Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kizia mizia

wczesne objawy ciazy pomocy

Polecane posty

PAJĄK test owulacyjny w robi się w każdym momencie dnia poza rankiem, czyli odwrotnie niż ciążowy ;-) Miłej pracy ;-)

Gość pajak26
TOPECZKO tak się cieszę ze Ci się udało jeju tak myślałam ze zobaczysz dwie kreseczki:-D:-D Twój mąż napewno się. Napewno będzie wszystko dobrze tak myśl nie martw się na zapas choć wiem co było wcześniej jestem dobrej myśli Ja to jadę teraz na żywioł :-P co ma być to będzie krwawienie ustępuje ale zobaczymy co będzie w ciągu dnia. Kupię po pracy test owulacyjny jak go wogole dostanę w moim mieście i zrobię.

Gość TOPKA
hehe dzieki. pajaczku odpuscilabym sobie na Twoim miejscu teraz testy bo masz wszystko przekrecone!!! idz na zywiol, nie licz!!! a jak sie nie uda, i nastepna @ przyjdzie o czasie wteyd kup owulacyjne!!!!!:) malaxxxruda znow chyba miala racje bo ona powoli torbę pakuje a ja widze 2 krechy!!!!!!!hmmm czarownica???:):):) heheh a obawy sa i beda, za duzo przeszlam zeby nie myslec, kazdy ból brzucha kazde pojsie do wc to strach.i tak juz bedzie chyba do konca.kazdy kto poronil chyba tak ma i to jest nie fair bo nie umiem sie tak w 100% chachać tylko to radosc zmieszana ze strachem. ale mysle ze bedzie dobrze. dziwi mnie tylko ze piersi nie daja zadnego znaku a w tamtych ciazach byly jak kamienie od samego poczatku... zaczyna mi serce walić ,, slabo mi, boli glowa i kregoslup na dole w ledzwiach... ciekawe kiedy cycki zareaguja...mama nadz ze to nie pozamaciczna:( ech wiem ze swiruje, powiecie ze powinnam sie cieszyc a nie doszukiwac zlego ale....jutro pojde na bete.:) a w przyszlym tyg do lekarza. jak myslicie dobrze zrobilam z ta luteina ze ja wzielam???

prosze o pomoc!!!!!!!!!!1 mam pco okre wywołany 4 m-ce temu duphastonem 3 cykle bez owu bo robilam testy owu, 14.09 @ cykl28dni, 10.10 @cykl 27 dni, 03.11 @ cykl 24 dni w ostatnim cyklu brałam clo 2*1tab, boli mnie od 3 dnu prawy jajnik co to może oznaczac ??????????///

Gość TOPKA
nie pomoge bo sie nie znam na pco:(

Gość Klaudiiiii
Ja tak szybko Zaraz jade do profesora,strasznie sie denerwuje LILA Naczytalam sie o tej klinice w ktorej przyjmuje pani dr,ona jest bardzo dobra,ale lekarz dla ktorego pracuje jest obrzydliwym facetem,i naciagaja ludzi na in Vitro gdy czasami mozna jeszcze zajść naturalnie. Fakt,ide dzis za kolejne 350zl ...ale potem Pan profesor kladzie mnie na oddzial i tam robi wszystkie badania poniewaz jest ordynatorem na oddziale nieplodności i rozwoju w Poznaniu na Polnej. Musze zrobic wszystko LILA,żebym sobie potem w twarz nie pluła ze czegos nie próbowałam.....ale trzeba być w takiej sytuacji zeby to zrozumieć. łatwo napisać "słuchaj jej i odkładaj na in Vitro".........

Gość Katias23
Topeńko Kochana jak ja się bardzo cieszę z Twojego szczęścia!!! :* kurcze nawet nie czytałam od początku Twojego wpisu dzisiejszego,tylko jak zobaczyłam ,że piszesz o dwóch krechach, to serce mi mocniej zabiło :) ostatnio na wieści o ciąży dziwnie reaguję, bardzo się cieszę i TY TEŻ SIĘ CIESZ!! :* CHOC ROZUMIE,ŻE SIĘ MARTWISZ,ALE NAJLEPIEJ IDŹ WCZEŚNIEJ JUŻ DO LEKARZA, niech wszystko będzie pod stałą kontrolą i co najważniejsze uważaj na siebie!! :) kurcze ale fajnie :) hehe GRATULUJĘ JESZCZE RAZ!! zasługujesz na szczęście, jak każdy zresztą,ale po tym co przeszłaś słoneczko powinno się uśmiechnąć. ;)

Gość Klaudiiiii
TOPKA A NIE MÓWIŁM???Pamietasz jak Mówiła,pamietasz??? GRATULUJE Z CALEGO SERCA,NAWET NIE WIESZ JAK SIE CIESZE:) i nie martw się,wtedy tak sie stalo bo tarczyca była podwyzszona,teraz jest juz ok i bedzie wszystko dobrze,wróżka Klaudyna Ci to pisze :) hihi Chociaz wiem ze truno sie nie martwic,ale teraz Z TWOIMI HORMONAMI JUZ WSZYSTKO DOBRZE WIEC BEDZIE PIEKNIE,ZOBACZYSZ :) Ok lece do profesorrrra :)))

Gość TOPKA
dzieki Katiasku :) no narazie mam mieszane uczucia , jutro pojde na bete a potem umowie sie do lekarza jak juz bede miec wyniki:):) nie dociera to do mnie. teraz czekam na kolejne krechy na forum.:):) a Ty jak sie czujesz kochana? masz normalne @? jak babcia>?

Gość TOPKA
leć kochana leć, trzymam kciuki i wysyłam pozytywne fluidki!!!! wrózka Klaudyna dobreee:) hehe MalaM ja CI nawet ostatnio nie pogratulowalam Natalii:) wiec gratuluje niech sie zdrowo chowa:P buziaki dla malej:*:*

TOPKA GRATULACJE :-D :-D :-D ja wlasnie wczoraj spakowalam torbe hihihi teraz spokojnie,dobrze ze luteine wzielas,ona nie zaszkodzi,kup nospe i jakby bolalo to wez.mnie gin tak radzil na poczatku.No i do lekarza szybko niech przepisze cos od razu-warto nawet na zimne dmuchac.Nie bede pisac nie denerwuj sie bo i tak nie posluchasz ;-) wiem bo mialam tak samo.Kazda wycieczka do lazienki kosztowala mnie mase nerwow.Kup witaminy dla ciezarnej i dobrze sie odzywiaj.No i zero wysilku przynajmniej do konca 1 trymestru !!! KLAUDII powodzenia ale badz ostrozna i nie daj sie nikomu zwodzicv,bo naciagac moga wszyscy,prodesorowie tez niestety :-(

JUSTYNA ja nie chce Cie nakrecac ale mnie w ciazowym cyklu test owu wychodzil pozytywny od 5 dcdo 19 dc.potem byl negatyw a w 24 dc znow mega pozytyw :-D ale wtedy nie wykrywa juz LH ale wykrywa beta hcg,to jest wada testow owu hihihi tylko nie wszystkie wykrywaja,przeczytaj ulotke na jakim poziomie krzyzuja sie wartosci lh i bety dla danego testu.I UWAGA !!! lh jest obecna az do @ i czesto 2 kreska pojawia sie az do dnia @,tym sie nie sugeruj.Test owu moze pokazac ciaze po zagniezdzeniu ale kreska testowa musi byc TAKIEGO SAMEGO KOLORU JAK TA DRUGA,A NAWET MOCNIEJSZA.nie patrzymy na grubosc.

Gość TOPKA
malaxxxruda dzieki, Ty jestes jakas czarownica:):0wsyzstklo co powiesz sie sprawdza :)hehehe mam nadzieje ze w koncu bedzie dobrze.jutro beta pokutrze wyniki i jak sie uda to do lekarza a jak nie to zaraz w poniedzialek :):) ech...nie wierze ze sie udalo za 1 razem, nie wierze!!!bede na siebie uwazac. luteine bede brac, mam jakies 12 tabletek jeszcze, jak sie skoncza to lekarz mi przepisze, a jak potwierdzi ciaze to musze isc zaraz do endokrynologa !!! zmienic dawke euthyroxu;) to sie lekarka zdziwi, bylam tam 25.10 mniej wiecej wtedy byla owulka, zgwalcilam meza tak jak mi kazala i juz sa efekty;);) hehehhe i znow musze do niej isc... nie moge sie doczekac by zobaczyc mine meza:) malaxxxruda Ciebie tez brzuch pobolewal na popczatku>tak mnie ciagnie, troche kluje???

bolal,ale nie tak mocno jak na @,delikatniej i klulo mnie raz z jednej strony raz z drugiej i pod pepkiem i tak jakby w srodku.Lykalam nospe od razu bo mialam stracha zwlaszcza przez pierwszy tydzien po tescie.Umow sie do endo od razu,jak sikany pokazal to musi byc beta ponad 25,trzeba zmienic dawke od razu

Gość jfr
ja też serdeczne gratuluje. do trzech razy sztuka. to się jednak sprawdza. ciągnięciem i kłuciem to nie ma się co stresować to normalne. jeszcze raz gratuluje na pewno będzie wszystko dobrze. nerwy w tej sytuacji to norma. tak do 7 tygodnia dopóki nie usłyszysz serduszka. później jest już dużo lepiej. powodzenia.

TOPECZKA GRATULACJE !!!!!!! Super że 2 kreseczki wyszły :) I tak jak pisze malaxxxruda teraz uważaj na siebie, nie stesuj się i migiem do lakarza. Też miałam takie brązowe plami jak zaszłam w ciąże. Dostałam wtedy duphostan i zalecenia by dużo odpoczywać.

Gość OLALA...
TOPECZKO wielkie GRATULACJE!!!!!! Orrrany super! Pozdrawiam i nie martw się na zapas kochana :) wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki buziaczki dal Was!

Gość TOPKA
dzieki dziewczyny:) Olala co u CIebie?co tak zamilklas ostatnio? Agus29:)nareszcie jestes? jak sie czujesz? napisz co slychac?

Gość OLALA...
Tak jak pisałam wcześniej, że będę zaglądać od czasu do czasu więc dzisiaj zajrzałam i ciaaaach taka wiadomość!!! No cóż, co ja mogę pisać jak tu wątek o wczesnych objawach ciąży, a ja sobie jak na razie darowałam, ale oprzeć się nie mogłam by Tobie a raczej Wam ( bo bez męża to raczej trudno by było o to :) ) pogratulować widząc Twój wpis.... Ehhhh aż serducho się raduje i sama za biurkiem jak debil się uśmiecham do monitora....He he he

a dzieki Topka ze pytasz......u nas raz dobrze raz żle. Ogolnie to całymi dniami leżę w łóżku bo niestety brzuszek twardnieje i troszke boli. Biore luteine, nospe i magnez. Na szczęście szyjka się nie skraca i wszystko jest ok. Lekarz mówi że to twardnięcie to widocznie taka juz moja uroda, ale ja cały czas się boję nże coś może być nie tak. To mój 28tc tak więc dobrze by było gdyby dzidziuś sobie jeszcze pomieszkała w moim brzuszku :) Powoli szykujemy się na przybycie nowego członka rodziny. Mam juz ubranka, łóżeczko różne akcesoria itp. Juz sie nie mogę doczekać stycznia :)

Gość niewiadomka90
Ach żebym to ja pamiętała! następnym razem będę zapisywać :P hehe :D kurcze z jednej strony to nie jest dobry czas na maluszka... niby jesteśmy młodzi, to trwały związek (ponad4lata), jesteśmy zaręczeni, myślimy o ślubie ale jeszcze nie teraz... trzeba mieć gdzie mieszkać za co utrzymać rodzine, ja jeszcze studiuje... a z drugiej zawsze chciałam byc młodą mamuśką :) i mimo obaw mordka mi sie cieszy na myśl,że mogło by być to już :) ale pożyjemy zobaczymy :P siostra by się na mnie śmiertelnie obraziła gdybym jednak była... oni z mężem od 1,5 roku się starają i nic :( ale ja ciągle jej tłumacze,że za bardzo się nakręca i spina i to dlatego... no cóż... takie widocznie jest życie dam znać jakby coś się działo ;)

TOPKA GRATULUJE SERDECZNIE!!! Poplakalam sie ze szczescia ze Ci sie udalo dopiero przeczytalam i jestem w mega pozytywnym szoku!!!

Gość nellaaa
Topciu najszczersze gratulacje! :* trzymam kciuki aby wszystko było w porządku!!! :)

PAJĄK Jak tam robiłaś ten test? Masz owulkę ? ;-) JUSTYNA Jak się czujesz, co tam u Ciebie? Oby teraz lawina 2-och kreseczek się sypnęła ;-) ;-) ;-)

Gość pajak26
Nie kupilam bo nie bylo w zadnej aptece :-) ale stwierdzilam ze lece teraz na spontan :-) niedlugo ide pod prysznic pozniej lampke winka wlasnej robotki i do dziela. Co ma byc to bedzie ale trudno tu nie myslec. Ta niby @ sie konczy a zawsze mam 7 dni a tu dopiero 3 dni i juz prawie nic wiec nie wiem teraz kiedy bedzie ta normalna @ to mnie wlasnie zastanawia

Dziewczyny dostalam tabletki anty Dilest. Czy ktoras z was je brala? jak wasze organizmy na nie reagowaly?

topka brawo!!! tak sie ciesze i zazdrosze:* bierz wolne od pracy od razu i leż! zeby nic się tym razem nie przydarzyło tfu tfu tfu GRATULACJE Fredzia u mnie po staremu, czekam na mój czas, praca a teraz gotowanie.

adilita ja je brałam(tabletki) i powiem tak dobrze sie czułam po nich (jedyne z kilku wypróbowanych przez zemnie) ale...................przytyłam po nich 7 kg iiiii po odstawieniu cykl mi sie bardzo rozregulował ale każdy inaczej reaguje na tabsy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować