Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Ginekolog gdynia,sopot,gdańsk

Polecane posty

Gość gość

Witam,mam problem w postaci wczesnej ciąży i szukam zaufanego ginekologa z okolic Trójmiasta,proszę sobie darować uszczypliwe komentarze,to jest moja decyzja i moje sumienie.Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za kontakt,własnie otrzymałam srodki i dzisiaj zaczynam,zyczcie mi powodzenia.Odezwe sie po wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ponownie,jestem już po,wszystko zaczęło się dopiero 3 dnia,poszło wszystko chyba w ciągu 1min. od razu tak jakby ze mnie chlusnęło a już miałam wątpliwości bo do tego czasu miałam tylko lekkie bóle.Życzę wszystkim innym powodzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tabletki z zaufanego żródła(mój szwagier jest ginekologiem)koszt z moją prowizją to 600zł za 12 szt.misoprostolu + 1 tabl.Ru zainteresowanych proszę o kontakt na marlenka766@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wyrzuciłam na oszustów w sumie 900zl ale w końcu trafiłam na uczciwego sprzedawcę(511-335-331),zakupiłam zestaw za 500 i jestem już po akcji,nie wspomnę ile mnie kosztował nerwów ten złamas i ta suka co żerują na ludzkiej naiwności.Gdybym wiedziała jak to wszystko będzie wyglądało to bym poszła od razu na zabieg.ps.życzę powodzenia i dużo nerwów w zapasie wszystkim w potrzebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,ja równiez skorzystałam z pomocy pana spod nr 511335331 Jestem bardzo zadowolona,to bardzo miła osoba,wszystko mi dokładnie wytłumaczył i nawet prowadził tel.podczas aplikacji,chcę gorąco podziękować osobie,która poleciła ten nr -Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Również skorzystałam z usługi tego Pana Rafała i nie do końca jestem pewna czy na prawdę jest ginekologiem czy po prostu posiada pewną wiedzę w tym temacie...Nie będę opisywać swojego życia dlaczego podjęłam taką a nie inną decyzje kupując owe tabletki.Moja sytuacja nie była zbyt ciekawa i byłam w cholernym stresie,wręcz zjadał mnie od środka.Przyznam szczerze,stres i moja sytuacja tak mnie wykańczała psychicznie,brak możliwości kontaktu non stop z tym Panem aż w końcu nie prawidłowo odbył się ten cały proces brania zalecanej dawki.W końcu nie na co dzień jest się w takiej sytuacji.Dojdę do setna...jednak wspólnymi siłami z tym Panem,tak jak mnie pokierował wzięłam tabletki,mimo wcześniejszego błędu.Ostatnia rozmowa z Panem Rafałem oszustem,była mianowicie taka iż muszę odczekać 3-4 dni,powiadomić tel-bądź wysłać sms-a jak rozwija się sytuacja itd...Po trzecim dniu napisałam sms-a ,że dzieje się coś nie tak,przyniosło mi to więcej szkody niż pożytku dla mojego życia i zdrowia ale Pan Rafał umył rączki i już więcej się do mnie nie odezwał...nie odpisał na mój sms,bo najwyraźniej wiedział,że coś spieprzył.Nie mogę opisać niestety szczegółów ale w nie zbyt dobrym stanie po tych tabletkach musiałam jechać kilkanaście godzin aby wykonać legalnie zabieg,bo w Polsce nie bardzo chciał mi ktokolwiek pomóc.Miałam prawo być w stresie i popełnić błąd a ten człowiek zostawił mnie bez dalszej pomocy jak bezdomnego psa,chociaż kasę za to dostał.Piszę ku przestrodze...Doradzam Wam Panie wykonajcie lepiej zabieg,nie ważne ile by Was to kosztowało,bo jak dostaniecie takich komplikacji jak Ja i nie daj bóg wylądujecie w szpitalu,to pobiorą od Was tkankę z szyjki macicy i już nie ukryjecie owych tabletek,nie da się tego procederu ukryć.W ten sposób wykrywają tabletki poronne ,dlatego ja wyjechałam wykonać legalny zabieg,bo wiadome ,że w naszym po pieprzonym kraju idzie się za to do pudła!!!ŻYCZLIWA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,przeczytałam właśnie tekst pani ,,życzliwej"i jestem szczerze zdumiona jej opinią o dr.Rafale,którego zresztą też znalazłam na tym forum.Ja także skorzystałam z jego pomocy kilka miesięcy temu,nie stosowałam tabletek a dr.przyjął mnie w gabinecie i wcale nie musiałam udawać się za granicę po pomoc.Może się mylę ale podejrzewam,że ta opinia to może być robota konkurencji w celu zdyskredytowania tego pana.Dorotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusek77
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Specjalistów z tej dziedziny jest cała masa i na prawdę ciężko się na kogoś zdecydować. Czasem kobiety szukają długi czas i wiele razy idą w ciemno. Ja na szczęście nie miałam takiego problemu. Ponieważ moja koleżanka poleciła mi http://samborsawicki.pl Chodzi do niego już od paru lat i jest bardzo zadowolona. Wizytę mam pod koniec tygodnia, ciężko było się dostać ale się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotana1223
Sama wiem, że bardzo ciężko jest znaleźć zaufanego ginekologa. Możesz mieć szczęście i trafić na dobrego lekarza za pierwszym razem, ale może się też zdarzyć, że będziesz długo szukać. Nie wszyscy lekarze potrafią bezbłędnie zbadać pacjentkę, tak jak i nie wszyscy muszą być sympatyczni. Jeżeli chodzi o Gdańsk, to polecam gabinet http://samborsawicki.pl Byłam tam na ostatniej wizycie i specjalista który mnie przyjął bardzo dokładnie wyjaśnił mi wszystkie moje obawy. Ten gabinet zdecydowanie jest godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Dziewczyny szukam szybkiej pomocy ( decyzja podjęta i nie ma odwrotu) forum dość dawno już nie jest używane ale może macie jakieś aktualne informacje plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża? kontakt@netporadnia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak 4 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wrzucę namiary na mojego ginekologa,do którego najczęściej chodzę po pigułki vines, ale to jutro jak tutaj będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaGD
Uwaga na lekarza, wyjątkowo słaby specjalista. MA UKŁADY Z INVICTĄ, wysyła do nich na badania, większość niepotrzebnych!!! Ja musiałabym zapłacić około 900zł za wszystkie badania, te same w Akademii Medycznej o połowę tańsze. Ma złą opinie wśród innych lekarzy. UNIKAĆ JAK OGNIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuje namiary na lekarza z trojmiasta ktory pomoze znajomej byc na chwile w ciazy. Czy tacy specjalisci w ogole istnieja? Czy sie naogladala filmow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia

Trochę od Trójmiasta, ale w Starogardzie jest doktor Marek Dawicki. Bardzo dobry lekarz. Prowadził moje dwie ciąże i dopilnował aby wszystko przebiegło bez problemu. Nie mam do niego żadnych uwag i mogę z czystym sumieniem polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaczi

Też mogę polecić Pana Doktora Dawickiego. Przemiły i przesympatyczny lekarz! Odpowiada na każde pytania, tłumaczy, ale przede wszystkim słucha. Bardzo delikatny. Polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Ja chodzę do niego , przemiły lekarz. Wcześniej chodziłam do jednego, którego się bałam, cieszę się, że istnieją jeszcze dobrzy lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anix_Ania

Mogę ci polecić doktor Piaskowską, ginekolożkę w Enelmed, do której chodzę w sumie od dłuższego czasu i nie mam żadnych zastrzeżeń 🙂 Pani dr zawsze idzie mi na rękę, jest niesamowicie elastyczną osóbką 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2019 o 12:56, Gość Paulina napisał:

Ja chodzę do niego , przemiły lekarz. Wcześniej chodziłam do jednego, którego się bałam, cieszę się, że istnieją jeszcze dobrzy lekarze.

Potwierdzam moja koleżanka też o nim wspominała! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie jeszcze chciałam zapytać, czy z tej placówki ktoś może polecić kobietę? Bo moja znajoma nie chce do mężczyzny iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Też polecam doktora Dawickiego, wg mnie najlepszy specjalista w regionie. Prowadził moją ciążę i obyło się bez żadnych problemów. Bardzo kulturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 3City pracuje teraz Invicta. Ja z mężem miałam wczoraj konsultację online. Fajnie, że dr zasugerował taką formę spotkania, bo boję się wychodzić na razie. Szanuje to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka chodziła do dr Marka Dawickiego. Przyjmuje w Invikcie. Generalnie tutaj w Invikcie w Gdańsku jest najlepszy zespół. Główny profesor, czyli Krzysztof Łukaszuk jest na miejscu i wszystko trzyma w ryzach. Tam nie ma przypadkowych lekarzy. Nie wiem tylko jak terminami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×