Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie do facetów 30latków

Polecane posty

Gość gość

czy dziewczyna młodsza o 6-7 lat to dla Was za młoda kobieta? W sensie do stworzenia związku, o takie 'poważne' aspekty pytam :) Czy uważacie, że taka dziewczyna jest zdecydowanie za młoda? pytam z czystej ciekawości...wiem, że to nie tylko od wieku zależy ale taka pierwsz myśl, która Wam się nasuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5-6 lat do przyjęcia, choć wiele zależy od osobowości, charakteru i dojrzałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że nie jest za młoda. Taka róznica wieku źle wyglada w innym przedziale. Np. gdy on ma 19, a ona 13 prawda? to jest bez sensu... no ale 30 i 26 jest ok. :D powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna 25 latka bedzie dojrzala a inna 25 latka moze sie zachowywac jak 16stka. tak jak ktos napisal, zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla nas młoda dziewczyna zaczyna się od 14-15 lat a kończy na 18-19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 i 26 (jak dobrze liczę) to tylko 4 lata różnicy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od kobiety, ale nie powiedziałbym, że jest za młoda. Nawet na poważny związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 lata różnicy to z mało, powinno być koło 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytam bo wydaję mi się, że nie jestem jakaś mało poważna jak na swój wiek ;) ...no w sensie nawet zarzuca mi się, ze zbyt poważna. Zawsze podobali mi się starsi faceci, właśnie o te 5-6, nawet 7 lat ale wydaje mi się, ze oni takie młode dziewczyny traktują jak gówniary...mam 24 lata dodam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to ma do rzeczy, nie rozumiem zupełnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś -A nie łatwiej i prościej powiedzieć tak lub nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że prosciej. Ale jakie to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćććć
BSA, nie każdy chce informować obcych ludzi o swoich jakby na to nie patrzeć intymnych doświadczeniach. A ja zauważyłam, że dużo takich po 30 to chętnie zainteresowałoby się taką 20+ ale raczej na chwilę. Zwłaszcza jak mają żony, to im się zerka na bok na dwudziestoparolatki. ;) Takie tam obserwacje własne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pyta bo jest zainteresowany młodszą, ale koniecznie dziewicą, bo sam jest pona 30-letnim prawikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet 30 - kobieta 23? nie. Facet 35 kobieta 28? Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko wszystko zależy od ludzi i ich podejścia do związków, jeśli dorosłaś do poważnej relacji i trafisz na odpowiedniego faceta, który też szuka kogoś na poważnie, to wiek nie jest żadną przeszkodą. A to że żonaci 30-latkowie oglądają się za nastolatkami, cóż... jak ktoś ma nasrane we łbie, to nigdy się nie zmieni. Ty też nie powinna brać pod uwagę tylko wieku, bo równie dobrze możesz zakochać się w mlodszym od siebie, jeśli ci przypasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćććć dziś -Ja bym się zainteresował taką 16 latką a jestem po trzydziestce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćććć
Przecież jak jesteś "po" 30, to taka 16 jest minimum 15 lat starsza od Ciebie, a na dobrą sprawę to już prawie jak córka (zależy ile jesteś po 30, bo 17-18 latek już może być ojcem i to nie jest takie dziwne wtedy)... Dla mnie 15 lat starszy to już bardzo dużo, chyba za dużo. Znaczy, koleguję się i z takimi , ale jakoś nie mogę sobie wyobrazić żeby coś więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem taka różnica dla osób powyżej 20 lat jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście wolę kobiety w wieku bardziej zbliżonym do mojego, ale znam kilka mądrych i sympatycznych 25-latek, więc byłbym skłonny z taką spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem wszystko zależy od osoby. Są 22- latki dojrzalsze niż niejedna 30 i na odwrót. Także każde definitywne stwierdzenie w tym temacie byłoby sporym generalizowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mając prawie 31 lat obecnie przeszukuję matrymonialne bazy danych z ustalonymi kryteriami wiekowymi 18-24, a więc 7-13 lat młodsze mnie interesują, twoje 6-7lat to pikuś, nawet powiem Ci że jesteś już lekko starawa na poważny związek dla 30-latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki..miło słyszeć :P starawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotny Romantyk II Starawy to jesteś Ty dla takiej 20 tki :D hipokryto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w wieku 34lat. Dziewczynę o 6 lat młodszą traktowałbym bardziej jak młodszą siostrę niżeli partnerkę. Ale to wszystko kwestia gustu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srasz nie masz, albo niedorozwój jesteś :O w tym wieku różnica 6 lat NIEISTNIEJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widać faceci różnie do tego podchodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicie jak 15-16 latka ma z******te ciało? Żadnych defektów, do tego w pełni życia, żadnych foch itp.Nastolatki są z******te.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli kobieta 24lata to już dla Ciebie 'próchno'? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×