Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nic nie dają kremy przeciwko rozstepom

Polecane posty

Gość gość

Od poczatku ciazy smaruje sie kremami a teraz na koniec 7 miesiaca i tak pojawiły sie rozstepy:/ jest jeszcze jakiś ratunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sprawa genetyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli się pojawiły to już nie znikną. A prawda jest taka, żebyś nie wiem czym się smarowała to jeśli mają Ci wyjść to i tak wyjdą. Ze mną na porodówce leżała dziewczyna która smarowała się najtańszą oliwką dla dzieci i ani jednego rozstępu, a ja kupę kasy straciłam na najlepsze kremy i wielkie g****o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przytylam 18kg, do ciala od zawsze uzywalam tylko oleju kokosowego i rozstepow nie mam. Moja mama, babcia, wszystkie najblizsze ciotki brzuchy cale w rozstepach. Albo mam inne geny albo jednak olejek cos pomogl :) Jakby nie bylo polecam goraco- najtanszy nie jest ale bardzo wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozstepy powstają gdy naciagnięta skóra jest niedokrwiona więc więcej da Ci masaz, czy szczypanie skóry niz najdroższy nawet krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast nie wiadomo jak drogich kremów trzeba było kupić olejek migdałowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy jest naturalny olejek migdalowy. ale to sa geny niestety- ja jestem w 8 miesiacu ciazy blizniaczej, brzuch ogromny i ani jednego rozstepu. zadna z kobiet w mojej rodzinie nie miala rozstepow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 36tyg ciaży i smaruje mustelą kiedy mi sie przypomni. I odziwo mam tylko parę rozstępów na tyłku. Tak że mogę powiedziec że mnie one oszczędziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce straszyc ale nie mowcie hop.Ja cala ciaze cieszylam sie gladkim brzuchem a rozstepy wyszly mi...doslownie cztery dni przed porodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jestem w drugiej ciazy i smaruje sie zapalczywie dwa razy dziennie ale i tak licze sie z tym ze moze mnie to znow nie ominac:-(aha.W pierwszej tez sie smarowalam i bylam pewne ze dzieki temu nie mam.A tu na sam koniec Bahhhh:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tez znajoma ktorej rozstepy pojawily sie po porodzie.Mysle ze zrobily sie one podczas skurczow.Wtedy skora napina sie jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też smarowanie g... dało. Niestety takie geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też smarowałam się mustelą, na brzuchu narazie nie mam nic, za to na piersiach, mi wylazły, a muszę powiedziec że nie urosły mi one jakoś bardzo. Na pewno nie tak jak brzuch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bio oil polecam!Zwłaszcza gdy rozstępy już się pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świeże rozstępy można usunąć bez pomocy zabiegów lasera, czy mezoterapii czy endermologii.... ale świeże!!! póki są czerwone, siwe itp, trzeba smarować, ja polecam bio oil, smarować sie regularnie, 2x dziennie, po dwoch miesiacach powinny byc efekty czasem moze nawet wczesniej. A jak juz rozstepy są "stare", białe i twarde, to już im zaden zabieg nie pomoże, za żadne pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kuzynka niczym nie smarowała [ nie stać jej było nawet na chleb, zamieszkała u mnie] i nie ma rozstępów. Ja miałam wszystkie usługi z górnej półki, a rozstępy niestety są i dobrze się mają. Wszystko od genów zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×