Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaką znacie największą różnicę wieku między rodzeństwem?

Polecane posty

Gość gość

Jaką znacie wśród na przykład swoich znajomych największą różnicę wieku między rodzeństwem i ile lat miała ich matka jak urodziła pierwsze i ostatnie dziecko. Nie liczą się osoby z telewizji, tylko rodzina, znajomi, itp. Moja koleżanka ma 48 lat, od razu dodam, że mieszkamy w mieście i ona bardzo dobrze zarabia, jej syn ma 28 lat, żonę i synka 10-miesięcznego i już buduje dom, bo też świetnie zarabia, a tej mojej koleżanki drugie dziecko - córka ma 10 lat. 18 lat różnicy, wychowuje jedynaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja teściowa ma 53 lata, jej najmłodszy brat 33. Babcia męża teściową urodziła w wieku 20 lat, wujka męża 40. Oprócz nich babcia urodziła jeszcze dziesięcioro dzieci. Niestety zmarła rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ex mial siostre tzn ma 16 lat starsza. ale najwieksza roznica jest chyba u mojej kolezanki jak mialysmy 21 lat to jej mama urodzila 5 dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 lat- rróżnica pomiędzy mną a moją siostrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 32 l. Dzieci mojego taty ( rodzice po rozwodzie ) mają po 12 l i 9 l. ....Najmłodsza tyle samo co mój syn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kuzynka urodzila syna w wieku 18 lat. Jak mlody mial 22 lata czyli ona 40 to urodzila drugiego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka z podstawówki jej mama urodziła 2 synów jak miała 18-20 lat, a potem z drugim mezem urodziła ją w wieku 51 lat... pamiętam ja bardzo dobrze bo przyjaxniłam się z tą kolezanką, pamiętam że wiele osób myslało, ze to jej babcia a nie mama zatem różnica wynosiła 33 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kuzyna któremu urodziła się siostra jak miał 21 lat. Ciotka miała wtedy 43

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja Babcia miala 24 lata jak urodzila pierwsze dziecko, a 48 jak ostatnie (16-te z kolei). Tylko 2 bylo urodzone martwo, reszta tego rodenstwa zyje lub zdozyla sedziwego wieku. A roznica jak widzicie 24 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka ze nikt nie zauwazy czy to rodzenstwo czy rodzic z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj mąż ma siostrę młodszą o 23 lata. Ma teraz 17 lat, teściowa jak ją rodziła miała 41.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam syna 14 letniego i 9 miesięcznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam w klasie kolezanke, ktorej brat chodzil do klasy z moja mama. Mama miala 27 lat jak urodzila mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam brata 21 lat młodszego. Jestem najstarsza z całej czwórki, mama urodziła mnie jak miała 21 lat, a brata jak miała 42 l. - myślała, że przekwita a tu takie kwiatki :D młody ma teraz 16 l. i jest pociechą moich kochanych rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prababka urodzila dziadka w wieku 18 lat Jego najmlodszego brata w wieku 49.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moi sąsiedzi różnica między najmłodszym i najstarszym-22 lata, podobnie miała moja koleżanka z liceum, też 22, czy 21 lat była młodsza od swojej siostry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie piszecie o ciotka bankach itp a moja córka ma 21 lat a synek 4 miesiące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 21 chyba bym się zatrzeliła jakbym miała teraz niemowlaki mojej matki nianczyc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam w klasie dwie kolezanki i jedna z nich byla ciocia drugiej. Obydwie matka i corka urodzily w tym samym roku. Tez jakos ponad 20 lat roznicy pomiedzy rodzenstwem bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
37 lat ,mojemu ojcu z trzecią żoną własnie się urodziło . jest jeszcze o 30 lat młodsze też mojego ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój szwagier najatarszy ma 42 lata,moja najmłodsza szwagierka,jego siostra ma 18:) A więc 24 lata różnicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karakataka
Mojs kuzynka mialaby siostre 20 lat mlodsza . Niestety malutka Madzia zmarla po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 lat.Kolezanka mojej mamy urodzila majac 46 lat.Najstarszy syn mial wtedy 25,srednia corka 23 a najmlodsza 18.Typowa wpadka.Ale wiecie co?Starsze dzieci byly juz poza domem ze swoimi rodzinami,najmlodszej zostawili mieszkanie,wybudowali sobie dom poza miastem i z ta malutka wyniesli sie tam jak mlode malzenstwo zyjace na poczatku zwiazku z malum dzieckiem.On na gorniczej emaryturze,ona noe musiala pracowac.Nigdy nie widzialam az tak szczesliwych ludzi:-)Teraz nie wiem co u nich ale ta mala bedzie miec 9 lat w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha.Soostra mojego ojca jest starsza(a raczek byla bo juz nie zyje)od niego o 30 lat!Tate babcia urodzila majac 48 i zmarla wkrotce po porodzie wiec nie poznal jej niestety.Chowal go okciec wraz z rodzenstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam sasiada który ma syna ponad 30 lat a córka ma jakies niecałe 10 lat,maja inne matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 1:22 Dlaczego nianczyc? Córka po pierwsze ma własny dom i nie mieszka ze mną a po drugie jest szaleńczo zakochana w braciszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 lat :D tyle wynosi różnica wieku między rodzeństwem w mojej rodzinie. Brat mojego dziadka miał pierwsze dziecko w wieku 20 lat, a ostatnie już z drugą żoną w wieku 55 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 lata, potem 20 lat. Jednej różnicy nie jestem pewna: moja koleżanka ma rodzeństwo dużo starsze od siebie (ona ma 24 lata i jest młodsza o 2-3 lata od swojego bratanka :) ), ale nie wiem ile jej brat z siostrą mają lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×