Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Maguszkaa

Beauty Derm w Warszawie kto zna tę klinikę?

Polecane posty

Gość Maguszkaa

szukam opinii na temat kliniki Beauty Derm w Warszawie http://beauty-derm.pl/, bo mam zamiar się tam wybrać za zabieg, ale chciałam potwierdzić, czy warto. Chodzi mi konkretnie o usuwanie blizny po cięciu cesarskim, a wiem, że oni takie coś robią. Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu sama zdecydowałam się na botoks. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić zabieg botoksu u Pani Beaty z kliniki Beauty Derm w Warszawie. Cena odpowiednia, zabieg wykonany w sterylnych warunkach (TO TERAZ JEST BARDZO WAŻNE W CZASIE PANDEMII) z zachowaniem najwyższych standardów, bezpieczny i pomimo obaw – był zupełnie bezbolesny. Efekt końcowy – FANTASTYCZNY! Polecam 🙂 !😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam tę klinikę. Także podłączę się pod polecenie. Szczególnie mezoterapię igłową

Edytowano przez marlenacwir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Panią Doktor Beatę Kociembę! Miałam endermologie LPG! szukałam jeszcze w lato, jestem obecnie po 1 serii i efekty są świetne. Co prawda, nie jest tak pięknie jak na obrazkach w googlach, ale to doskonale mówi Pani Doktor która Ci to robi ito było mega w porządku Efekt u mnie jest widoczny okiem przez męża 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam 2 mies temu robilam tam cristal kriolipolize idealne w zimę pierwsze efekty juz byly widoczne po 3 tygoniach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×