Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Trampki i inne tego typu buty w zime

Polecane posty

Gość gość
Są fajne ocieplane trampki:) Nie widziałaś takich?:) Na Eobuwie mają kilka ładnych modeli. Nie ma problemu z takimi w chłodne dni. Sama mam jedną parę takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A noście sobie trampki na gołe giry spamerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam trampki mam ich kilkanascie par. Zazwyczaj kupuje w sieci . Bogaty asortyment obuwia damskiego botki na obcasie wysokie szpilki,modne sneakersy, kolorowe trampki, lakierowane sztyblety,czarne workery, sandaly na obcasie proponuje sklep internetowy z obuwiem http://styloweobcasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam trampki mam ich kilkanascie par. Zazwyczaj kupuje w sieci . Bogaty asortyment obuwia damskiego botki na obcasie wysokie szpilki,modne sneakersy, kolorowe trampki, lakierowane sztyblety,czarne workery, sandaly na obcasie proponuje sklep internetowy z obuwiem http://styloweobcasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już prawie wiosna i jest dosyć ciepło więc pomykam już w moich ulubionych trampach i oczywiście bez skarpetek :) najwygodniej tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mimo, iż mam ponad 24 lata ;p to lubię chodzić w trampkach, są wygodne, zawsze modne, do wielu rzeczy pasują, kupiłam swoje na stronie allinside.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nosiłam. Mam takie fajne ocieplane trampki. Widziałam coś podobnego na Eobuwie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz jakie buty nosicie ja w botkach chodze, trampki mam zamiar kupic ale to jak się cieplej zrobi. Na razie szukam balerinek. Dobre buty i duży wybór mają tez w Kari , ja tam będe zamawiała http://sklep.kari.com/sklep/pl/kari

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasio k
W czasach mojego dzieciństwa w szkole obowiązywało "obuwie zdrowotne" tzw. juniorki, ale że były drogie i trudno dostępne, że nie wspomnę o estetyce - dopuszczalne było chodzenie w "kapciach z piętami" tzw. ćwiczkach. I się chodziło. Z tym, że - przecież! - szlachta worków nie nosi. Poza tym ówczesne kamasze zimowe były tak paskudne i obciachowe, że... wiadomo. A więc przed lekcją grało się w cymbergaja, lub w karty o miejscówkę przy oknie, aby niepostrzeżenie ogrzać i wysuszyć nogi przy kaloryferze. W starszych klasach - to już do dobrego tonu należało odstąpienie wygranego miejsca jakiejś sympatycznej koleżance. Kto nie miał szczęścia siedzieć przy grzejniku - zdejmował kapcie pod ławką, przykrywał chlebakiem i wkładał nogi pod pulpit (stare ławki miały taką półkę na tornister). Śmiechu było co niemiara, gdy delikwent został niespodziewanie wywołany do tablicy. Zebranie się zajmowało chwil parę. A jeszcze w stresie! Od tego czasu minęło 40 lat. Reumatyzm jeszcze mi nie dokucza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywają trampki bardziej zabudowane, takie na chłodniejsze dni czy nawet na łagodniejszą zimę. Nie wiedziałam o tym, dopóki nie trafiłam do typowo trampkowego sklepu. A kiedy już takie zobaczyłam i przymierzyłam, zaczęłam szukać sklepów z trampkami w internecie. Mój typ to http://trampki.sklep-luz.pl/. Ciekawy wybór, różne fasony, fajne kolory. Do mnie najbardziej przemawiają kolory neutralne i takie też są w ofercie. Dobrze, że damskie, dorosłe trampki nie przypominają już tych młodzieżowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kupisz sobie ocieplane, to nie powinno być problemu. A takie bez kłopotu znajdziesz na Eobuwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noszę trampki cały rok bez skarpetek tylko zakładam getry z gumkami jak przemokną bez skarpetek szybciej na stopie wysychają i jest cieplej niż chodzić w mokrych skarpetkach odpada problem prania skarpetek niektóre z moich trampek mają poprzecierane na wylot podeszwy zakładam je jak jest sucho nawet zimą gdy nie ma śniegu jedyna wada to brudne stopy ale zawsze można umyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodze, chociaz czasem zimno w nogi i mokro :D w sumie teraz robia takie buty wygladajace na trampki, ale ocieplane. widzialam cos w ten desen na http://kokietkowo.pl ;) poszukaj see

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmierdzą pewnie te wasze trampki cały rok bez skarpet noszone -fuj ohyda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z tym, że jeśli nie ma śniegu, mrozu i ulewy to jak najbardziej można chodzić w trampkach. Obuwie jak każde inne. Nawet jak jest chłodno, to wystarczy ubrać jakąś grubszą skarpetę i nie będzie w nich chłodniej na pewno niż w jakichś botkach. Wszystko to sprawa indywidualna. Ja się przymierzam do kupienia converse, wprawdzie zaraz zima, ale jest promocja na http://trampki.sklep-luz.pl i aż szkoda mi nie kupić ;) Nawet jeśli miałyby przeleżeć do wiosny w szafie to zawsze to oszczędność paru złotych, hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trampki na zimę jak najbardziej . Sam mam dwie pary ze sklepu Eastend . Teraz mają tam jeszcze kod rabatowy "SUPER20" na wszystkie modele nieprzecenione .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocieplane trampy może? Poza tym widziałam na Eobuwie całą masę bardzo fajnych butów, które idealnie nadają się na zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buraczanysmak
Czy kto powiedzial Sneakersy?? Polecam sprawdzic croppa czy innego reserveda w factory na annopolu, ew. na Ursusie, ale na annopol latwiej trafic odkad S8 otwarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet w zimę noszę trampki bo je uwielbiam a że najlepiej wyglądają noszone bez skarpetek to tak chodze nawet w zimę jak jest temperatura w okolicach zera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka  1999
Czasami tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to praktycznie całą zimę tak chodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowniez tak lubie chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×