Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kopniak w wagine

Polecane posty

Gość gość

Dostałam dzisiaj na treningu piłki nożnej solidnego kopniaka w krocze. Uderzenie było tak mocne, że mimowolnie popuściłam mocz. Obsikana i zapłakana poszłam do szatni i trener wysłał mnie do przychodni. Niestety nie poszłam do lekarza bo było dużo ludzi, a to tak mnie bardzo bolało, że musiałam wrócić do domu. Pod prysznicem zauważyłam że wargi są sine i opuchnięte i jaki kolwiek dotyk sprawia mi ogromny ból. Co mam zrobić? Może jakiś okład czy coś? Pomóżcie bo nie mogę spać tak mnie boli ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piłka nożna nie dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co ci było? Dostałaś leki? Po ilu dniach ci przeszło? Mnie boli cały czas tylko może trochę mniej jak nie przestanie to jutro pójde do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co by było jak byś tak dostała w cycka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest śmieszne :/ a w piersi bardziej boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety mają na ciele delikatne miejsca i piłka nożna jest nie dla nich.Ochraniaczy nie można stosować ani na cip/kę oni na cyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie grać w piłke i nic mi się nie przydarzyło takiego do tej pory. Raz piłką dostałam to pobolało z minute i przestało. Boli mnie cały czas ale tylko przy dotyku, chodzeniu i jak siedze, kolor wrócił do normy ale opuchlizna jeszczs jest więc chyba wszystko wraca do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W innym miejscu też byś miała siniaka. Jeśli nic ci nie krwawi, nie masz rozcięte, nie popuszczasz mimowolnie to myślę, że wróci do normy. Znajoma kiedyś przez płot po pijaku przechodziła to musieli niestety jej dupsko zszywać, bo nie mogła utrzymać ;). @gość dziś - ta, wam tym bardziej może jajo pęknąć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego niewolno stosować ochraniaczy?! Na piersi wolno, nawet należy! A co do pipki to nie wiem, z jednej strony trzeba biegać i taki ochraniacz może przeszkadzać, a z drugiej: czy warto ryzykować ból, albo coś gorszego? Musisz zdecydować: czy stawiasz na komfort czy na bezpieczeństwo? Ja na twoim miejscu zaopatrzyła się w ochraniacz krocza. Kup sobie też ochraniacz na piersi, ponieważ biust jest bardziej narażony na uderzenia, bo przecież piłkę przyjmuje się na "klatę". Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piłka nożna głupi sport... No tak jeśli kopniak byl solidny to dla faceta mógłby skończyć się o wiele gorzej i boleśniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Przykładaj lód.I weź środek przeciwbólowy.Jeśli ból nie minie, idź do lekarza.Nie ma powodów do wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się stanie jak piłką dostaniesz w cy/ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

Też gram w piłkę. Stosuję ochraniacz na cipkę i piersi. Zaczęło się od tego, że kiedyś oberwałam z kolanka od bramkarki przeciwniczek. Nie był to bardzo poważny uraz, ale parę dni bolało. Po tym incydencie postanowiłam poszukać ochraniacza. Gram w nim już 2,5 roku. Było i tak, że oberwałam korkami i nawet mimo ochraniacza bolało dość mocno, natomiast po 2 minutach na dojście do siebie byłam w stanie kontynuować grę. Z kolei ochraniacz na piersi przydaje się jak przeciwniczki lubią popracować łokciami. Nawet dość mocne uderzenia nie robią na mnie wrażenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×