Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość boonus

Podniecająca sytuacja

Polecane posty

Gość Silnetrzesienieposladkami
Moje najmocniejsze przeżycie i najbardziej podniecajace zdarzyło się kiedy przyłapałem moją żonę podczas stosunku z moim bratem.Chwilę może zbyt długą się przeglądałem,bo tak się napalilem że. ..szybko się rozebrałem i dostapilem jako tan drugi...Robimy to teraz czesto.

Gość gość
15.23<>Tak to silne przeżycie.Widok żony danej przez innego i jeszcze w ekstazach rozkaszy:D

Gość gość
Ja kiedyś pracowałem u kolegi przy warzywach i była jego córka na przyczepie układał je i był upał miała majtki I sama koszulkę na ramioczkach I je układal tam jak się nachylila to myślałem że jej te cycki wyleca och co za widok ...

Gość Bikiniarz
Dziewczyny w bikini nie mają pojęcia, że DLA MNIE są zupełnie jak nagie, bo mają nagie brzuchy. A mnie brzuch podnieca bardziej niż piersi i izda. Dla mnie pełnym seksualnym spełnieniem jest moja sperma w brzuchu dziewczyny. Więc jak widzę taki nagi brzuch, to prawie już czuję swoją spermę w nim i z fujary już prawie mi się sączy.

Gość do Bikiniarza
A czy nie mógł byś wytryskiwać do o***tu? Też byłbyś w brzuchu i przy tym nowocześnie i kulturalnie!

Gość gość
Ja kiedyś na schodach widziałem u jakiejś dziewczyny. Fajne miała białe w czarne grochy

Gość Anitaodzież
Pracuje w galerii handlowej w sklepie z ciuchami. Wiadomo czym więcej sprzedam tym premia większa. A no mam 22 lata Anita. Staram się miło zachęcać do kupna, często przychodzą panowie ze swoimi córkami żonami koleżankami. Numer jest taki że facet płaci one wybierają. Zawsze ubieram się sexi . Spodnie biodrówki, leginsy, mini. Kiedy kucam to widzę jak faceci wpatrują się w mój rowek między pośladkami kiedy spodnie zjadą mi nisko. Nie raz słyszałam o klienta że ładny mam tyłek. Ostatnio byłam w króciutkie sukience szarej obciskającej moją pupę, zauważyłam faceta który przyglądał mi się i łaził za mną. Kucnełam układając towar na dolnych półkach rozchyliłam lekko kolana by widział majteczki. Tak się wpatrywał że tylko żonie mówił tak tak ładna bierz. Facet był w spodniach od biegania widać że po treningu weszli. Zobaczyłam że mu stery mocno aż mnie to podjarało . Niby ostrożne ale tak by widział ręką poprawiłam swoje stringi lekko je uchylajac aż mu gały wyszły. Potem w przymierzalni podszedł i szepnął że bez włosków byłoby fajniej. Czerwona ze wstydu weszłam do kabiny nie domykając kotary i wsadził sobie rękę pod sukienke .. . Wiadomo po co zerkał. Teraz ciągle przychodzi. Oboje mamy zabawę mimo że się nie znamy i nie rozmawiamy.

Gość Gabrysia19
Opowiem i ja skoro są tu i panie. Byłam na basenach termalnych. Nagle zauważyłam małego chłopca płaczącego, zainteresowałam się kucnełam przy nim i próbowałam dowiedzieć się co się stało. Nagle podbiegł ojciec w ręczniku i uspokajał go. Kiedy kucnoł zauważyłam że nie ma kąpielówek pod ręcznikiem a jego penis zwisa między nogami. Facet coś tłumaczył że że to jego syn a on w przebieralni był. Spojrzałam na jego twarz , jego wzrok ciągle skierowany był między moje szeroko rozchylone kolana, spojrzałam pod jego ręcznik a tam jego k***s uniósł się prężnie, kurcze był mega takiego nie widział nawet w filmie. Spojrzałam między swoje nogi i już wiedziałam co go tak nakręcił, móje majteczki od kostiumu mocno wrzynały się między moje wargi a z jednej strony widać było kawałek gołe cipki. Szybko złączyłam kolana i wstałam. On uniósł wzrok był dokładnie na wysokości mojego krocza. Sięgnęłam szybko do majteczek poprawiając je i niewiem czemu palcem przesunęłam po rowku cipki. On wstał namiot z ręcznika był ogromny. Przeprosił tylko zanim szybkim krokiem odeszłam. Widziałam go później z żoną drobniutka filigranowa laska a on wysoki wysportowany no i z takim wackiem. Zastanawiałam się długo leżąc w basenie jak oni uprawiają sex, jak ją musi boleć taki wielkolud w maleńkiej cipce.

Gość gość
To nie ból to przyjność

Gość Edziaaaaaaaa
Ja ostatnio jechalam autobusem w sukience i bez majtek i cyckonosza:D Ale to dlatego ze spalilam sie na sloncu i nie moglam nosic obcislych gaci i napiersnika :D Mam nadzieje ze nikt nie zauwazyl :p

Gość gość
No ładnie to tak

Gość gość
W autobusie wczoraj jak jechałem to siedziała taka jedna młoda ładna w spódniczce czarnych rajstopach i białych majtkach hehe

Gość gość
Rano taką jedną widziałem

Gość gość
Dziś na przystanku jak wiatr zawiał to widziałem majtki fajnej laski

Gość gość
Jakakiś czas temu był u mnie kolega. Oglądaliśmy mecz i piwko też było. W przerwie zona poszła się kąpać. Zaczęła się druga połowa. Kolega siedział tyłem do drzwi, ja bokiem. Nagle wiedzę w przepokoju na wprost drzwi pokojowych staje żona. Patrzy się na mnie, rozchyla szlafrok. Nic pod nim nie miała. Zaczyna się masować po cyckach, brzuchu i cipce . To wszystko za plecami nieświadomego kolegi. W ułamku sekundy mi stanął. Kolega chyba coś wyczuł bo się odwrócił. Żona jednak wykazała się refleksem i też zdążyła odwrócić się tylem i niby coś szukała w szafie. Lubi ona takie zagrywki z ryzykiem że ktoś zobaczy ją nago ale tym razem ostro pojechała.

Gość gość
Niezły odjazd

Gość gość
Zazdroszczę wam. Ja nic nie widziałem

Gość gość
Teraz pałno dziewczyn w rajstopach chodzi. Jesień to cudowna pora roku

Gość gość
Mnie bardzo podnieca seks bez zabezpieczenia.

Gość Ajax

Teraz dużo dziewczyn w rajstopkach chodzi. Wczoraj w buzię widziałem taką młodą ładną jak jej się spódniczka podwinęła gdy coś w plecaku szukała. Pod beżowymi rajatopkami widziałem różowe majteczki. Mmm

Gość NiezlaMoniii

Przyszła teściowa zgrabna 40-latka kusi  mnie swymi wdziekami wypinajac tylek na prostych nogach w dresach podkreślajacych wdzięki i cipke podgladam wtedy jak  prezentuje się pragne,  przyciągnąc za bioderka do siebie by poczuła mnie po środku. Piersi duże miękkie  podgladam często, bez stanika luźno się odbijają o siebie, stanik seksownie podnosi i utrzymuje je w górze, widząc do połowy ubrana w satniku podnieca wypinajac się przypadkiem. 

Gość Gość

Od razu kusi wdziękami. ;)

Mnie np.kolano boli i jak się schylam to też na prostych nogach.

Teraz muszę mieć oczy dookoła głowy, bo mnie jeszcze ktoś pomyli  z kusicielką. ;-)

Gość Gost

Teraz dużo dziewczyn nosi rajstopki i mini i można wiele zobaczyć

Ja swego czasu pracowałem na wyspie ze srebrną biżuterią. Była poukładana w szklanych gablotach. Miło wspominam masę okazji by zaglądać im w dekolty jak się schylały by się przyjrzeć kolczykom, łańcuszkom czy zawieszkom 😄

Gość Gosc
21 godzin temu, Impotent_Piotr napisał:

Ja swego czasu pracowałem na wyspie ze srebrną biżuterią. Była poukładana w szklanych gablotach. Miło wspominam masę okazji by zaglądać im w dekolty jak się schylały by się przyjrzeć kolczykom, łańcuszkom czy zawieszkom 😄

To takie niewinne 🙂

Napisano (edytowany)

R

Edytowano przez Sefoja

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się