Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pauula87

Samochód do ślubu

Polecane posty

Gość pauula87

Jaki i skąd polecacie wybrać samochód do ślubu? Szukam czegoś fajnego, eleganckiego i w dobrej cenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mercedes e coupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauula87
Ok. Może i fajny typ - ale gdzie taki wypożyczę? nie chcę wydawać 2 tyś na samochód, który podwiezie nas do kościoła i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samochody weselne .pl klikasz na swoje województwo i masz tam kilka stron samochodów,niektóre niezwykłe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guslik
Ja osobiście polecam maluszka (fiat126p) idealny na wesela, a w dodatku niskie koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDomii
Maluszek może być za ciasny:) Ale np Mini w panku można niedrogo wypożyczyć - to już lepsza, bardziej dostojna opcja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_gośćć
Ogólnie to świetny pomysł żeby skorzystać z ogólnopolskiej wypożyczalni jaką jest panek, na pewno i ceny inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efekt robią hybrydy, tylko nie te najtańsze, jak Prius. Ale Lexusem podjeżdżasz pod kościół bezgłośnie, na samych akumulatorach. Fajnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspaniale jest cieszyc sie zyciem kazdego dnia 333 www.youtube.com/watch?v=H8dqeVcRT4g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.samochody- weselne .pl największy wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jechalam porsche;) poszukaj po rodzinie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlgaOlga
Oj a jak się ma rodzinę która odpowiedniego samochodu nie ma? ciekawe co wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac jak ta panienka w filmiku a facet zakocha sie bez pamieci i na zawsze i nigdy nie zdradzi 555 www.youtube.com/watch?v=w3p-iuXWDXE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj na stronie wypożyczalni http://www.polrental24.pl/pl/, mają tam bardzo ciekawą ofertę, a i cenowo bardzo przystępną. Więc rzuć sobie okiem na spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnka
Teraz modne są raczej klasyczne samochody, ale moim zdaniem ważne żeby w takim samochodzie wygodnie było i miejsca dużo. W panku zobacz sobie, u nich wypożyczysz bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może stąd jakiś wybierzesz www.facar.com.pl. Mają duży wybór samochodów do wypożyczenia, rozmaitych modeli i klas. Wypożyczałam od nich kiedyś Renault Lagunę i byłam bardzo zadowolona. Mają samochody w bardzo dobrym stanie i w przystępnych cenach. Obsłużyli mnie sprawnie, bez żadnych komplikacji. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samochody-weselne.pl w każdym województwie po kilka stron różnych aut,najczęściej z kierowcą(bezpieczeństwo przy tak stresowym dniu jakim jest ślub)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też szukam! Mam już upatrzony taki http://prestig-e.pl/portfolio/mercedes-benz-s350-l/, może ktoś wie, gdzie można takiego mercedesa wynająć? W sumie ślub dopiero w maju, ale wolałabym to wcześniej załatwić, nie lubię tak na ostatnią chwilę wszystkiego zostawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypożyczalnia samochodów Borexpo E.R. Borowieccy Sp.J. ul. Żurawia 10/12/1 60-860 Poznań Wielkopolska Tel.: +48601581400, +48661623700, +48618476716 info@wypozyczalnia-samochodow.com https://wypozyczalnia-borexpo.pl/ Tani wynajem aut osobowych, dostawczych, busów!Wypożyczalnia samochodów Borexpo E.R. Borowieccy Sp.J. ul. Żurawia 10/12/1 60-860 Poznań Wielkopolska Tel.: +48601581400, +48661623700, +48618476716 info@wypozyczalnia-samochodow.com https://wypozyczalnia-borexpo.pl/ Tani wynajem aut osobowych, dostawczych, busów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×