Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
herbataicytryna

Dlaczego przestaje kochać?

Polecane posty

Witam:) Mam niebywały problem ze sobą, nie wiem co mi jest:( od 7 miesięcy mam chłopaka. Mamy całkowicie inne charaktery ale nigdy nie kłóciliśmy się ani nic z tych rzeczy. To mój pierwszy związek. Bardzo mnie kocha. U siebie jednak zauważyłam, że to uczucie gaśnie i nie wiem jak temu zaradzić:( jestem zrozpaczona bo bardzo chce nadal go kochać ale nie umiem tego ożywić, po prostu nie potrafię. Staram się robić wszystko co możliwe aby powróciło ale nie umiem tego dokonać:_( Boję się, że to nigdy nie nastąpi a ja czuje się bezradna. Pewnie to moja wina bo nie mam czasu ostatnio aby z nim pisać cały czas, czy często się widywać bo mam maturę w maju i dużo się uczę. Chcę do czegoś dojść...ale ta moja sytuacja zaczyna mnie dobijać i odbiera mi chęć do wszystkiego. Czuję się bardzo źle z tym. Mój chłopak jest rok ode mnie starszy( ja mam 18 lat). Bardzo mnie kocha widać to. Nigdy nie zrobił mi krzywdy. Czuję się winna, że to uczucie zanika ale ja nie panuję nad tym i chce żeby miłość powróciła. Powiedziałam mu o tym, lekko się załamał ale proszę go cały czas żeby mi z tym pomógł ale on zachowuje się jakby to było już skończone!!! Proszę pomóżcie mi. Może jest tu ktoś kto przechodził coś podobnego choć nikomu tego nie życzę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×