minut.... mam nadzieje że na dobre nam to wyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugiego najprawdopodobniej nie było, tylko lekarzowi się wydawało że może być, i dlatego kazał przyjsc potwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
O to dobrze ze wszystko dobrze. Ja dziś mam 24 dc i czekam na @. Ja miesniaka tez nie czuje ( mam nadzieje ze to co mnie boli kolo jajnikow a bardziej w macicy to nie jest ten miesniak). Dowiem sie za 3 tyg.:/ jezeli @ nie pojawi sie do nastepnego wtorku to robie testa i jak bedzie 1 krecha to lece prywatnie na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wczoraj byłam na usg pecherzyk ma juz 23 mm i w kazdej chwili moze peknąc wiec dzialalismy wczoraj i dzis podzialamy :) Mam nadzieje ze sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelinus89
Hej! Moge dolaczyc? Staramy sie o drugie dziecko, mamy synka poltorarocznego. ostatnia miesiaczka 11 sierpnia, pierwszy cykl staran za nami, dzis robilam rano test - niestety jedna krecha :( Cykle srednio 26 dniowe, wiec powinnam zrobic test w sobote, jednak nie wytrzymalam.. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinus89 witaj pewnie że możesz dołączyć :-) Anka Bombka trzymam kciuki za wasze dwie krechy. U mnie już 17 tydz. Zaczynam czuć ruchy. Mdłości jeszcze nie odpuściły jadłowstret też :-( 18.09 mam wizytę i gin potwierdzi płeć. Na prenatalnych gin widziała chłopczyka. I mam nadzieje że się potwierdzi. Ale najważniejsze żeby było zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 111
Dziewczyny owocowych starań:-) my właśnie wróciliśmy z urlopu w Zakopanem i mam nadzieję że coś zmajstrowalismy. Testuje około czwartku za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzis stwiedzilismy ze nie nadajemy sie do planowanego seksu. Jak się nie staraliśmy o dziecko to potrafiliśmy sie kochac przez dwa tygodnie codziennie a teraz 4 razy co 2 dzień i mamy dosyć. .. jutro jade na usg i mam nadzieje że juz ten pęcherzyk pękł. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 111
www.enpr.pl.11097 Dziewczyny którego dnia wg was była owu? Czy ten wykres wygląda obiecująco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 111
Sorki powinno być www.enpr.pl/11097

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka ja sie nie znam niestety. Ja po usg i pęcherzyk pekl więc czekamy na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Smerfetka zobaczysz jak długo utrzymaja się wys temp. Anka mam nadzieję że się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Bombka88 i jak tam? Mialas dzisiaj testować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboga13
Jak tam test? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Hej. Dziś 32 dc i @ brak. Testu nie robilam bo zapombialam kupic. Nie wiem czy moglo sie udac bo jakos nic nie czuje nic mnie nie boli. Cycki mam flaki itp. Mam troche mlecznego bezwonnego sluzu. Od kilku dni spac nie moge, meza mecze bo chcice mam i co ciekawe mysz do domu nam wpadla ( bleeee). Chyba nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×