Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego do prostytutek chodzą głównie żonaci ?

Polecane posty

Gość gość

a kawalerowie nie? Wolą podrywac normalne kobiety albo kochac sie z ręką ? Dlaczego żonaci faceci to tacy zepsuci dewianci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będziesz kiedyś miała męża, przytyjesz i zaczniesz się zaniedbywać. Spójrz w lustro i zadaj sobie to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo babie po ślubie odechciewa się seksu, więc co biedaki mają robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''a kawalerowie nie?'' coraz więcej moich znajomych-całkiem normalnych fajnych chłopaków chodzi na dziffki-tak wychodzi taniej dla faceta który musi sam (w odróżnieniu od kobiety) zadbać o swój byt dzifka-tania,atrakcyjna,uczciwa,nie wymagająca bóg wie czego ,dostępna dla każdego normalna dziewczyna-zwykle kiepski seks z przeciętna uroda,maga wymaganiami chcąc więcej niż samemu daje,by prowadzić ja za rączkę i wmawiać jej ze jest lepsza niż jest,a ona będzie tylko krytykować-w szczególności mężczyzn lepszych od niej .....oczywiscie do tego mega przebiek i tabun byłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego żonaci faceci to tacy zepsuci dewianci? 1. tak nagle stają się dewiantami a może na dewiantów lecicie? 2. małżeństwo to piekło dla mężczyzny dlatego każdy żonaty powie nawet nieznajomemu czy własnemu dziecku "Nie żeń się!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jak mam ochotę zpędzić czas z uczciwą miłą kobietą to idę do prostytutki, choć zdarzają się też niemiłe, takich unikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej wszyscy chodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby nie prostytutki, życie większości żonatych facetów byłoby nie do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×