Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

hybrydy

Polecane posty

Gość GochaKocha
Ja kupiłam sobie zestaw na www.chiodo.pl i tam też dokupuję co raz to nowe kolory i w sumie jakby tak podliczyć, że raz w miesiącu przez rok zakładając hybrydę zapłaciłabym 1200 a na razie na lampy, bazy, topy i lakiery wydałam 200 to myślę że zrobiłam biznes życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam88
Ja bym sie nie zastanawiala i wybrala neonail ,wczesniej mialam inne firmy i srednio sie sprawdzaly.. :( ale teraz jestem zadowolona mam juz sporo kolorow i polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również miałam lakiery z tej firmy ale ostatnio zamówiłam z ciekawości lakier z Makear. Można kupic na ich stronie http://makear.pl/pl/. Podoba mi się pigment i to, że na górze zakrętki jest rzeczywisty kolor, który zgadza się z tym na paznokciach. A nie jakieś drukowane naklejki. Świetny połysk i bardzo długo się trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem lakiery Claresy sa swietne dla poczatkujacych, nie sa wymagajace, nie trzeba na nie uwazac, bo sie nie niszcza, do tego prostota w malowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz od jakiegos czasu uzywam lakierow marki claresa, szczegolnie letnie warianty bardzo mi odpowiadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morświnzlasu
Ja akurat używam lakierów Semiliac. Wcześniej testowałam jeszcze dwie inne marki ale Semilac mi najbardziej odpowiadają. A jak dopiero zaczynasz z hybrydami to zobacz jakie są różnice w stosunku do zwykłych lakierów: http://stylez.pl/manicure-hybrydowy-co-to-takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydownie makear są antyalergiczne , świetnie kryją i są trwałe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mi się najlepiej maluje makear'ami, bo moim zdaniem maja konsystencje idealną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kammma888
A które kolory warto zamówic tak na pierwszy raz?? I czy top i baze też z Makear polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaullina91
Tak z wyborem kolorów to ciężko, co kto lubi. Ja lubię pastelowe kolory i mam ich dużo:) CO do bazy i topu z Makear to bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam i to bardzo top i baze makear, bo są trwałe i mają dobra konsystecnję, nie bedziesz skórek zalewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge doradzic lakiery hybrydowe Como Milano dobra cena i fajna konsystencja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkakata
Nie znam. Ale kupuję lakiery Makear i te są super, na razie zmian nie planuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też bym polecała sprawdzone makear, raczej a nie jakieś firmy "krzak"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Indygo orly w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Piękne i zadbane paznokcie są wizytówką każdej kobiety, dlatego powinnyśmy zwracać na nie uwagę i dołożyć wszelkich starań, aby prezentowały się nienagannie. Na szczęście dzisiaj nie musimy już chodzić do kosmetyczki, możemy zatroszczyć się o nasze pazurki również w zaciszu domowym.http://www.waks.info.pl/nowoczesne-zele-ktore-skracaja-czas-przedluzania-paznokci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najlepiej się sprawdził Makear, świetne krycie, mocno napigmentowane. Biały i czarny chyba najlepszy na rynku. Mogę śmiało polecać dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hybrydy to świetne rozwiązania dla kobiet zapracowanych . Ja swój zest zamówiłam z makear . Bazę top lakiery lampkę waciki cleaner itp . Jestem bardzo zadowolona bo długo się trzemaja na paznokciach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię nieustannie hybrydy u kosmetyczki od dwóch lat i żadna reakcja alergiczna u mnie nie wystąpiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanna
Ja robię sobie sama:) Ale wybieram lakiery najlepszej jakości. Kupuję je z Makear, mają super krycie, kolorów jest duży wybór, rewelacja jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agacciiaa
A gdzie mozna kupić lakiery Makear?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanna
Też zamawiam przez ta stronę, a często tez można trafic na fajne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczuga3
Wypróbowałam już chyba wszystkie lakiery hybrydowe, jakie są dostępne na rynku. Używam obecnie tych od eveline, mają dobrą cenę, kolorów do wyboru jest sporo, ale co najważniejsze po prostu są tańsze, niż neonail czy semilac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmandaD
Polecam Wam też zajrzeć do drogerii https://malahit.pl/ - oni mają w ofercie bardzo trwałe lakiery marki Como Milano. Wybór kolorów jest bardzo duży. Myślę, że spodobają Wam się te lakiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Do manicure u nas w zakładzie używam kosmetyków mareki Claresa. Świetna wysoka jakość, proste nakładanie, efekt końcowy z którego klientki są na tyle zadowolone, że polecają swoim znajomym i taka poczta pantoflowa okazuje się najskuteczniejszą reklamą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2015 o 16:05, Gość gość napisał:

Pewnie już zaczęłaś, ale tez rada dla każdego, kto chce rozpocząć swoją przygodę z hybrydami: to nie jest trudne! Jest co prawda kilka zasad, których należy się trzymać, ale bardzo wiele blogerek chociażby pisze o tym, jak poprawnie wykonać hybrydy 🙂 ja zaczęłam od Semilaca i w sumie cały czas się go trzymam, bo cena jak na jego jakość jest naprawdę przystępna. Polecam szczególnie początkującym, bo możecie zamówić od razu cały zestaw lampą i wszystkimi potrzebnymi akcesoriami, a lakier dobrze kryje, nie spływa i trzyma się aż do jego samodzielnego zmycia 😉 (do tego używam acetonu)

Potwierdzam słowa koleżanki! Też zaczynałam od zakupu zestawu Semilaca i już od 2 lat sama wykonuję manicure. 🙂 To była jedna z moich najlepszych "kosmetycznych" decyzji. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z niedrogich lakierów uwielbiam hi hybrid. Mają piękne kolorki i super się trzymają. Jakiś czas temu widziałam je w lidlu, powinnaś sprawdzić. :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×