Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z dziewczyna :(

Polecane posty

Gość gość

witam mam problem z dziewczyna :( pierw pucowała się w klubie z moim kolega a potem mi się tłumaczył ze tylko tańczyli potem gada mi ze zakochała się w jakimś śpiewaku ze szkoły :D następnie dzisiaj jak bylem u niej pisała z jakimś lapsem i jak poszła do kuchni to podejrzałem a on do niej dobranoc śliczna papa i buziaczki i serduszka co byście zrobili wyszedłem z jej domu nawet nie pożegnałem się bo się zdenerwowałem :( co mam zrobić ludzie szczerze proszę jestem z nią prawie 2,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robi cie konkretnie w ch** ja i to z kilkoma kolesiami. Rogi Ci dostawia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za szmata, to jest koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stchórzyłeś ,facet bez kultury :) szacunku do siebie i innych .Brakuje Tobie szkoły życia .Gdybyś był pod moimi skrzydłami to byłbyś dzisiaj cenionym miliarderem :) a w nas wpatrywałyby sie miliony dobrych zyczliwych oczu : ) szkoda że tak potraktowałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz jej nie wieże co mam dowiedzieć się z kim ona dzwoni i mu obić ryło lapsowi jak mu napisałem wiadomość to nawet nie odpisał co byście zrobili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej szmatę, powiedz że nie chcesz się zadawać z nia skoro ciebie zdradza i nara, najlepiej przez smsa, na zakończenie dodaj że nie chcesz żeby kiedyś mówiła że byliście razem , najlpiej zeby nikt nie wiedział bo nie. jak zapyta dlaczego to powiedz że nie i koniec, nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walczyli o dobre imię ,naprawić , nie tylko ja krzywdzisz ,ale i nie cenisz sam siebie. coz ,dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) nie mów tak o mnie , bo to że mam powodzenie nie oznacza ze zdradzam ,jestem nieugieta pod tym względem :) liczy sie uczucie którym darze osobe wyjatkową /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×