Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trgość

Czy pamietacie brzydkiego sebastiana

Polecane posty

Gość Trgość

Hej byc moze pamietacie chlopaka ktory zakladal tu tematy o brzydkim chlopaku szukajacym milosci.. Szukal kogos kto go zaakceptuje pokocha..ja rowniez z nim pisalam troche..wczoraj odpisala mi na maila jego siostra ze sebastian powiesil sie..niedawno skonczyl 25l.. Pisze tu by poniekad oddac swoj smutek..przykre ze chlopak ktory marzyl tylko o spotkaniu kogos kto go zaakceptuje..stracil wiare w to marzenie ,,i juz nigdy go nie zrealizuje.apel do ludzi w zwiazkach szanujcie i doceniajcie to co macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja nie znalam Sebastiana , przykro mi ze juz go nie ma!naprawde szkoda chlopaka. Mysle ze bedzie szczesliwszy tam gdzie teraz jest.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie religie popełniają samobójstwa,ja wierzę,że Sebastian wróci odrobić lekcje,z której zdezerterował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcial byc tylko kochany..nigdy juz nie zdola tego osiagnac..smutne..oby w innym swiecie mial wieceej szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy chce byc tylko kochany to jest takie proste pytanie co robi jak kochany nie jest ile dzieci walczy o milosc starych a ci sa zbyt quurrewsko zajeci zeby na nie zwrocic uwage? liczyl juz ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuje mu co mu się stało 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby trafił do nieba mimo iż popełnił samobójstwo 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tj pisalam rozmawialam z jego siostra dzien po urodzinach znalezli go powieszonego w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety są okrutne i nie potrafią kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie to s****wo sie powiesilo?jednego brzydala mniej tylko piekni sie licza brzydkich powinno sie selekcjonowac i zabijac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie nie zauważył moich postów o szukaniu żony w tajlandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:04 Ciebie powinno się zutylizować bo jak bym cię spotkał to dostał byś taki wp*****l że twoja facjata przypominała by g****o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz, że to prawda? I jego siostra znała hasła do jego poczty? Może to ten Sebastian ci tak odpisał, może jest chory psychicznie albo chce żebyś się odczepiła i do niego nie pisała.. coś mi się nie chce wierzyć w to samobójstwo. Kiedy te jego urodziny były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe kolejny ''rozczulajacy''topik zeby akceptowac brzydkich. Niestety ale jest to niemozliwe-musicie sie z tym pogodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sebastian ma sie bardzo dobrze, nie przejmujcie sie nim, nic mu nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×