Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krysinski

Ogrodzenie z paneli klasycznych

Polecane posty

Warto postawić na klasykę w ogrodzie, jeśli brakuje ci pomysłu na ogrodzenie. Dobrym przykładem będą panele ogrodzeniowe o prostym przęśle stalowym, cynkowanym i powlekanym PVC. Takie ogrodzenie zabezpieczy posesję i dyskretnie wtopi się w tło. 20 lat gwarancji można dostać na panele Bekafor Classic, a 10 lat – na Bekafor Essential. Dodatkowa opcja dla prywatności to uzupełnienie paneli o przesłony w postaci listew drewnianych lub z tworzywa sztucznego, które wsuwa się pionowo w przestrzenie między drutami przęsła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ogrodzenie panelowe z bramexu. Postawiłem na takie, gdyż jest lekkie, nowoczesne i w miarę tanie. Dodatkowo po prostu fajnie wygląda. Można sobie do niego zamontować ciekawe maty albo takie drewniane panele, które zasłaniają to, co się dzieje na działce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładnie to wygląda, trzeba przyznać. U nas jest ogrodzenie panelowe tego typu - http://www.ogrodzeniametalowe.pl/,26,pl.html i fajnie się prezentuje, metalowe ogrodzenia zazwyczaj sa bardzo trwałe, jeśli znajdzie się tak dobrej jakości jak te chociażby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mam ogrodzenie wykonane z paneli ogrodzeniowych. Doradziła mi je firma www.kumi-bud.pl z Poznania. Ogrodzenie jest solidne i dobrze się prezentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×