Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maminsynek i ja

Rozstanie po latach i powrót do ex

Polecane posty

Gość Maminsynek i ja

Witam. Mam problem z facetem. Byliśmy razem 4 lata. Mieszkaliśmy razem 3 lata. Wszystko było w porządku do czasu, aż zaczęła się wtrącać jego rodzina. Zaczęli wieszać na mnie koty - nie robiłam wg nich nic, a jak robiłam to źle, o każdy pierdół była kłótnia. Pewnego feralnego dnia mój EX pojechał sobie z siostrami na piwko, mnie nie chciał zabrać i zadzwonił po dwóch godzinach że mam się wyprowadzić. Zabrałam tylko podstawowe rzeczy a po resztę wróciłam po tygodniu jak wróćciłam ze spotkania służbowego. Tydzień po naszym rozstaniu siostry znalazły mu już nową dziewczynę z która się spotykał ale ze mną też nie zerwał kontaktu. Spotykamy się średnio 3 razy w tygodniu, często do siebie dzwonimy. Jednak jak już jest w pobliżu ktoś z jego rodziny to albo nieodbiera albo rozmawia bardzo służbowo. Nie wiem co robić , bo on twierdzi, że mu zależy ale nie wie co będzie dalej. Boi się,że rodzina będzie gadać, że on do mnie wrócił, nawet nie powiedział w domu, że nadal się ze mną spotyka. Nie wiem co robić. Bardzo go kocham i ciężko mi bez niego ale czy warto czekać. Czy on zrozumie, że musi życie ułożyć sobie z kobietą która kocha a nie patrzeć na zdanie mamusi i sióstr?? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak dawno było to rozstanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×