Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość smerfetka111
a ja jestem w ciąży!:-) robiłam dwa testy i oba pozytywne!:-) cieżko w to mi uwierzyć ale jak zobacze na usg to pewnie uwierze dopiero wtedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Snerfetka111 gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super :) :) mega gratulacje! !!! A kiedy usg? Pozostałe dziewczyny - co u Was? Pozdrawiam Was - wciąż w dwupaku hehe Dwa miesiące musiałam na siebie chuchać, bo było zagrożenie przedwczesnym porodem a jak od 37 tc zaczęłam być na powrót aktywna to nagle okazuje się, że nic się nie dzieje. Nawet skurcze przepowiadające ustały, jak tak dalej pójdzie to przenoszę ;) ale widocznie dla córki tak lepiej, choć ja już jestem tak zniecierpliwiona. Tak bardzo bym chciała urodzić. Dziś 39+2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaboga to Ty juz prawie na finiszu oby porod byl szybki i bezbolesny ☺ Ja testuje w nastepny piątek a jak narazie od wczoraj walcze z biegunka..... Bombka a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Smerfetka gratulacje :) Olaboga13 to już teraz kwestia dni albo godzin;) Ja dzisiaj zaczynam 11 tydzień. Anka kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja testuje w piatek ale poweim Wam że mimo że nie świruje i nie wyszukuje jakiś wymuszinych objawów to jednak pobolewa w podbrzuszu, ciągnie w pachwinach, ostatnio sie zerwałam w łózku to mnie tam zakuło jakby między jajnikami... do tego mam zgage kurde od 3 dni mnie meczy... ale tak jak mowie przyjmuje to na klate i nie świruje ze to napewno objaw ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Mnie też tak ciągnęło w dole brzucha. Nawet dość mocno pobolewalo wieczorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja moge tez dołaczyc tez staram sie o drugie dzieciatko mam juz córeczke narazie czekam za pare dni bede wiedziec czy sie udało to pierwszy miesiac staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka 32 masz juz jakies objawy? Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
objawy.... dziś rano krew na papierze....2 dni przed terminem @.....masakra...jestem załamana.... chociaż dopóki sie nie rozbucha to wmawiam sobie że to plamienie implantacyjne.... ale watpie.... szkoda mi tego cyklu, tyle czasu, energii i pieniedzy władowałam w ten cykl i duuuuuuuuuupa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test pozytywny (cien cienia ale jest) no i okres. ... takze pewnie nic z tego nie bedzie. Mam duphaston do lykania ale to pewnie nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
O kurcze Anka, ale ten okres taki z prawdziwego zdarzenia? Ostatnio znajoma tak miała i jest nadal w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
O kurcze, szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Hej. Wreszcie mam dostęp do internetu. U mnie dzis 43 dc i na @ nie zapowiada sie. Jakos tak czuje. Test robilam 28 dc i niegatyw. Czekam jeszcze ze 3 dni i biore luteine na wywolanie. Kolezanka o ktorej wam kiedys pisalam urodzila slicznego chlopca :). Ania nio niestety wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka szkoda :-( Bombka a może zrób jeszcze test. W piatek byłam na wizycie i płeć z usg prenatalnego się potwierdziła bedzie synuś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja pisałam na poczatku otoz jutro mi mija @ i narazie nie ma poki co za 2 dni robie test bo 3 dni temu mi wyszedł negatywny piszcie jak u was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Ewelina to super synusie sa super :). Zrobie ale nie wiem kiedy....chyba nie chce widziec kolejnej jednej kreski. A nasze panienki ciezarowki juz urodzily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Justyna, bombka88 trzymam kciuki :) ewelina, my chyba znamy się z drugiego forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Masz racje Paula :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Nie robiłam testu ale czuje ze nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka daj znać co i jak . Bobmka jak tam u ciebie robiłaś test ??? Ciekawe czy olaboga już urodziła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Nie nie robiłam. We wtorek mam ginekologa wiec się zobaczy co tam mam bądź nie mam. Na razie bateryjki mi padają a to dopiero 11. Jestem dumna z mojego synka. Od kilku dni śpi bez pampersa i dziś wysiusial sie do pojemniczka na posiew:). Musimy badania zrobic bo jakos zdazylo mu sie popuszczac siusiu przez jeden dzien a dawno nie mial badan wiec nie zaszkodzi:). Musialam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moze utwurzmy tabele ile nas jest i ktore sa w ciazy bedzie lawtiej wiedziec to piszcie co myslicie ja justyna lat 29 2 dziecko 2 cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
28 lat termin na 10 kwietnia. Bombka ty to masz cierpliwość, ja bym nie wytrzymała tak dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny u mnie dzisiaj był robiony tescik i bardzo sie ciesze wyszły 2 kreseczki!!!!!!! zycze wam takze 2 kreseczek pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×