Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego faceci nie potrafia zrywac

Polecane posty

Gość gość

dlaczego dojrzaly nfacet nie potrafi zerwac z kobieta, powiedziec jej to, napisac tylko zamiast tego woli milczec? czy faceci chca zeby kobiety sie domyslaly? faceci to tchorze, niedawno jeden napisal mi ze nadal chce rozmawiac ze mna a milczy, to nie w porzadku, takie milczenie, domyslanie sie, zamiast powiedziec, napisac ze to koniec, kobiety tez tego nie lubicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego, że kobiety są emocjonalnie i mężczyźni się tych emocji boją. Boją się ewentualnej konfrontacji ze smutkiem, bólem, płaczem kobiety, czy też gniewem lub obelgami. Chcą mieć święty spokój. Tak- są tchórzami. Zawsze należy patrzeć na czyny faceta, nigdy na słowa. Czasem jest też tak, że facet nie chce zranić danej kobiety i myśli, że gdy zniknie, to wyrządzi jej mniejsze zło. Mężczyźni po prostu inaczej podchodzą do wielu kwestii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie gorsze jest milczenie, poza tym nie jestem dzieckiem zeby histeryzowac i plakac itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo odzywac sie taki facet po wielu tygodniach/miesiacach milczenia z pytanie co slychac itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz lepiej zeby napisal jak nie chce sie rozmowic, to zawsze lepsze niz milczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy tak nie postępujecie drogie Panie? Robicie identycznie, więc macie za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak nigdy nie robilam, juz bym wolala wyslac smsa zamiast milczec, to jest dziecinne takie milczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafią. Zrobiłam to za mojego ex, bo nie potrafił wprost powiedzieć, napisać, tylko szukał pokrętnej drogi i wszczynał kłótnie. Koleżanka miała to samo. Przez telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wysłanie smsa uważasz za poprawną formę? Przy zerwaniu ludzie powinni spojrzeć sobie w oczy i powiedzieć jak jest. Sms z treścią "sorki ale to koniec" też pozostawia po sobie wiele niewiadomych i wcale mniej nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsze przez telefon zerwanie niz milczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×