Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

W samych rajstopach po domu

Polecane posty

Gość gość

Cześć mam 17 lat i mam pewno pytanie. Czy uważadzie, że chodzenie w samych rajstopach(kryjących) po domu jest czymś niestownym. Ja jakoś tak się przyzwyczaiłam jak wracam ze szkoły zdejmuje spódnice i zakładam taką trochę dłuższą tunike zakrywacącą pośladki. A mama cały czas do mnie: czego się nie ubiore jak człowiek tylko latam z gołą dupą. I nie wiem czy słusznie mnie karci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak chodzę po domu, jak wracam z pracy to zdejmuję sukienkę /najczęściej chodzę w sukienkach zimą/ i zakładam cienką dłuższą koszulkę do rajstop. Mi nikt uwagi nie zwraca, uważam że to normalne że w domu chodzę tak jak mi wygodnie i jak lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu to tak bardzo wygodnie i ok jest. Przecież jak masz dłuższą tunikę czy koszulę to nie " świecisz tyłkiem" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tightsboy
Ja od samego rana do wieczora chodze w samych rajtuzach u nas w domu jest już tak przyjęte i nikogo to niedziwi ze dzieciaki w samych rajtuzach chodza nie tylko w domu ale jak tylko ze szkoły się wroci spodnie się sciaga i reszte dnia w samych rajtuzach się chodzi po dworzu również, nikt z nikogo się niewysmiewa mieszkam w malej miejscowsci wiec jak ide do kolegi ulica nikt niezwraca na mnie uwagi Paweł15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W samych rajstopach nigdy nie chodzę po domu. Jak przychodzę do domu to chodzę w rajstopach do spódnicy sukienki a nieraz zakładam szorty lub spodnie na rajstopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka    1999
ja po domu najczęściej w spódniczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina788
Ja tam jak najbardziej lubię chodzić w rajstopach po domu :) Jak szukasz wygodnych i bardziej 'grzecznych' to polecam https://www.wola.pl mają genialny wybór w sam raz na domowy chillout :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991 Ola
Jezeli w ciagu dnia mialam na sobie rajstopy i sukienke to nie zdejmuje sukienki, ale jak miałam rajstopy i na nich spodnie to w domu taki zestaw jest za ciepły i niewygodny, wiec zdejmuje wtedy spodnie i chodzę w samych rajstopach. Zimą jest to częsty widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Szafran
Ja chodzę bardzo często po domu w samych rajtkach, bo tak mi wygodniej. Mój mąż nigdy na to nie narzekał, ale chyba lepsze to niż powyciągany dres. usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widzę w tym nic złego. sama po domu czesto chodze w samych rajstopach. to moj dom wiec chodze w czym chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA też chodzę w rajstopach pomimo że jestem mężczyzną. Niestety albo stety chodzę bo muszę ze względu na żylaki. Są to rajstopy uciskowe medyczne. W lato to jest udręka i generalnie staram się unikać noszenia rajstop (nie wyobrażam sobie abym mógł założyć rajstopy pod spodnie gdy w cieniu +30 stopni). Niestety jest wtedy problem bo żylaki dają znać o sobie i pojawia się ból. Wtedy czasem wracam do pończoch uciskowych beżowych, ale niestety gorąco jak cholera. Natomiast zimą jak najbardziej. Kwestia przyzwyczajenia do zakładania i zdejmowania (nie jest to łatwa sztuka). Ale jak się to opanuje to jest i wygodnie i komfortowo i co najważniejsze nogi nie bolą i nie są ociężałe nawet po kilkunastu godzinach pracy. Wieczorem gdy jestem w domu po pracy, zdejmuje spodnie i zakładam krótkie spodenki. Wcześniej się z tym krępowałem, że przecież nie wypada, ale po kilku sezonach noszenia, przyzwyczaiłem się i traktuję to jak normalną odzież czy też bieliznę. Tak więc u mnie z musu musiałem polubić rajstopy i się z nimi zaprzyjaźnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja2203
Oczywiscie ze to nic niestosownego, tymbardziej ze to kryjace rajstop. Ja sama tez czesto tak chodze po chacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas w samych rajstopach się nie chodzi po domu.  Jak się przebieram ze spódnicy czy ...enki i mam założone rajstopy to czasami na nie zakładam dresowe spodnie podobnie jak moja mama nieraz też tak chodzi po domu że ma założone rajstopy pod spodniami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widze w tym nic dziwnego, zwlaszcza jak to nie jest jakis rodzinny obiad z goscmi.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.06.2020 o 15:02, Malwino napisał:

Nie widze w tym nic dziwnego, zwlaszcza jak to nie jest jakis rodzinny obiad z goscmi.

Dokładnie! Dopóki jesteśmy w domu tylko z mężem i dzieciakami to zimą i jesienią również pozostaję w samych rajstopach, o ile są kryjące 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam 

odkąd pamiętam to zawsze chadzałem po domu w samych rajtkach i nikomu to nie przeszkadzało mam 59 lat i nadal tak chodzę ubrany nikomu nie przeszkadza no może czasem żona narzeka zresztą też chodzę w rajtkach na co dzień,ale tylko w sezonie jesień-zima. Nie wiem skąd się wzięło przeświadczenie że rajstopy stworzone są dla kobiet równie dobrze wyglądają na męskich nogach 

 

POZDRAWIAM 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsensu takie karcenie ja sama często noszę leginsy, na to dłuższą bluzę i tak sobie chodzę po domu. 

Ważne by czuć się wygodnie. 

Ostatnio miałam na sobie legginsy dość obcisłe oraz długi sweter z CJ. Pod nią tylko t-shirt.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsensu takie karcenie ja sama często noszę leginsy, na to dłuższą bluzę i tak sobie chodzę po domu. 

Ważne by czuć się wygodnie. 

Ostatnio miałam na sobie legginsy dość obcisłe oraz długi sweter z CJ. Pod nią tylko t-shirt.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.12.2021 o 21:00, misiakofa napisał:

A jaki sens chodzić w rajstopach po domu? Są wygodniejsze ciuchy. 

Nie którzy lubią chodzić w rajstopach lub leginsach po domu do tego np. w  wygodnej bluzie czy bluzce takiej jak ta: https://www.limango.pl/shop/cross-jeans/bluzka-w-kolorze-jasnorozowym-2-10946324

Moja mama lubi nosić właśnie rajstopy w domu, bluzeczkę czy sweterek i paputki i tyle.

Woli czuć luz niż jakieś tam damskie spodnie z materiału lub dresy. 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny temat .W domu każdy powinnien czuc się swobodnie .Jeśli ktoś czuje się tak w samych rajstopach to czemu ma tak nie chodzić ?  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2021 o 16:12, Tosia Zosia napisał:

Dziwny temat .W domu każdy powinnien czuc się swobodnie .Jeśli ktoś czuje się tak w samych rajstopach to czemu ma tak nie chodzić ?  

Dokładnie, niech każdy chodzi w domu w tym co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jasne,jak są upały to niech nawet sobie w bieliźnie albo nago chodzi po domu.Jego osobista sprawa albo członków rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×