Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wampiry istnieją...

Polecane posty

Gość gość

Myślę, że istnienie takich "osób" albo stworzeń jest możliwe. I na 100% wyglądają jak my. Bo inaczej ludzie odkryli by ich istnienie lub mieli dowody. Przypuszczam, że istnieją bo tyle legend i innych nie bierze się z nikąd. I nie liczcie drogie panie na romanse z wampirem - prędzej was pożre (jeśli istnieje) niż się zakocha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos w tym jest byl program na discavery bodajze "prawdziwy horror -wampiry" i tam bylo wlasnie o takich sytuacjach z dzisiejszych czasow z Rumunii i Anglii z tym ze te wampiry to byly bardziej duchami ktore nie mogly odejsc czy cos takiego ale pokazywano dokumentalne zdjecia ślady kłów na szyi dziewczyny ktora nawiedzal taki "duch" i zajmował sie tym egzorcysta. na youtube jest do obejzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpie, że był to wampir. Wampiry b.dobrze po sobie sprzątają i nie pozwolą sobie zostawiać takie "dowody". Dowiemy się o nich albo w starciu z jednym (kiedy staniemy się ich pożywieniem lub będziemy tym jednym na milion osobnikiem który zafascynuje wampejra :P ) albo kiedy będą chcieli zawładnąć ziemią jak W. Putin :D. A tą dziewczynę skrzywdził pewnie jakiś demon albo psychol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z resztą nie wiem na ile Rumunia jest zacofanym krajem a na ile jest to prawda.... Tam podobno każdy wierzy w wampiry i nie raz je widywano (podobno) i nie raz sprawy o nich były w tamtejszej telewizji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale maja osinowy kolek.. gdzies tam wiec sa niegrozne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wampirem ktorą mam zjeść?:-) . Najpierw gwałce jest chetna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo jakbyś najpierw chciał zgwałcić świnie przed zjedzeniem schabowego. Wampiry są istotami wyższymi więc nie licz na to, że napiszą na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eldracula
Wampiry nie istnieją ale istnieje taka choroba bardzo poważna która się nazywa wampiryzm polecam przyswojenie sobie wiadomości o Elżbiecie Batory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak wampiry istnieja widzialam w telewizorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma takiej choroby jak wampiryzm chyba ze chodzi o zboczenie seksualne ze kogos podnieca zlizywanie picie krwi itp. a Elżbieta Batory byla po prostu sadystka jedna z najwiekszych w historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To była choroba psychiczna a nie zboczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak istnieją. Są to ludzie cierpiący na porfirię. Jest ich kilka odmian, ale tak pokrótce objawami mogą być: światłowstręt, wrażliwość skóry na słońce, cofające się dziąsła, zaczerwienienie powiek, zębów, paznokci, bezsenność, agresja, anemia, a nawet alergia związek allicyna, który występuje w czosnku. Jeśli te objawy wystąpią wszystkie naraz z silną anemią, to masz piękny wizerunek wampira potrzebującego żelaza, czyli krwi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tfu nie powiek, zaczerwienie oczu miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej pasuje mnie zaczerwienienie zebow z wymienionych objawow :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×