Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy milosc i wyznanie uczucia ma znaczenie dla faceta, pomino, ze nie jest w zwi

Polecane posty

Gość gość

azku z ta kobieta? co czuje facet, gdy ma swiadomosc, ze jakas kobieta go kocha, mimo, ze jest z kims innym? ma to jakies znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad mozemy wiedzieć, skoro ma babę to dementuje :D nie było żadnego uczucia :D to była pomyłka ciagnijcie sie nawzajjem dalej nie zwazaj na jakies wyznania :D:D:Ddobranoc mój jest ideałem :) zajętym mowie stop !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdsadsadsa
ma znaczenie, pomylli jak mu sie podobasz to zostawi tamta i przyjdzie do Ciebie, jak tamta jest lepsza to te slowa nic nie beda znaczyc tylko zepsuje wasze relacje, bo powiedzialas mu o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysli czasami o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tylko raz daje do zrozumeinia :) więcej tego nie zrobie , niech ta jak to mowią wszyscy " brzydka szkarada" itd nim do końca juz zawładnie :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się ucieszył bo ją kocham a ona jest z innym dlatego się w to nie mieszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co dla faceta ma znacznie to jest mega zagadka wszystko o czym myślałam ,ze się liczy,okazało się nieistotne ni czystość cielesna,ni namiętność ,ani nawet miłość już to,że kobieta ma klasę i jest ogarnięta,ani atrakcyjna ,to nie brałam pod uwagę,, tak na prawdę,to jest osobniczo-zmienne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakupy w niemieckich kauflandach to nie moje hobby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DT Forum Strona główna Felietony Zdrowie i uroda Seks i związki Styl życia Kultura Kuchnia TV Kafeteria.pl Forum Życie uczucioweczy milosc i wyznanie uczucia ma znaczenie dla faceta, pomino, ze nie jest w zwi Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat czy milosc i wyznanie uczucia ma znaczenie dla faceta, pomino, ze nie jest w zwi gość dziś azku z ta kobieta? co czuje facet, gdy ma swiadomosc, ze jakas kobieta go kocha, mimo, ze jest z kims innym? ma to jakies znaczenie? gość dziś a skad mozemy wiedzieć, skoro ma babę to dementuje smiech.gif nie było żadnego uczucia smiech.gif to była pomyłka ciagnijcie sie nawzajjem dalej nie zwazaj na jakies wyznania smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif dobranoc mój jest ideałem usmiech.gif zajętym mowie stop ! gośćdsadsadsa dziś ma znaczenie, pomylli jak mu sie podobasz to zostawi tamta i przyjdzie do Ciebie, jak tamta jest lepsza to te slowa nic nie beda znaczyc tylko zepsuje wasze relacje, bo powiedzialas mu o tym. gość dziś mysli czasami o tym? gość dziś ja tylko raz daje do zrozumeinia usmiech.gif więcej tego nie zrobie , niech ta jak to mowią wszyscy " brzydka szkarada" itd nim do końca juz zawładnie usmiech.gif dobranoc nonlatorde1979veppy dziś mysli czasami o tym? Jasne http://url.oldenburg.info/29 gość dziś Ja bym się ucieszył bo ją kocham a ona jest z innym dlatego się w to nie mieszam. gość dziś co dla faceta ma znacznie to jest mega zagadka wszystko o czym myślałam ,ze się liczy,okazało się nieistotne ni czystość cielesna,ni namiętność ,ani nawet miłość już to,że kobieta ma klasę i jest ogarnięta,ani atrakcyjna ,to nie brałam pod uwagę,, tak na prawdę,to jest osobniczo-zmienne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest mu milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mnie olał,widocznie nie o takiej miłości marzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×