Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

oglądacie o tej rodzinie co ma 19 dzieci?

Polecane posty

Gość gość

co o nich sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo porzadni ludzie. Tak jak powiedziela kiedys ta mama, nagranie tego show zajmuje im mniej niz nam jego obejrzenie. I cos w tym jest, juz tyle lat maja to show i nikomu nie odbilo (patrz Kate plus 8).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że są ok, trochę staromodni, ale lepsze to niż rozwydrzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i mili ludzie, może porządni, ale to takie trochę zwierzęce, ta kobieta jest trochę jak krowa rozpłodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzina ma znamiona sekty. Dzieci urodzone w tej rodzinie nie mają dostępu do wiedzy o świecie inaczej jak przez filtr światopoglądu rodziców. Nie chodzą do szkoły. Nie mają telewizora. Sami dla siebie mają być przyjaciółmi - chyba, że ktoś pomaga im wieszać pranie. Te dzieci nie mają wyboru. Żyją w sposób, jaki wybrali dla nich ich rodzice. Nie mają prywatności - są nagrywane przez telewizję. Przed kamerą muszą się mizdrzyć i powtarzać, jakie to dla nich szczęście, że są tak liczną rodziną xxx to nie moja opinia, tylko znaleziona w necie, ale zgadzam się. I szkoda mi tych starszych dzieci, że muszą niańczyć te młodsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za program? Nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie leci na tlc i jestem w szoku, jak żona tego najstarszego rodziła w domu, za jedną nogę trzymała ją teściowa, za drugą szwagierka a inne szwagierki kręciły się w pobliżu. Zwariowałabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze co za duzo to niezdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Stanach wiele kobiet rodzi w domu, zadna nowosc. Siostry meza sa poloznymi badz ucza sie jak nimi byc wiec nie wiem w czym problem. Oni maja 3 dzieci juz i kazde urodzone w domu ;) I to nie prawda ze nie znaja swiata itp. Jedna z corek poznala faceta na drugim koncu swiata i za niego wyszla. Najstarszy syn mieszka z rodzina w DC. Troche wiecej otwartosci na swiat i ludzi proponuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mimo wszystko nie wyobrażam sobie tak rodzić, przecież nawet nie odśluzowali tych dzieci, a co bybyło gdyby tętno zaczeło spadać i dzieci by się podusiły? Nie wiem jak tak można ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to sa wykwalifikowane polozne, w Stanach lekarz nie asystuje przy porpdze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że mają parcie na szkło bo to nie jedyny program w którym brali udział. Na tlc był program o porodach i oni też tam byli, potem w programie "Salon sukien ślubnych" wybierali dla niej suknię okazji 20 rocznicy ślubu. A poza tym powiedzcie mi z czego oni żyją? Wiem że USA to inny świat niż Polska, ale nawet chyba tam też trzeba się napracować by wykarmić 3, 4 dzieci, a co dopiero 19. Teraz płaci im tv ale zanim zaczęli program to gdzie pracowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co, jak jest coś nie tak to biorą nóż kuchenny i rżną cesarskie na żywca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również mieszkam w kraju, gdzie poród domowy jest norma, jak się dzieje cos złego, to się jedzie do szpitala, jest owszem możliwośc rodzenia w szpitalu, ale i tak wiele kobiet wybiera porody domowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec ma jakis biznes komuterowy, a mieli kiedys salon samochodowy. Przeciez oni nie mieszkaja na odludziu i zawsze mozna jechac do szpitala. A to ze byli w Kleinfeld kupic suknie slubna, dziewczyny ze wszystkich show na TLC tam chodza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym oni zyja bardzo skromnie wbrew pozorom. Owszem maja auta, duzy dom itp ale nigdy nie kupuja nowych ubran. Pierwszy raz kazdy dostal po nowej parze butow (z najtaszego sklepu) na slub siostry. Wszytko z thrift stores.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja oglądam, zazraz będzie leciało na tlc, ostatnio był ślub :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja oglądam, zazraz będzie leciało na tlc, ostatnio był ślub :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta matka ma okropną fryzurę, taka trwała sklejona lakierem, fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jeszcze ujdzie ale kojarzycie 'moich pięć żon' to dopiero sekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to o tych żonach to już totalne przegięcie, a ciekawa jestem jakie spustoszenie te 19 ciąż pozostawiło, mi po 2 ciążach okropnie psuły się zęby i wydałam fortunę na dentystę, a ta matka nieźle wygląda (pomijając rzeczywiście szkaradną fryzurę)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to oglądam mysle ze to bardzo porządni ludzie i nie p********e glupot ze sekta ze nie maja kontaktu ze światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×