Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

biżuteria nietypowa

Polecane posty

Gość gość

szukam miejsca, gdzie mogę dostać autorską i wyjątkową biżuterię. Coś ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Ci kupie kotku dojrzały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a patrzyłaś na kiera.pl? to sklep galerii sztuki użytkowej i na pewno znajdziesz wyjątkową i niepowtarzalną biżuterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już mam swój typ sklepu, w którym uwielbiam kupować biżuterię :) Tym sklepem jest allinside.pl, jest tam bardzo duży wybór świetnych rzeczy po niskiej cenie, nie tylko biżuteria, ale np ostatnio kupiłam sobie fajne ciuszki tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na http://allinside.pl/ mają bardzo duży wybór unikalnej biżuterii. Sama tam kupilam biżuterię dwa razy i jestem zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ! Coś a raczej kogoś ,kogo mogę polecić to Pan Piotr z Krakowa, jest niezwykle dokładny i uczciwy. No i przede wszystkim wykona wszystko o czym tylko marzysz:) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam biżuterię platynową, wyjątkowa, same perełki,robiona przez artystów z firmy m&m gold, szukałam takiej od dawna <3 sieciówki się umywają :P można kupić u nich też od przedstawiciela, który ma możliwość dania dobrej zniżki ;) jeśli ktoś zainteresowany, to wstawiam emaila do dobrej przedstawicielki, wynegocjujecie coś na pewno ;) weronika.link.mmgold@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×