Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lino

Kuguarzyce

Polecane posty

Gość lino

Zastanawiam się na ile to jest popularny temat w Polsce. O ile dość popularne jest to w USA to wydaję mi się, że w u nas to wciąż temat tabu, a jak ktoś się dowie to oburzenie. Piszę to dlatego, że częściej się słyszy o zjawisku odwrotnym, w sensie, że starsi faceci podrywają (są podrywani) przez młode dziewczyny. Zaś stosunkowo rzadko słyszy się i widuje się sytuację odwrotną. To też skoro to jest głównie forum kobiecie, to was Drogie kobiety pragnę zapytać, zdarza się Wam poderwać/uwieść/zaciągnąć do łóżka młodzika o 10-15-20 lat młodszego od Was? Jeśli tak to tylko i wyłącznie dla seksu jak rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarszczona Mariola
Owszem często, bo mam wtedy złudzenie że robię to jakby z synem a on jest moim ideałem męskiej urody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieseksmirdzoncy
Niewarzny wiek ani wyglond tsza farelko zdzielic w lep i marz ruhasz se. Hyba rze to curka naszego soltysa to fszyskim daje nie tsza prosic ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyłącznie po to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tsza farelko zdzielic w lep - że co???? ty trollico jesteś głupsza niż moja wczorajsza kupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutejsza kafeqrwa
Renata, a ja jestem młodą qrwą i robiłam twojemu synowi laske z połykiem, niemożliwe żeby nie, bo obsłużyłam już całą męską część Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłaś sie dobrac do mojego męża, albo do mnie 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieseksmirdzoncy
Ja rzem hlop nie baba glupkiem mnie morzecie przezywac ale ja mam jondra i to jest moja doma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trollico yebnij się ty przez łeb, ale z rozmachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarszczona Mariola
Jako cougar żądam łatwiejszego dostępu do młodych jędrnych męskich pośladków! Wkońcu nie po to sie odchudzam i wszystkiego sobie odmawiam żeby juz nie mieć żadnej uciechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Jestem studentką pracy socjalnej. W ramach pracy magisterskiej przeprowadzam anonimowe badanie dotyczące kobiet - kuguarzyc. Interesują mnie motywy, które zadecydowały o tym, że kobieta została kuguarzycą, a także to, jak kobieta postrzega siebie i swoją rolę. Ciekawią mnie także relacje z mężczyznami, jak wyglądają spotkania. Gdyby któraś z Pań zechciałaby opowiedzieć mi trochę o sobie i odpowiedzieć na parę pytań byłoby mi bardzo miło. Przypominam, że badanie jest anonimowe, a po jego opracowaniu chętnie podzielę się wynikami. Proszę pisać na e-mail: iza.wywiad@gmail.com Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
izus pisales to juz tylko z innego ip. odpusc. zdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyposażony
Siema, zaglądają tu jakieś kuguarzyce które byłyby zainteresowane 23latkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii dojrzale Kobiety Sa najbardziej pociagajace. Sa swiadome swojej i potrafia zagospodarowac energie mlodego mezczyzny. To wspaniale liderki w zwiazku, ktore potrafia wykorzystac swoja kobiecosc i sprawic, ze mezczyzna padnie u ich stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, BabyfaceBoy napisał:

Są jakieś milf/cougar z Warszawy?

Są… ale tu raczej toy boya nie szukają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Comet napisał:

Są… ale tu raczej toy boya nie szukają.

Hmm, nie zakładaj z góry, że będzie ktoś na komendy. Na pewno szukają kogoś przystojnego, zadbanego, dodać do tego babyface oraz intelekt i mamy danie szefa kuchni dla dojrzałych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BabyfaceBoy napisał:

Hmm, nie zakładaj z góry, że będzie ktoś na komendy. Na pewno szukają kogoś przystojnego, zadbanego, dodać do tego babyface oraz intelekt i mamy danie szefa kuchni dla dojrzałych kobiet

Mówisz, że lepiej niż ja wiesz, kogo szukają kuguarzyce? Aha.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Comet napisał:

Mówisz, że lepiej niż ja wiesz, kogo szukają kuguarzyce? Aha.

Oj przestań, nie zabijaj moich marzeń..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×