Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

goldgirl1992

Jak ożywić stancje

Polecane posty

Witam. Wynajęliśmy niedawno kawalerkę, ale czuję się tu jakoś tak smutno. Białe ściany, jasno brązowe meble, panele w takim samym kolorze. Aneks kuchenny połączony jest z pokojem i utrzymany w takich samych kolorach . Nie bardzo mam możliwość przemalowania ścian czy wymiany mebli, przynajmniej narazie. Myślałam o dodaniu jakichś kolorowych zasłonek, obrazków na pustych ścianach, narzuty na łóżko, dywanika i obruska na stół. Myślałam o czerwieni i delikatnych dodatkach czerni ale boję się, że to zmniejszy optycznie i tak już małe mieszkanko, a dodatkowo nie wiem czy czerwień nie będzie za mocnym kolorem do sypialni. Od zawsze miałam problemy z łączeniem kolorów, dlatego zwracam się o pomoc. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dać takie kolory, jakie lubisz. Ja np. dałabym jasną zieleń (większe elementy) i pomarańczowy (akcenty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuję dodać oświetlenie, które ociepli pomieszczenia w białych pomieszczeniach bardzo dobrze sprawdzają się kryształowe lampy (udawane kryształy), które dają ciekawe odblaski i lampy w papierowych abażurach, które dają ciepłe, przyjemne, przytulne światło ja bym dała do białego dodatki raczej srebrne, złote i czarne albo delikatne miętowe, beżowe - to da efekt takiej jakby skandynawskiej, surowej elegancji możesz dać jakiś dodatek w bardzo mocnym, zdecydowanym kolorze, ale raczej jeden w całym pomieszczeniu, wtedy dobrze to wygląda, np. zegar, plakat, obrus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2211
ja miałam taką bladą kuchnię, też jasne meble i białe ściany. Zrobiliśmy co się dało na zielono i jest teraz ładnie. Zasłony na pewno ci zmniejszą optycznie mieszkanie. Ja na wiosnę zamierzam się moich pozbyć i spróbuję makarony albo zostanę przy roletach bo i tak planuję wszędzie założyć. Nie bardzo mi się widzi czerwień czy czerń z jasnymi brązowymi meblami, (zależy jeszcze jak jasne). Bardziej jakiś zielony czy niebieski. Za to do białych ścian jak najbardziej. Ale to już kwestia gustu. Jesli planujesz jakieś obrazki to może dobrym pomysłem byłoby zawieszenie obrazu takiego przedstawionego na czterech czy pięciu płótnach. Nie wiem jak to sie nazywa ale widziałam parę razy. Świetnie zajmuje pustą ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wydaję mi się, że czerwone dodatki zmniejszą optycznie pomieszczenie. Kup fajne zasłonki, firanki, jakąś narzutę na kanapę i wnętrze od razu się ociepli. Zajrzyj do sklepu www.tekstylialand.pl a na pewno znajdziesz coś odpowiedniego, mają duży wybór modnych dodatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×