Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znaki od 20 lat starszej kobiety. Jakie i jak je rozumiec?

Polecane posty

Gość gość

Podoba mi się kobieta w pracy - pracujemy w jednej firmie ale w innych miastach i oddziałach. Ona Ma 53 lata i przyjaciela oraz dorosłe dzieci, ja 32 i nie mam nikogo na poważnie. Spotkałem ją służbowo 3 razy. Zobiliśmy na sobie dobre wrażenie, jednak sprawy o których rozmawialiśmy to były rzeczy służbowe. Podoba mi się, mam pewne podejrzenia, że z wzajemnością, a przynajmniej jest między nami pewna nic sympatii i porozumienia, jednak nic "namacalnego". W pracy mamy kontakt mailowy związany z naszymi projektami. Nasze kontakty są praktycznie wyłącznie służbowe i nie są codzienne, bo ograniczają się one tylko prowadzonych projektów. Poza tym staram się byc dla niej uprzejmy i zawsze wtrącam w mailach takie zdania jak np. "witaj, jak się masz dzisiaj", albo "życzę miłego weekendu" - w sumie nic specjalnego i osobistego. Ona najczęściej odpisuje w sprawie, którą się zajmujemy, ale czasem (tylko czasem) pisze mi na koniec "uściski" , albo "xxx". Jest miła, ale nie mam wrażenia, żeby się spoufalała. Mimo to, czasem w mailu pisze mi o tym, że np. jutro na weekend jedzie nad jezioro z przyjaciółmi, albo, że ma właśnie gości z zagranicy i jest bardzo zadowolona, że może z nimi spędzić czas, ale to dużo pracy etc, albo że za miesiąc wybiera się do studiującej córki do Niemiec i będą zwiedzać miasta. Innym razem pisze, że jej córka odbiera dyplom za jakieś osiągnięcia w szkole etc. etc- to takie zupełnie niespodziewane i prywatne wstawki, sympatyczne, ale w ogóle jakby wyrwane z kontekstu, bo nasze relacje, mimo sympatii, nie są na tym etapie, aby takie rzeczy pisać (chociaż to nic specjalnego). Nie pisze tego w każdym mailu, podobnie jak nie w każdym pisze "xxx" lub "ściskam". Ja ze swojej strony, nie opisuję swoich prywatnych spotkań z przyjaciółmi, ale często jej oferuję pomoc w jej pracy na odległość (drobne rzeczy), ale ona nigdy nie odpowiedziała na takie propozycje ani "tak" ani "nie". Nie potrafię tego opisac, ale mam wrażenie, żę jest między nami jakaś nic głębszej sympatii. Chciałbym spróbowac tę relację przenieśc na wyższy poziom, ale nie mam pewności, czy właściwie odczytuję jej znaki - "uściski" oraz "xxx" - niby nic, ale inne koleżanki z pracy tak do mnie nie piszą, a ona do tego jest dojrzałą kobietą. Także niespodziewane prywatne wstawki z życia prywatnego są dla mnie subtelnym znakiem - może nie powinienem ich tak odbierac ? . Z drugiej strony mam wrażenie, że coś ją hamuje - to m.in. brak chęci skorzystania z mojej drobnej pomocy. Czasem też, jak napiszę jej miłego maila z serdecznymi pozdrowieniami i jakimiś pytaniami to nic nie odpisze. Kobiety zazwyczaj chętnie korzystają z pomocy, a ona nie ? Czy to dlatego , że jest starsza ode mnie ? Czy może byc tak, że czasem ona robi "mały krok na przód", a potem się "wycofuje" "waha" z uwagi na te różnice ? Mam odczucia, że ona mnie lubi bardziej jak kolegę,ale brakuje mi klarownego znaku. Co o tym sądzicie ? Jakich znaków można oczekiwac od dojrzałych kobiet ? Czy może byc tak, że sama nie jest pewna, czego by chciała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może widzi w Tobie kandydata na zięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta dojrzała oględnie,ale na wprost artykułuje swoje mysli/oczekiwania/pragnienia,itd.Bez podtekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do. Co to znaczy "wprost" ? Wprost, tzn. jak ? Dotyka, aby dać do zrozumienia, że ma ochotę na seks ? Czy sama wychodzi z propozycją spotkania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wprost to znaczy MÓWI a nie daje jakies niby znaki.Dojrzalej kobiecie jest szkoda czasu na gdybanie,i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba jej sie podobasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×