Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość309

Masaż w SPA

Polecane posty

Gość gość309

Marzy mi się, że znajdę w Polsce takie SPA, gdzie kosmetolożki, masażystki nie będą miały problemy z nagością, nie będą kazały się facetowi ubierać w jednorazowe stringi brrrrrrrrr.... a także podczas masażu albo co najmniej podczas nakładania kosmetyków na ciało podczas zabiegu na ciało lub masażu całego ciała, nie będą opuszczały miejsc intymnych. Ktoś zna takie SPA na wysokim poziomie? Może komuś zdarzyło się, że spotkał normalną masażystkę, kosmetolożkę, która z nagości nie robiła problemu... nawet jeśli podczas relaksu, kiedy drzemiesz sobie... po prostu Ci stanie, co jest normalne. Facet kiedy dobrze śpi - ma wzwód. Może ktoś zna takie SPA w Polsce lub sąsiednich krajach. Nie chodzi tu absolutnie o jakieś "agencje"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tomek
tu masz sporo materiału to poczytaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, ale to już czytałem. Nie znalazłem tam nic interesującego, poza skrajnie różnymi pogladami i obraźliwymi tekstami. Dziękuję Ci za chęć pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam chodzić na masaż na masaże do centrum kosmetycznego http://www.ckesthetica.pl/ w Piasecznie. Najczęściej chodzę na masaż bambusami, masaż gorącymi kamieniami, masaż miodem i czekoladą. Po takich relaksacyjnych zabiegach czuję się jak nowo narodzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam w styczniu byłam na dniu otwartym w Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej Amaryllis w Bytomiu, korzystałam z porady dermatologicznej, poinformowano mnie ze na koniec dnia bedzie losowany masaż relaksacyjny gratis za to że przyszłam na ten dzień. Wieczorem pani do mnie zadzwoniła i powiedziała ze to ja wygrałam ten masaż, bardzo się ucieszyłam. Masaż był wykonany profesjonalnie, świece, muzyczka, naprawdę się zrelaksowałam i przez 30 minut czułam sie jak w raju, pani która wykonuje w tym centrum masaże to profesjonalistka pod każdym zadaniem. Tak mi się te masaże spodobały że teraz odwiedzam tą klinikę 2 razy w tygodniu, masaze nie tylko relaksuja , skóra po nich jest bardzo nawilzona. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankka
Oj super sprawa te masaże ja polecam SPA w hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej duży fajny kompleks wypoczynkowy . Profesjonalne masaże . Polecono mi tam zieloną kawę max, która dobrze spala tkanke tłuszczową - jestem z niej zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak polecam dobry masaż to naprawdę świetna sprawa, póżniej nasz cały organizm inaczej działa, nie nagromadza nam się tkanka tłuszczowa, ja dodatkowo do mojej diety dodaje zieloną kawę max, która dobrze spala tłuszcze nagromadzone w naszym organiżmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtomek
w tym hotelu w Ossa to wykonuję masaże całego ciała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukasz fajnego hotelu ze spa zobacz na hotelview.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masaże polecam. Niekoniecznie muszą być robione w spa. Sam dotyk drugiej osoby poprawia nam samopoczucie ,broni przed zimowa chandra ,słabym nastrojem i dodaje energii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam. Nie musi byc robiony przez profesjonalistów. Dotyk to bardzo dobry lek na zimowa chandrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy ten fotel w hotelu SPA https://www.fotele.com/fotele-masujace/274,pro-wellness-pw720 i powiem ci, że lepszego modelu na rynku na pewno nie znajdziesz. Pacjent jest masowany w naturalnej pozycji „zero gravity”. Ogólnie fotel był dość dużą inwestycją. To fakt, ale się zwraca stopniowo. Cieszy się uznaniem dotychczasowych klientów. Wielu nawet dopytuje, na jakich warunkach można taki sprzęt kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil

Ja chodze na masaż do Estetyka Day Spa w Piasecznie. Polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×